Treść opublikowana przez Buszek
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
jak ktos chce to kupuje, jak nie to nie, dziwne jest patrzenie ludzi w polsce, jakos od lat holandia ma wszystko legalne i przestepczosc jest mniejsza niz w pl no i ludzie tez sa normalni wiec dla mnie to dziwne ale taka jest polska... dziwna
-
[ALL] Czy ma ktoś zdjęcia z montażu zaworu upustowego blow off
Czyli dla dobrego dzwieku i zyskania badz nie stracenia mocy lepiej sie bawic w blow off czy tip ze stozkiem? Bo widze ze zdania sa podzielone, oczywiscie pamietajmy ze programu jeszcze nie ma ale bedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w grudniu na letnich a wiesz jak bede wracal to wolno a tu pewnie po jakims czasie uniwersalne kupie bo zimowek nie mam i tak chyba ze od starszego wyczaje ale wolal bym juz po polsce wrocic na jakims ciekawszym felunku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ok Adam ale jak ustalisz ile chcesz za cale no i czy maja te same et itp to bym sie na nie szykowal tak ze jakbym byk w egu to bym chcial na nich wrocic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
za***iste autko felgi wszystko ok? Do b5 by pasily do quattro? Ile bys chcial za nie? jak cenowo ok i w grudniu bys sprzedawal to moglbym wziac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiu postaram sie w grudniu
-
[ALL] Czy ma ktoś zdjęcia z montażu zaworu upustowego blow off
Pucek na program przyjdzie pora, tylko po co sie bawic na seryjnym zawieszeniu w program jeszcze? jak wpadnie gwint to wtedy program, jak na razie pytanie wlasnie o te pssst, jeszcze jedno ile taka zabawa kosztuje w porownaniu do blow off'a ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam chcemy wiecej, pokaz zdjecie
-
[ALL] Czy ma ktoś zdjęcia z montażu zaworu upustowego blow off
no wlasnie co lepsze blow off czy jakis inny modzik bo ktos gdzies pisal cos o przelotach innych, ze lepsze osiagi itp [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:55_________________________________________________i czy tak naprawde ten blow off daje cos procz tego pssssst, bo tracic na mocy nie ma co w sumie dla glupiego pssst, ma byc dzwiek i osiagi nie tanim nie drogim a normalnym kosztem
-
Polecane miejsca nad naszym morzem
ja polecam: http://www.kacper.mierzeja.pl/ kolegi domek mysle ze cenowo mozna sie dogadac, pokoje tez fajne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
widzicie potrzebowaliscie damskiej reki czy co Monika ma racje wiec do dziela
-
audi by aras.uk
witam nastepnego kolege w londynie wazacego sie ogorkiem, bardzo fajne auto [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:40_________________________________________________a takie pytanko jaka czesc londynu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co tu taka cisza
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Siema siema, niezla sciema Ze tu niby nikogo niema. Wszyscy bystrzy wiedza o tym, Ze tu nocny mamy motyw, By do lozka isc z nienacka, Zamiast meczyc swego wa...cka W tv meczu ani boksu, Daj renacie troche koksu, By ta panna mloda zwinna, Czynnosc swoja tluc powinna. W innym razie popros kasie, Kasia bez skrupulow zda sie. Teraz koncze swe kazanie, Gdyz jest pora na... [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:29_________________________________________________Pozdro dla halabardnikow, Wloczek, sroczek i nocnikow, Mam, tatusiow oraz corek, Specjal pozdro dla blacharek, Tipsiar, solar i puszczalskich, Dla tych przed telewizorem, w kinie, Nic nikogo nie ominie Srodkowym dla politykow, Psow, pieseczkow, policjantow, I dla wsiowych imigrantow, Dla kazdego cos milego, Specjal pozdro moj kolego:D[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:35_________________________________________________A ze juz sie rozpisalem, Chce pozdrowic moja mame, Tate, braci i kolegow No i naszych nocnych szpiegow [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 00:37_________________________________________________Halo co z wami [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 23:39_________________________________________________Wierze w siebie, biedy nie reprezentuje, Zyje godnie, choc tego nie pokazuje, Rymem sie truje, winylem skreczuje, Moje slowo twoje slowo dobrze ujmuje, Co Ty czujesz, srednio mnie interesuje, Gdyz moje slowo w powietrze wzlatuje, Wiatr je psuje, Lecz ja sie nie przejmuje, Raperskie abecadlo mnie dzisiaj nurtuje, Uje muje to zadna zagwostka, Gdyz rap jest dla mnie jak historia polska, Przejmujacy, nurzacy, czasem irytujacy, Bawiacy,smieszacy nawet rozweselajacy, Wiec co wy na to, czekam na riposte Gdyz moje slowa sa dla kazdego proste i wziosle
-
Zastępstwo dla Nokia E52
Bierz iphone 3gs ja nie narzekam latwy schludny szybki all in one nawet nowy 4 jest nie porownywalny z tym
-
Tragedia na zlocie Peugeot
na kolejnym forum napisali ze zginal drugi z nich http://kontakt24.tvn.pl/artykul,tragedia-na-zlocie-peugeot-klub-polska-w-kosciankach,24765.html wspolczucia dla rodzin
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
taa on sie smieje ze rover kupil to bedzie mogl do pierwszej strefy wjezdzac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Moj brat w sobote kupil rover'a 75 w kombii ponoc fajny nawet, wiem ze jest w egu a ten jego to taki srebrno niebieskawy 2001
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jakos tak przecietnie walka diablo wygladala :gwizdanie: myslalem ze wiecej serii pokaze itp ale widocznie za bardzo przyzwyczailem sie do walk mma w ktorych wiecej widac
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Hej co tak wczesnie tu cicho?
-
Motostat.pl - konto klubowe
Dopisany
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o proszę, a jakieś dane? i co z Awdi? zart jedno z aut moich klientow jeszcze maja bmw x5 i grande punto no i cos takiego w garazu: jak to Robert powiedzial jest maniakiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zapomnialem sie pochwalic kupilem nowe cacko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A Ty myslisz ze w egu lepiej? kiedy w warszawie mysleli co przed palac prezydenta postawic, w egu krzyczeli "gdzie jest krzyz?!"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A mowia ze Olsztyn to stolica warmi i mazur