Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. ja za wszystkich zaloze juz mam wyliczone po prostu zwrocicie mi na zlocie kase i koszulki jak przyjda to sie rozda Patrykbor 20 + 2 (rozumiem ze czarna jaki rozmiar itp tylko) adadur 20 + 2 (szara XL) lifter 20 + 2 (czarna L) http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_klubowy_stedman_black_ostatnie_6_sztuk-t53547.180.html taką zamówilłem xxl ok to tak jak napisalem wescie na jutro ja czekam na starszego i wysylam kase
  2. ja za wszystkich zaloze juz mam wyliczone po prostu zwrocicie mi na zlocie kase i koszulki jak przyjda to sie rozda Patrykbor 20 + 2 (rozumiem ze czarna jaki rozmiar itp tylko) adadur 20 + 2 (szara XL) lifter 20 + 2 (czarna L)
  3. Ty zamowiles ta czarna? jaki rozmiar itp co bym wiedzial dzis zloze mu zamowienie tzn wysle kase a no i przesylka taniej nie 2,5 tylko 2
  4. jak bylo to sorki ale koles wymiata
  5. a zaplaciles sam czy doliczyc do mojej?
  6. no i co tam
  7. odzywa się głos z opcją jarko sie tak ładnie stara to proszę poczytać http://www.a4-klub.pl/smf/test_nawigacji_z_mapami_europy-t73208.0.html
  8. Adam moja koszulka tez dopiero od 16 bedzie chyba ze czekamy i najwyzej jedna osoba zalozy wysla paczke a potem kazdy przy odbiorze zwrot kasy __________ Tak na marginesie sprzedam Sony Ericsson'a k850i *gwarancja kolo roku jeszcze (w rtv euro agd) *bez sima *aparat 5mega pixeli *daje wszystko ladowarke, sluchawki, papiery, pudelko tak jak kupiony w sklepie + 1gb karta Wklejam tu bo zalezy mi sprzedac w egu a nie wysylac itp Moze macie znajomego czy sami byscie chcieli, o cene na pw.
  9. Adam to Twojego t-shirta doliczyc do tej samej przesyłki? mysle ze w srode bym zlozyl zamowienie wiec do jutra zbieram jeszcze a wtedy na czwartek byscie kase wzieli byly by wtedy 4 koszulki wiec po 2,5zl wychodzi przesylka
  10. bonczek śledź wątek ale myślę ze tak jak wszyscy napisali spot 14 maja (czwartek) godz 18.00 przy nowej hali zapraszamy
  11. dokladnie to Adam ustaw na ten czwartek kto bedzie to będzie zwiększ trochę czcionkę dnia i godziny spotkania a na spocie ustali się jakiś dzień w miechu i będziemy sie widywac w ustalony dzien
  12. No ja jestem za czwartkiem powiedzmy godz 18 co by każdemu pasowało i w sumie tak mógłby zostać czwartek , bo jak piszecie piątki to robią się dni wyjazdowe.
  13. ok to daj znać co z ta koszulka tylko jakbyś dal tak do piątku to jarko w sobotę następna by wyslal bo wiadomo jeszcze kasę trzeba mu wysalać a co do czwartku to myślę ze lepiej zamiast w piatek ten to w czwartek chyba nie ma różnicy tylko powiedzmy godzina 18 bo niektórzy maja prace tez
  14. no tak Grzegorz nowy sprzecik to teraz szaleje hehehe zobaczymy na miejscu o
  15. Przychodzi 4 letni Jasiu do taty i pyta: - jak ja się znalazłem na świecie? Tata tak myśli co mu powiedzieć. - Jasiu, bocian cię przyniósł. Jasiu: - tato, czemu ty jesteś taki głupi? Tata: - Jasiu, dlaczego tak brzydko mówisz? Jasiu: - bo my mamy taką fajną mamę a ty pier**lisz bociany? :polew:
  16. lifter pisalem z jarko i koszulki i tak by wyslal dopiero w nastepna sobote wiec jak cos to byly by pewnie po spocie dopiero nastepny tydzien wes kase na zlot a ja Ci podrzuce czy na pwsz czy gdzies jak przyjdzie koszulka, co do pleneru w pasłęku i spota myśle ze można cos wykminic tylko chyba nie ten spot a kolejny bo to wiadomo wiecej fur i zeby wiecej osob pasowalo
  17. to ja poproszę http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_fruit_of_the_loom_black-t78776.0.html w rozmiarze L. rozliczymy się w piątek na spocie moze byc tak ze byly by dopiero po spocie bo ja biore tą nową jakąś i bedzie szla jedna paczka dalej bys sie pisal? podzucil bym Ci przy okazji ją wtedy czy gdzies na miescie
  18. GRazny ale zawsze mozna u jarko zamowic tez inne mysle ze by wyslal w jednej przesylce wiec tak pytam
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_hanes_fitt_stripe_tylko_48sztuk-t78781.0.html pisał by się ktoś jeszcze? bo tak fajna jest i kminie czy sam zamawiać czy ktoś by jeszcze brał
  20. tak na marginesie ja polecam każdą Braun'a powyzej 200zl sam używam i jest
  21. Kupuj PS3 jesli z finansami nie jest zle bo wiadomo gry oryginalne ale za to jaka moc tych gier Kup zestaw np PS3 z zestawem gier czy z pilotem są, z kierownica może też znajdziesz Polecam grę GRID :gwizdanie: A jeśli nie ma funduszy na oryginalne gry, bądź by nie było to xbox 360 PSP też jest fajne ale wiadomo z takim dzieciak moze latac po miescie i mogą mu gwizdnąć :gwizdanie: Ostatecznie kup Wii
  22. Buszek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    bryka kozak w Egu jeżdżą 2 mustangi jednego typa koleś ma firmę ASJ i sprowadza sprzęt z USA więc jak coś wal do niego nie pamiętam tylko jakie ale jeden taki bordo a drugi czarny z białymi dwoma pasami
  23. Alvaro to przeczyta i sam wpadnie
  24. :polew: rozumiem ze moje 2,5tdi ze znaczkiem s4 to naprawde s4 :polew:
  25. hehe dzięki dzięki wczoraj sie dowiedziałem dopiero że znasz Anke a reszta na razie to pisemne byly wiec czekam na wyniki jeszcze gera angol ustny i infa przede mną _____ no własnie Patryk ja też czekam na fotki kiedy wrzuci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.