Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
aha dziekowa a na placyk to gdzie? i o której?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki mam do wymiany w przednim zawieszeniu banany no i te inne wahacze co tworzą cały komplet, gdzie można w e-gu dorwać tak w miarę cenowo i dobry sprzęt ktoś wie??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
____________________________________________________ Odrazu piszę, że zdjęcia nie są super jakości niestety ja też byłem bez statywiku i z ręki robione, więc czekamy na kolegi z Świnoujścia fotki :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no no dużo sie dowiedziałem no nie powiem hehe wiecie tyle ludzi w jednym miejscu człowiek taki nieśmiały zapomniało się ale dzięki za help
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zgubiłem kratkę od zderzaka :( wiecie gdzie mogę do mojego modelu kupić może w egu? to kratka ta czarna lewa strona przy przeciwmgielnym polskie krawężniki :confused4:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
WesoŁych Świąt
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
z 5 furek też da rade jakaś fajna zrobić od czego jest photoshop jak cos hehehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
damy rade ja już mam pomysła na te tapetke to do zobaczenia
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
Imię: GOSIA ? hehehe no comment a co do kolorku to bardzo ładny i zadbany ten avancik
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
No pięknie Niech będzie że ja po Kosim a Kosi po Tobie z hondy (Volvo) się przesiedliśmy Po płytę navi już walę na pw mówisz Tomek_S4 ze masz płytę do navi? mapka polski? jak tak to też bym był chętny
-
Historia naszych nicków
hehe niektóre nicki to dobre Mój nick tez jest od nazwiska, chociaż czasem niektórzy głupio pytają bo w szkole mam Buhh albo Buszek, wtedy pada pytanie czemu Buszek bo palisz? a ja wysportowany chłopak a te dwa x to tak po prostu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no kilka zdjęc moge pstryknac teraz na spociku jak bedzie to wezme sprzęt i wtedy coś własnie w ps moge zrobić święta w końcu sa :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a o so dokładnie kaman alvaro może ja znajadę chwilę czasu
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
bardzo ładna s4 ja tez nie mam mapy ( tylko niemiec jest) ale jak Ty mam przyjemność ogladania bardzo dobrze się prezentuje jak na tyle kilomentrów
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze powiedz że do sztychmilera tak do niego.. ale nic sie nie odzywał, jak zadzwoniłem to powiedział że nie da rady :ranting1: i samochód kolejny serwis -.- teraz na warszawskiej.. jak wydobrzeje i coś z nim zrobią to można i liczyć na mnie A prubowałeś na suwalskiej tam kolo się zna trochę na rzeczy zobaczymy co tutaj powie ale dzięki za rade, myślałem jeszcze w razie czego na grochowską gdyby jednak coś nie tak wezmę pod uwagę twoją propozycję
-
[ALL B5] Moje cudo
skóreczka ładnie się prezentuje bardzo fajny silniczek, napisz czy myślisz nad jakimiś zmianami prócz tego spalania
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze powiedz że do sztychmilera tak do niego.. ale nic sie nie odzywał, jak zadzwoniłem to powiedział że nie da rady :ranting1: i samochód kolejny serwis -.- teraz na warszawskiej.. jak wydobrzeje i coś z nim zrobią to można i liczyć na mnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja bym się z chęcią zobaczył poznał wkońcu elbląską ekipę a4 ale dziś tata jechał do pracy i... samochód stoi w warsztacie na odrodzenia (przyczyna samochód nie chce odpalić :/ )
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szkoda chłopaków z meganki no cóż, a samochodzik do kasacji a był taki ładny i 250km obili ich chyba za te mandaty
-
[B5 ADP] Ema:) oto my A4
zapodaj lepsze zdjęcia co do lamp przód to nie są takie złe, ale grill fakt śmierdzi tandetą
-
[B5 AHL] Moja od dziś
bardzo ładny sedanik, jak przedmówcy jakieś felgi dobre i lampy a co do chlapaczy to po zimie zdejmij nie chciał byś widzieć teraz mojej czarnej bez chlapaczy normalnie masakra myjnia co dzień się kłania
-
[B5 ABC] Moja Perelka!
fajnie sie prezentuje ale ja nie lubię takiego tuningu audi to nie trzeba jej specjalnie dekorować jak choinki ale fajnie popatrzeć na taki tjuning
-
[ALL B5] spojler do a4
wygląda jak wiatrochron mi tam spojler też nie pasuje
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
okropny taki "wiejski tuning" jak to się w naszym ojczystym języku piszę
-
[B5 AML] Moje skromne A4 ...
V6 to V6 bardzo ładny kolorek też mi tam i bez tej gleby sie podoba