Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiemon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiemon

  1. Dokładnie, wsadź 2 ultery 90
  2. Kolego popraw zdjęcia bo padły Bardzo jestem ciekaw tego autka
  3. kiemon odpowiedział(a) na SzeFFo temat w Audi A4 B5
    Sprawdzałeś tylko jedną żarówkę ?
  4. Witam, Panie i Panowie pacjent 1.9 tdi 130km awx Nie dawno wymieniałem turbine bo stara niestety kończyła swój żywot, a wczoraj pojawił się nowy problem. Na 3 biegu przy obrotach powyżej 3tyś odcina mi turbo, teraz dość często się to powtarza, przy spokojnej jeździe wszystko w normie. Czy walnięty może być zawór n75 czy winowajcy szukać gdzieś indziej? Jeśli to ten zawór to ile kosztuje nowy oryginalny? Na allegro pełno chińskiego szajsu...
  5. :kox: :kox:
  6. Ja osobiście kupowałem na tej aukcji: http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i4973964167.html?snapshot=MjAxNi0wMi0yNFQxMToyMDozNVo7YnV5ZXI7YTAyNDY3M2Q3ZjFmMTdlMmUwZTc2NWQ5ZWM1OWI4ZWY2YjgxZmQ1MmFhNmFhMmMzNmVhMmQ0YjQyMTViNmJlMA== dobre pół roku temu i świecą bardzo dobrze, wystarczył śrubokręt żeby wykręcić stare i wkręcić nowe
  7. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/803-bixenon-xenon-od-a-do-z-na-czym-to-polega-tematy-zebrane-z-calego-forum/ Popatrz tutaj, może coś znajdziesz
  8. Polecam każdemu niezdecydowanemu zrobienie zakupów u Marcina! O co nie zapytacie zawsze doradzi, paczuszki są mega zapakowane, zamówiłem wczoraj koło 16, a dziś o 15 kurier już do mnie pukał chociaż miał prawie pół Polski do przejechania
  9. Witam ponownie Marcin potrzebuje komplecik klocków na tył do b6 1.9 awx WAUZZZ8E02A086857
  10. Jak tam prace sie tocza ?
  11. Jechałeś może w niedziele przez Boguchwałę? Jeśli tak to się mijaliśmy, ale późno zobaczyłem
  12. W B5 jak zakładałem audio od podstaw to tylne głośniki, ktore byly podpiete do wzmaka również mi piszczaly, zmienilem kable glosnikowe na nieco ponad 2 razy grubsze i pomogło
  13. kiemon odpowiedział(a) na Jachyr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Popraw te obrazki bo ledwo widać cokolwiek na nich
  14. To byś musiał do innego miasta podjechać bo Jasło jest tak małe, że całe można zwiedzić w 2-3h spacerkiem
  15. Dokładnie jak koledzy wyżej piszą, w mojej starej B5 również to było normalne, że sprzęgło tak wysoko brało, obecnie w B6 mam podobnie
  16. Ze względu na bezpieczeństwo? Co masz na myśli ?
  17. Cuuuuuudo :kox: pokaż środek jeszcze
  18. Witaj Marcin, przymierzam się do zmiany oleju i tym razem z chęcią kupiłbym go u Ciebie. Pacjent 1.9tdi AWX obecnie zalany Castrol Edge TD 5W40. Z chęcią zalałbym Motula, możesz podesłać jakąś wycene wraz z filtrami ? Mega szybka przesyłka i za***iście zapakowana, dzięki za doradztwo i pozdrowienia ze Szczecina również pozdrawiam na pewno zamówię jeszcze nie raz
  19. kiemon odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wiecie może kto i gdzie na podkarpaciu zajmuje sie car audio? Oprócz essa rzeszów, chodzi tylko o ustawienie wzmacniacza i radia żeby to wszystko ładnie grało
  20. Kooooooooooooozak !!
  21. kiemon odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Frimuś poszło PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.