Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ja jestem za:) jednak nie poszedłem do pracy
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzim byłem też ja :> ale na końcówce samej ale byłem
-
SPOTY RADOMSKIE
No to komuś się oberwie
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Każdy zapracowany
-
[All B5] Proszę o opinię na temat pokrowców skórzanych
Witam I ja uważam że pokrowce to tandeta...popatrz troche po allegro i można utrafić ładny komplet skór z boczkami a jak taniej to na szroty i z angoli coś wybrać. Bujałem się trochę za tym i szczerze można znaeżć fajne komplety. Pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
łoj 2 zera mi zjadło bo się śpieszyłem i od razu mnożyć liczyć nie umie [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 09:55_________________________________________________a ja myślę że Oziu za 600000 chce wyrezać swoje B6 :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 09:56_________________________________________________Kupię 2 używane zimówki 16 w dobrej cenie
-
SPOTY RADOMSKIE
60tyś?? 60 to tak jak by 60zl ale dobre i to jeszcze 10000takich jak ja i masz całą kwotę :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
oziu ja moge Ci pożyczyć pierwsze 2 cyfry
-
SPOTY RADOMSKIE
no żeby nie były poplamione :polew: :kox: ja tam po ścianach nie ładuje :gwizdanie: hehe to śmiało można rozdawać
-
SPOTY RADOMSKIE
no żeby nie były poplamione :polew: :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzień Dobry po weekendzie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie dzwoniłeś... Czyli co? Było słabo? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________Dzisiejszy wieczór spędziłem w warsztacie - udawałem, że coś rezam. :> Mój szatan doczekał sie zimowego obuwia: Nie obeszło się bez jazdy próbnej - teraz wiem, że ten samochód chce jechać i nawet chce hamować. Nadałem mu również szkoleniowego charakteru: Skill level kierowcy - 1/10 Zadbałem też o swoje bezpieczeństwo... :gwizdanie: Pan władza ostatnio mi tłumaczył, że jest to bardzo ważne... A oto efekt wcześniejszych treningów: Dżizus, jak tak dalej będzie szło to żona już mi nie będzie potrzebna... Tomaszu ostatnie zdjęcie powinien być wystrzał no w najgorszym wypadku druty :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam i zarazem żegnam:D lecę do Lublina udanego spta życzę
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Cooo?? Dzień Dobry:D
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
wesołego dnia życzę
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu a jak jest mokom69?? po chinsku oczywisciue
-
SPOTY RADOMSKIE
wolne w pracy :D a więc mam święty spokój ale za to w sylwestra się nasiedziałem:/
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu od zarąbania hmmm można powiedziec tak w 1godz-1.30 robilem 3 zjazdy więc jak wiadomo więcej sie stało niż jeżdziło ale i tak było zajebi...ie:D teraz nogi tylko bolą Tomaszu masz fona trzeba było dzwonić i ja miejsca miałem
-
SPOTY RADOMSKIE
no teraz jestem i ja za bałtowem :> ale lecimy ze znajomymi i uparli się na Kielce jak by jednak był Bałtów będę dzwonił
-
SPOTY RADOMSKIE
dokladnie :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 12:33_________________________________________________Bryniu i jak po bałtowie?? ja sie zbieram powoli ale chyba dzis Kielce odwiedze narobiłaś mi wczoraj ochoty:)
-
SPOTY RADOMSKIE
naklejasz naklejke i już masz S-line ludzie mają fantazję tak jak BMW 316 M3 power :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
połowa b5 na allegro to juz s line albo indywidual :polew: na to się nie patrzy