Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. Cieszyn B-B ON 4.07 a w weekend pewnie 3.99 zobaczymy:D
  2. hehe ach igor igor a mowilem zze mechanik trzeba im tez dac zarobic:D
  3. to kto bedzie na czas ja bede punkt 19 heh chyba:D
  4. spoko jak nie oddam autko do mechanika to wpadne
  5. oki racja moglem to zalatwic przez maila moj blad juz usuwam
  6. no tak ja mam navi + bo do rnse trzeba dac wieksza gotowke za tuner teraz zrosumiales
  7. zrozumiesz jak porobisz kumple tam robia i opowiadaja jacy to ludzie i nie oplaca sie za ta kase jak ci sie ziemia zawali pogadamy na spocie:Da i nie wliczlem soboty i niedzieli bo na tym sie wychodzi najlepiej ale co masz z zycia jak ciagle robisz[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:28_________________________________________________ia i najwiekszy plus emerytura jak dozyjesz [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:29_________________________________________________ale szanuje decyzje kazdy pracuje tam gdzie sie mu podoba lub gdzie go ciagnie:D
  8. pier**le ile zarobisz 2200 bez soboty tylko jedyne co jest dobre to wegiel 13 i wszystkie te premie a tak wiesz jacy tam ludzie robia nie obrazajac tych normalnych:/
  9. to nak ja mam navi +
  10. co wy macie z ta kopalnia:P chcecie jak krety pracowac:P
  11. a wymieniles te swiece??
  12. ale chłpocy daja rade rozkodowac zawsze jest ciezko ale daja rade jak do tej pory:D
  13. według mnie lepiej sobie kupic i tuner i potem dvd:D
  14. ja jak mi nic nie wyskoczy tez wpadne
  15. musisz miec plytke z softem i ustawic na mapie jezyk bodajze angielski metryczny
  16. nop moze moze kto by jechal do katowic? [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 17:16_________________________________________________ co do hamowni lepiej za 2 tyg gdzies
  17. wedlug mnie moze byc wiekszy tylko zeby go alternator naładował a to nze nie chce odpalic i krecisz 10sek to raczej odpada wina akumulatora bo by slabo krecil a to masz disla moze swieczki???
  18. ja bym sie i moze pisal ale dopiero za 2 tyg jak porobie z turbo
  19. no co ty ja twardziel:/ mnie tylko wkurw....l dzisaj fotoradar znowu punkty i kasa bede je podpalał
  20. sorki chłopaki ale stracilm poczucie czasu grzebałem se skuterkiem i zanim sie obejzalem byla 19 :/\ co tam cikawego bylo slychac niech ktos zda relacje pozdrawiam i sorki ale dalem d*py jak sie to mowi
  21. ale co tam wiecej gadac dobrze ze wyszedł cało z tego przynajmniej jeden ale czy ten co byl niewinny
  22. tak jak pisza wygodnie mu jest nie pamietac a tatus napewno pomogl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.