Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Przejrzę Wiem,wiem co robić Dzięki za pomoc jeszcze raz Wszystkim Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Pompę na pewno wymienię Co do firmy, na "INA" się zdecyduje zapewne na pasku Conti Do tego pompa wody, Hepu lub Dolz Nie ma co się zastanawiać a wymienić wszystko i być spokojnym Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  3. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Dolz też ma różne opinie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  4. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Rozumiem, dzięki za pomoc Będę pisał jak coś, za to też dzięki! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  5. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Szczerze to mam takie podejście jak Ty. Lepiej wymienić wszystko i spokojnie jeździć Nie wiadomo czy za chwilę nie padnie i pompa, a tak wymieni się i można spać spokojnie O ori pytałem z ciekawości Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Nie no to racja,nie mówię, że nie wymienię, dlatego pytam czy lepiej zostawić czy wsadzać nową Przyznaję Ci rację Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Tylko słyszałem opinie, że jeśli pompa nie daję znaków, że pada to bez sensu zmieniać. Ty mówisz, że lepiej zmienić Żeby ją wymienić cały przód trzeba zwalać.. z której ona jest strony? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Czyli mówisz lepiej wszystko teraz i spokój? I chyba tak zrobię Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  9. Opisze o co dokładnie mi chodzi ...otóż chciałbym zmienić kodowanie dotyczące migania kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta, domykanie szyb z pilota. Zrobię to tylko VAG'iem ? Dokładałem pompkę ze scyzorykiem, brakuje mi tylko włączania awaryjnych. Audi A4 B5 1996 rok, 1.8 Pb, ADR.
  10. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    ale jeśli pompa wody się nie odzywa to bez sensu zmieniać, mam rację ? nie jest w miejscu gdzie jest rozrząd.
  11. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Teraz będę się zastanawiał jaki kupić INA, SKF... nie mam pojęcia Również zastanawiałem się nad rozrządem w ASO, oczywiście same części bez robocizny. Ile by kosztowało, czy dużo więcej od INA, SKF ..
  12. BF10 odpowiedział(a) na miniluq temat w Audi A4 B5
    koszt kosztem, ale jakie efekty
  13. BF10 odpowiedział(a) na miniluq temat w Audi A4 B5
    Więc jak u kolegi Danios30 gra dobrze, to i u mnie będzie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  14. BF10 odpowiedział(a) na miniluq temat w Audi A4 B5
    Symphony fajna sprawa, sam się dam tym zastanawiałem Oczywiście zmiana z 1 na 2DIN Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  15. BF10 odpowiedział(a) na kiemon temat w Audi A4 B5
    kolego, zobacz w dziale Sprzedam części samochodowe do Audi A4 B5 tam kolega sprzedaje 1BE Nie wiem do jakiego modelu, ale dowiedz się
  16. BF10 odpowiedział(a) na BF10 temat w 1.8
    Zastanawiam się nad rozrządem firmy Gates Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  17. BF10 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    VelB
  18. BF10 odpowiedział(a) na Maniu. temat w Audi A4 B5
    na pierwszym miejscu wymień kable i podłącz i zobacz czy pompka też działa jeśli nie zajmij się pompką pompka troszkę większy koszt
  19. sprawdź kostkę w pompce centralnego ( prawa strona w bagażniku koło nadkola ), jedna z trzech odpowiada za el szyby itp, może jest wypięta, zobacz sory, chodziło mi o B5 ale może w B6 też tak jest mój błąd
  20. rozumiem, ciekawe ile skasują dzięki za info
  21. BF10 odpowiedział(a) na piotrzaba5 temat w 1.8
    ja mam zalanego Castrola i nic się nie dzieje
  22. ta kostka to według mnie antena
  23. BF10 odpowiedział(a) na siwy26 temat w Audi A4 B5
    już rozumiem
  24. BF10 odpowiedział(a) na siwy26 temat w Audi A4 B5
    myślałem, że przez immo, że gdzieś wpięte jest w liczniku
  25. BF10 odpowiedział(a) na piotrzaba5 temat w 1.8
    Mam Castrol Magnatec 10w40 tez nie narzekam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.