Treść opublikowana przez BF10
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Przejrzę Wiem,wiem co robić Dzięki za pomoc jeszcze raz Wszystkim Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Pompę na pewno wymienię Co do firmy, na "INA" się zdecyduje zapewne na pasku Conti Do tego pompa wody, Hepu lub Dolz Nie ma co się zastanawiać a wymienić wszystko i być spokojnym Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Dolz też ma różne opinie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Rozumiem, dzięki za pomoc Będę pisał jak coś, za to też dzięki! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Szczerze to mam takie podejście jak Ty. Lepiej wymienić wszystko i spokojnie jeździć Nie wiadomo czy za chwilę nie padnie i pompa, a tak wymieni się i można spać spokojnie O ori pytałem z ciekawości Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Nie no to racja,nie mówię, że nie wymienię, dlatego pytam czy lepiej zostawić czy wsadzać nową Przyznaję Ci rację Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Tylko słyszałem opinie, że jeśli pompa nie daję znaków, że pada to bez sensu zmieniać. Ty mówisz, że lepiej zmienić Żeby ją wymienić cały przód trzeba zwalać.. z której ona jest strony? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Czyli mówisz lepiej wszystko teraz i spokój? I chyba tak zrobię Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana kodowania sterowników
Opisze o co dokładnie mi chodzi ...otóż chciałbym zmienić kodowanie dotyczące migania kierunków przy otwieraniu/zamykaniu auta, domykanie szyb z pilota. Zrobię to tylko VAG'iem ? Dokładałem pompkę ze scyzorykiem, brakuje mi tylko włączania awaryjnych. Audi A4 B5 1996 rok, 1.8 Pb, ADR.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
ale jeśli pompa wody się nie odzywa to bez sensu zmieniać, mam rację ? nie jest w miejscu gdzie jest rozrząd.
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Teraz będę się zastanawiał jaki kupić INA, SKF... nie mam pojęcia Również zastanawiałem się nad rozrządem w ASO, oczywiście same części bez robocizny. Ile by kosztowało, czy dużo więcej od INA, SKF ..
-
Zamiana fabrycznego radia
koszt kosztem, ale jakie efekty
-
Zamiana fabrycznego radia
Więc jak u kolegi Danios30 gra dobrze, to i u mnie będzie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zamiana fabrycznego radia
Symphony fajna sprawa, sam się dam tym zastanawiałem Oczywiście zmiana z 1 na 2DIN Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
1BE z 1.8 do 1.6
kolego, zobacz w dziale Sprzedam części samochodowe do Audi A4 B5 tam kolega sprzedaje 1BE Nie wiem do jakiego modelu, ale dowiedz się
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
Zastanawiam się nad rozrządem firmy Gates Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
- Piłka nożna
-
Centralny zamek
na pierwszym miejscu wymień kable i podłącz i zobacz czy pompka też działa jeśli nie zajmij się pompką pompka troszkę większy koszt
-
Niedziałający centralny zamek, otwieranie szyb blokada drzwi
sprawdź kostkę w pompce centralnego ( prawa strona w bagażniku koło nadkola ), jedna z trzech odpowiada za el szyby itp, może jest wypięta, zobacz sory, chodziło mi o B5 ale może w B6 też tak jest mój błąd
-
Właczająca się i wyłączająca klimatyzacja.
rozumiem, ciekawe ile skasują dzięki za info
-
wymiana oleju
ja mam zalanego Castrola i nic się nie dzieje
-
RDS Chorus 2
ta kostka to według mnie antena
- licznik
-
licznik
myślałem, że przez immo, że gdzieś wpięte jest w liczniku
-
wymiana oleju
Mam Castrol Magnatec 10w40 tez nie narzekam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka