Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
A4 B6 1.9TDI nie odpala po wymianie czterech pompowtryskiwaczy
Bipy sprawdź, mi kulawo palił ,jak chciał i kiedy chciał gdy miałem wałek wytarty, raczej powinien odpalić bo miałem taką sytuację że dwie pompki mi sie rozleciały ,tylko dzwoniły?jak rozebrałem dzwigienki, to sprężyny wypadły? ale palić palił normalnie. Zobacz jak jest ustawiony wałek na +/- czy 0, na fasolkach reagujesz.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
W tym Roku nie stety mnie nie było bo ,nie dałem rady zjechać do PL szkoda ?
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Zmieniam markę ?
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
No to na zime , będziesz leciał bokiem ??Moja to już ,zimy nie doczeka u mnie,.dzie na sprzedaż. Powodzenia w montaźu, i uciechy z Quattro?
-
Dobór odpowiedniego pilota do Audi A4 B6/B7
Do b6 z b7pasuje Q lub K,moze z tych spróbuj ? Może coś pomoze⤵️
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
I jak progress ze złożeniem/
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
ładne stołki full ele.?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
.
-
Audi A4 "Malinka" B6 1.8t AVJ
Miałem kiedyś założone oponki 235 na tych moich alusiach ,bez dystansu, i nic nie obcierało wręcz były schowane w nadkolu
-
Audi A4 "Malinka" B6 1.8t AVJ
U siebie mam 8,5 19 et 35 dystans tył 20mm, przód 15mm, na gwincie ,opony 215/35.Przy tym zestawie z dystansem na tyle ,obręcz alusi wychodzi mi z tyłu, jakieś 3 mm poza obrys błotnika. Zobacz na moim profilu zdjęcia ,to będziesz widział.
-
Audi A4 "Malinka" B6 1.8t AVJ
Dziewiętnastki dobry wybór, aby auto ładnie wyglądało ,ale traci sie na komforcie. Ja akurat jeżdze, dziesieć lat na 19-stkach ,tak że sie przyzwyczaiłem. Na zimę mam teraz 18-stki ,i troszkę lepiej sie jeżdzi,przy tych dziurach, na jezdni
-
Audi A4 "Malinka" B6 1.8t AVJ
Fajna b6-stka,te siedzenia pasują p&p,czy trzeba cos źeźbić, z szynami?Zaciski sobie polakieruj? tu by pasował ,kolor źólty?
-
B6 DIVISION
To kup lampke, ja takową mam też u siebie. Nie dawno, kupiłem cały komplet przycisków i wizytownik w wersji Usa i podłącze, chyba ten przycisk?
-
B6 DIVISION
Jak rezystor to 2.2 ohm, ale lepiej ten przycisk chyba kupić ?
-
Brak świateł mijania i masa błędów układu elektrycznego w A4 B6
A jakim kabelkiem,to robisz ? Bo poczytałem trochę ,i może to wina kabelek, że teraz się połączyć nie możesz że sterownikiem ABS.
-
Brak świateł mijania i masa błędów układu elektrycznego w A4 B6
Może kompa trochę zalało, i któryś przekaznik w podszybiu?tam też bym sprawdził.Ale wydaj mi się że to MCE tak jak kolega powyżej piszę .
-
Brak świateł mijania i masa błędów układu elektrycznego w A4 B6
Tak będziesz musiał zakodować, pod swoje wyposażenie .Wejdz vcds w Mk swoje, i śpisz kodowanie, jakie masz w swoim, i do nowego zapisz tak samo.
-
Szybe elektryczne tyl
Możesz tak i tak,ale jak już masz ori wiązki z kostkami ,to zakładaj. Poniżej masz link do tematu.
-
Brak prądu w drzwiach kierowcy A4 B6
Sprawdź w przelotce drzwi, czy kable nie są, przecięte.Chyba ze srerownik drzwi, jest trafiony.
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Też to przerabiałem, jak narazie to sie dobrze trzyma już 1.5 roku?
-
8x18 ET30 i opona 235/45/18 w A4 B6
Wystawa nie będzie ,ale opona powinna być 40 na 18-kach ,bo licznik bedzie tobie przekłamywal trochę . Obierać nie będzie u mnie mam Et 15 na tyle i na przodzie Et 20.kolo letnie 19 /215 /35 I rant felgi lekko mi wychodzi.
-
8x18 ET30 i opona 235/45/18 w A4 B6
Wystawa nie będzie ,ale opona powinna być 40 na 18-kach ,bo licznik bedzie tobie przekłamywal trochę . Obierać nie będzie u mnie mam Et 15 na tyle i na przodzie Et 20.kolo letnie 19 /215 /35 I rant felgi lekko mi wychodzi.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Siedzenia to będzie wisienka, na torcie Alusie to już sobie dopasujesz ,ja preferuje wklęsłe np. 3sdm
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja u siebie mam grzane, w pół skórach z alcantarą.Ogólnie ciężko dostać, grzaną kanapę ,a jak już jest to cenowa przepaść
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Też dokładałem kilka lat temu