Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
B6 DIVISION
Jedynie pasują, te starówki co ja miałem nie wyższe Et niż 42, plus dystans 20mm,?
-
A4 b7 1.8 Q 18 alufelgi czy będą pasować
Na 8j oponka 225 lub 235 ,ładnie by wyglądało jak by był dystans 10mm,ale to już wzrokowo zobaczysz.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
To kupujesz tą rurę zamiast egr, jedno kolanko silikonowe ,średnicy wew.51mm , na aledrogo bodajże dawałem 36zł
- B6 DIVISION
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
-
B6 DIVISION
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
U siebie wywaliłem egr-a z sześć lat temu? Mam takie cudo ,co na foto zapodaliście?
-
Rozpiska bezpieczników, przekaźników i świec żarowych w A4 B7
Według tej rozpiski poniżej ,to jest tylko przekażnik.⤵️ Może coś z kablami jest. Audi A4 B7 (2004-2007) - schematy bezpieczników i przekaźników - bezpieczniki24.pl BEZPIECZNIKI24.PL W poniższym wpisie przedstawiamy schematy i lokalizacje skrzynek bezpieczników oraz przekaźników dla Audi A4 B7 z lat: 2004, 2005, 2006, 2007.
-
Odpadająca Listwa Drzwiowa
Ło panie ,ładnie tam zjadło narożnik? Chyba nie ominie Ciebie, wymiana drzwi. Też nie są ,aż tak drogie, poprzekładasz wszystko ze swoich, i masz spokój .
-
B6 DIVISION
Jak stalówka 16 pasuje na 320mm ,to tym bardziej 17-stka.
-
Problem z otwieraniem szyby w A4 B7
To jest błąd zamka, musi być gdzieś kabel przetarty urwany, albo zaśniedziałe styki. Są jeszcze jakieś błędy? ⤵️
-
Problem z otwieraniem szyby w A4 B7
To tak jak @Muskel1 napisał, wklej błędy z MK, to będzie coś wiadomo, bo tak to wróżenie z fusów ,i tylko domysły, co to może być
-
Problem z otwieraniem szyby w A4 B7
Sprawdz kable w przelotce, między drzwiami a słupkiem A. I możesz poczytać poniżej może się porzyda⤵️ https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2560216.html
-
Przekładka kierownicy A4 B6
@NixanixGrupa 16 Steering whell adaptacja kanał 81 wpisz 00111 przyuczenie vinu.
-
Zamiana kierownicy w A4 B7
Nie będzie ,śmiało zakładaj Tylko błędy wyskoczą ,że masz odłączoną multi ,czyli wiazkę w kierze. Ale to nie przeszkadza, też tak jeżdziłem, jak jeszcze multi nie miałem założonej.?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
To fakt, z tym śniegiem to jest prze...?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
No dobre foto ,jeździsz na czołgiste ? Za taki śnieg na aucie ,to u nas mandacik?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Utrzymanie w jak najlepszym stanie,tech.to podstawa teraz, przy tych autach.Nie stety mają już swoje lata.Ja tam na mój egzemplarz, nie mam co narzekać, blacharka w stanie b.dobrym,wszystko co było potrzebne wymienione,zostały tylko detale .Zawsze coś tam się jeszcze dołoży ,coś zmieni wizualnie, a tak to tylko jeżdzić ?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Dzięki ? Ja tam lubię ,dodać jakieś detale?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Dobrze pomodzona B6-stka.Swoje lata mają, ale da rade coś tam, jeszcze przy nich podłubać
-
Grzanie tylnej kanapy a4 b7 avant
Tu masz cały temat ,jak to ogarnąć. Ja też z niego korzystałem ,przy podłączeniu u mnie⤵️
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jak podłączyć wszystko ,lewą i prawą stronę to wszystko będzie działać. Sprawdz swój moduł komfortu ,czy szyby tylne obsługuje. Silniczki po tym podłączeniu sterują,
-
Problem z zamkiem centralnym w A4 B6
@SzymonP-ceJak już ogarniesz te przelotki w drzwiach,to sprawdz baterie w pilocie,i zakoduj piloty w module komfortu.Z tego co też napisałeś na początku, że pilot nie reaguje,to bateria tobie padła.tydzień temu to samo miałem z pilotem.?
-
Przekładka kierownicy A4 B6
Kodowanie rozwiąże. Jak ogarniesz to kabelkiem ,co Tobie już pisałem ,zgasną te kontrolki ,Abs esp hamulca?
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Trochę depnoł