Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Kodowanie kierownicy a4b6
@Nixanix Tym kabelkiem ogarniesz ,też go używam. Ogólnie kabelek, zawsze Tobie się przyda ,wiec warto kupić na własne potrzeby
-
Kodowanie kierownicy a4b6
Jak kolega pisał ,kabelek i ogarniesz , poczytaj sobie co i jak poniżej ,tam masz wszystko od A do Z.⤵️
-
Kodowanie pilota po wymianie modułu komfortu w A4 B6
Twój nowy moduł komfortu jest z b7. Spróbuj zakodować piloty w Mk .Poniżej masz filmik ,jak to ogarnąć .Jeśli nie zakoduje to Mk musisz wymienić⤵️
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
@MarioR34 It looks better than the previous set. I don't know the OEM number, I was looking for it based on appearance.My lighter rotates, but I always have it in this position.
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Ja brałem chromowane pokrętło dla tego z a3,ponieważ pasuje idealnie. Niektórzy brali właśnie z a6c6 ,skody czy jetty, ale coś tam idealnie nie pasowało podobno ,bo był bardziej do środka wyciśnięty niż obwódka.Sam przełącznik to tylko z b7 z końcówką D.
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
@DarekS4 ja kupiłem na OLX ori.z b7 z końcówką D za 50 zł, i z a3 8p też za 45zł.Mój działa wszystko hula Ja jak się zbierałem za to to tylko z b7 rościołem ten przełącznik "pokrętło" i w środku śrubokrecikiem podważałem, wciskałem takie zatrzaski tego pokrętła i wyszedł.Włożyłem nowy pokŕetło, i to tyle.Jest też filmik,jak całkowicie rozebrać,i złożyć ten przełącznik.Ja zrobiłem jak ponizej⤵️
-
B6 DIVISION
Tak jest .Mam teraz dwa suby org. oraz z mazdy 5 bose ,podłączone ale szeregowo ?
-
Przekładka kierownicy A4 B6
-
B6 DIVISION
No ale pod te podłączenie, będę miał pod tą samą końcówkę mocy? Miałem już dwa suby podłączone pod jedną końcówkę mocy, na pinach 3,15 a ta końcówka ma jeszcze piny 14,3 i na tych pinach 14,13 miałem podłaczone równolegle,I ja spaliłem.Kupiłem drugi wzmacniacz i podłączyłem szeregowo,gra ciszej.Chciałem podłączyć dwa woffery oddzielnie, tak jak jest w cabrio.Dla tego jeśli pin 11myśle że + i 12- ,to wzbudzanie pin 18? tylko gdzie on idzie?
-
B7 Avant 2.0TDI BNA LZ9Y 198/421 GTC 1549VZ
No ładnie namodziłeś?lampy ładnie świecą?
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
No z tym kołem,to by wyglądało?Kiedyś widziałem b6,oklejoną w Marlboro wyglądała super?
-
Przekładka kierownicy A4 B6
W moduł trapezowy podpinasz.Po niżej w temacie, masz napisane co i jak,i zdjęcia.
-
B6 DIVISION
@Langista akurat opisu tych pinów nie ma ,są tylko pokazane we wtyczce,a jak dalej ten pin 18 idzie to nie wiadomo,jak wzbudza 2 wofer.
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Wpadły fajne detale w tunel , w wersji Us-a.Wizyownik oraz, panel z przyciskami airbag off? Zawsze coś się zmieni wizualnie? Bede musiał tą kontrolke podłączyć,bo narazie mam w lampce podsufitki.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To miałeś trochę roboty Ja musze mój zderzak ,przedni dać do poprawki. Facet kiedyś ,mnie lekko zachaczył, i spaw łączenia dokładki ze zderzakiem lekko puścił
-
Wymiana zegarów na kolor fis
Tak jak mówisz koniec produkcji b6 2005,ale to loteria,lub po vin?
-
B6 DIVISION
Pany ogarnoł ktoś jak mozna podłączyć drugiego suba ze wzmacniacza Bose na pinach 11,12 drugi sub i pin 18 to zagadka .Cabrio idzie na otwieranie dachu ,i załacza sie sub .Czy pin 18 to masa co załczy 2 suba?
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Ogólnie zderzak z s4 to mi się nie podoba?Ale to moje zdanie,każdy robi pod siebie. Reszta jak najbardziej?
-
Wymiana zegarów na kolor fis
Kilka razy było pisane o tym. Ostatnio z 3 tyg temu o tym pisałem.Poczytaj po niżej,lub znajdź ostatni temat.Rb8 nie podejdzie do b6.
-
B6 DIVISION
Posiadam takie stołki skóra z alcantarą.Po tylu latach, z eko-skóry to by nic nie zostało.
-
Zysk... Czy utara wartości... Audi A4 B6,B7 nadal trzymają cenę
@Sajmon89 Nie mam żadnej rdzy, na dzień dzisiejszy.Jedynie przednie błotniki zmieniłem, kilka lat temu ,bo miały lekkie purchle na rantach.Ale tak już kupiłem.
-
Zysk... Czy utara wartości... Audi A4 B6,B7 nadal trzymają cenę
Dla tego moją trzymam, już ponad 11lat z przebiegiem, na dzień dzisiejszy 338kkm?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Thank you @MarioR34 making the ceiling wasn't that difficult. I'm waiting for new buttons in the tunnel and a business card holder from the American version.
-
Jak podłączyć tubę ze wzmacniaczem pod fabryczne radio?
Ja podłączyłem 2-go suba z Mazdy 5 bose szeregowo teraz, po rozmowie z kolegą @Muskel1 Przedtem miałem równolegle, i spaliłem końcówke mocy. Myślę że i tak miażdzy mózg.
-
Zacisk hamulcowy tył - TRW czy Febi?
Pewnie te moje, też siedziały od nowości