Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Ja u siebie robiłem czarną. Materiał plus klej w sprayu x2 ,wyszło mnie około 250ziko. Jak narazie już ponad rok i jest ok. Tylko słupki wymieniłem na czarne.
-
B6 DIVISION
Zawsze musi być, ten pierwszy raz?
-
Metaliczne stuki przy lekkich ruchach kierownica
Mi tak pukało, z lewej strony jak wolno ruszałem .Powodów może być wiele ,tak jak powyżej koledzy pisali.
-
Metaliczne stuki przy lekkich ruchach kierownica
Podobne miałem ,końcówki drążków?
-
Tarcze do wymiany
Duźy rant mają? Klocek widzę jeszcze ok, pewnie masz 288mm.Że tam trochę rdzy jest to normalne.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Nabyłem te paski ledowe,obadamy?
-
Pompa paliwa A4 B8 1.8TFSI
Ciągnie z dna paliwo?
-
Wymiana wachaczy przód A4 B6
Z mojej strony ,Meyle HD .Na takich jezdze, i jak dla mnie są dobre .
-
Jaki wahacz banan do A4 B8?
Na nich zrobione około 50 tyś.przed nimi miałem febi ,wytrzymały trzy lata padły górne trzy i dwa banany.Tylko że ja aż tak dużo nie jeżdżę, przez 12lat zrobiłem 80tys tym autem?
-
Jaki wahacz banan do A4 B8?
Meyle HD , u mnie sprawdzone.Mam na przodzie już siódmy rok .Teraz cały tył wymieniłem również na Meyle.
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No to zaye.biście? klamy też mam...nogi ledy białe robią robotę.To obadamy na spocie?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No z białego,to by biło blaskiem myślę?w wieczornych włajażach?ja mam Ambientu,też w środkowej,zrobione tak że bije?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka w czwartek wpadnę,w poprzedni nie dałem rady?
-
Hamulce tył 255/288 swap
Zmieniasz cały komplet, zaciski jażma tarcze osłony.
-
Podłączenie pamięci fotela pasażera w A4 B6
No spróbuj tak jak rozmawialiśmy, i daj znać. ?
-
Podłączenie pamięci fotela pasażera w A4 B6
Jak podłączysz fotel pasażera, to będzie się Tobie ustawiać,razem z kierowcą.kiedyś chciałem to zrobić, ale czy jest sens?
-
Gumy pod spreżynami z tyłu.
Jest wymienny, podkładka gniazdo sprężyny. https://allegro.pl/oferta/nowy-dolny-wspornik-sprezyny-tyl-4m0512297b-13881646514
-
Lotka a4 b6
No właśnie coś kojażyłem . Do b6-stki ciężej dostać, i są droższe.
-
Problem z otwarciem drzwi w A4 B7
Albo zamek tobie padł w drzwiach mikrostyk ,albo w przelotce kable popękane .Teraz jak tą blokadę włączyłeś to jest problem. Znalazłem pomocny temat poczytaj⤵️
-
Lotka a4 b6
Odrazu inaczej wygląda ?Te lotki z b7 ,są trochę inaczej wyprofilowane jak w b6, coś mi sie kojarzy .W b6 chyba ta lotka idzie lekko do góryNo i cena inna.
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa w A4 B6
Tu masz temat podobny⤵️
-
Rzuca autem po wymianie zawieszenia z tyłu.
Zrób przód i tył u kogoś innego w3d ,jak auto ci ucieka ,to przód pewnie ciągnie też.Ja za całość przód tył dałem 150 zł.
-
Rzuca autem po wymianie zawieszenia z tyłu.
Ja w lipcu również zmieniłem cały tylni zawias ,gościu ustawił mi perfekcyjnie,ze starego zawiasu, belka tylko stara została, tak to wszystko wymienione.A poduszki wózka zmieniałeś? Ja brałem wszystko Meile. Odrazu ustawiałem przód i tył , zbierznosc i geometrię .Jedzie jak po sznurku.
-
Lotka a4 b6
Dużo tej rzeźby , przy świetle stopu?