Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Ja u siebie robiłem czarną. Materiał plus klej w sprayu x2 ,wyszło mnie około 250ziko. Jak narazie już ponad rok i jest ok. Tylko słupki wymieniłem na czarne.
  2. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze musi być, ten pierwszy raz?
  3. Mi tak pukało, z lewej strony jak wolno ruszałem .Powodów może być wiele ,tak jak powyżej koledzy pisali.
  4. Podobne miałem ,końcówki drążków?
  5. Duźy rant mają? Klocek widzę jeszcze ok, pewnie masz 288mm.Że tam trochę rdzy jest to normalne.
  6. Nabyłem te paski ledowe,obadamy?
  7. Ciągnie z dna paliwo?
  8. Z mojej strony ,Meyle HD .Na takich jezdze, i jak dla mnie są dobre .
  9. Na nich zrobione około 50 tyś.przed nimi miałem febi ,wytrzymały trzy lata padły górne trzy i dwa banany.Tylko że ja aż tak dużo nie jeżdżę, przez 12lat zrobiłem 80tys tym autem?
  10. Meyle HD , u mnie sprawdzone.Mam na przodzie już siódmy rok .Teraz cały tył wymieniłem również na Meyle.
  11. No to zaye.biście? klamy też mam...nogi ledy białe robią robotę.To obadamy na spocie?
  12. No z białego,to by biło blaskiem myślę?w wieczornych włajażach?ja mam Ambientu,też w środkowej,zrobione tak że bije?
  13. Fajnie to u Ciebie wyszło,ciekawe jak bym to dał ,pod moje białe dekory?
  14. Siemka w czwartek wpadnę,w poprzedni nie dałem rady?
  15. Zmieniasz cały komplet, zaciski jażma tarcze osłony.
  16. No spróbuj tak jak rozmawialiśmy, i daj znać. ?
  17. Jak podłączysz fotel pasażera, to będzie się Tobie ustawiać,razem z kierowcą.kiedyś chciałem to zrobić, ale czy jest sens?
  18. Jest wymienny, podkładka gniazdo sprężyny. https://allegro.pl/oferta/nowy-dolny-wspornik-sprezyny-tyl-4m0512297b-13881646514
  19. A4b6quattro odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    No właśnie coś kojażyłem . Do b6-stki ciężej dostać, i są droższe.
  20. Albo zamek tobie padł w drzwiach mikrostyk ,albo w przelotce kable popękane .Teraz jak tą blokadę włączyłeś to jest problem. Znalazłem pomocny temat poczytaj⤵️
  21. A4b6quattro odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Odrazu inaczej wygląda ?Te lotki z b7 ,są trochę inaczej wyprofilowane jak w b6, coś mi sie kojarzy .W b6 chyba ta lotka idzie lekko do góryNo i cena inna.
  22. Tu masz temat podobny⤵️
  23. Zrób przód i tył u kogoś innego w3d ,jak auto ci ucieka ,to przód pewnie ciągnie też.Ja za całość przód tył dałem 150 zł.
  24. Ja w lipcu również zmieniłem cały tylni zawias ,gościu ustawił mi perfekcyjnie,ze starego zawiasu, belka tylko stara została, tak to wszystko wymienione.A poduszki wózka zmieniałeś? Ja brałem wszystko Meile. Odrazu ustawiałem przód i tył , zbierznosc i geometrię .Jedzie jak po sznurku.
  25. A4b6quattro odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Dużo tej rzeźby , przy świetle stopu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.