Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika z pilota w VW Passat FL?
Moduł komfortu Bajt 1 bit 4 softtouch
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No to masz wydatek?
-
Podgrzewana kierownica w A4 B6
Proszę bardzo⤵️
-
Remont tylnego zawieszenia w A4 B5 quattro
Mogę potwierdzić ,że było to zamawiane z AutoPartner:) bo z moich zdjęć z klamotami dojrzałem adres
-
Wymiana zamka drzwi kierowcy w A4 B6
Tu masz ładnie pokazane 02:37 minuta⤵️
-
Wymiana zamka drzwi kierowcy w A4 B6
Kilka lat temu też z tym walczyłem, miejsca to tam za dużo nie ma. Tam to chyba, trzeba było pod jakimś kontem wsunąć ,w każdym bądz razie mi się udało?
-
Remont tylnego zawieszenia w A4 B5 quattro
Noo zadzwoń i obadaj:)
-
Remont tylnego zawieszenia w A4 B5 quattro
Nie jestem w stanie się teraz od niego dowiedzieć, bo dyndam na środku Morza północnego? Z tego co widziałem ''bo fakture mi dał'' to wszystko miał , z jednego sklepu .Tylko teraz nie pamiętam z którego .Ale zobacz na stronie bo chyba z któregoś poniżej⤵️ Auto-ITD części samochodowe Wejherowo AUTOITD.PL ᐅ Godziny otwarcia „Auto Partner S.A.“ | Jana III Sobieskiego 24 w Rumia GODZINYOTWARCIA24.PL GODZINY OTWARCIA Auto Partner S.A. ➤ Jana III Sobieskiego 24, 84-230 Rumia ☎ Numer telefonu ✔ Godziny otwarcia ✔ Dane kontaktowe ✔ Dojazd ★ Oferty w pobliżu. Zobacz!
-
Intercooler 2.7 Bit do 1.9 TDI
Z jakiego powodu ,zmieniasz na inny intercooler , że idziesz w tą strone?
-
Remont tylnego zawieszenia w A4 B5 quattro
A to robił mi znajomy w warsztacie? Ogarneli mi to w półtora dnia,Ja bym pewnie to z tydzień robił?
-
Remont tylnego zawieszenia w A4 B5 quattro
W ostatnim czasie ,u mnie było zmieniane kompletne tylne zawieszenie tuleje ,poduszki wózka wachacze drążek śruby mimośrodowe itp. tylko to w b6 .Brałem Meyle .Klamoty z robocizna 3tys.
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
No każdy, robi pod siebie?
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Szkoda że nie skusiłeś sie na 320mm ,bo różnica jest, i wizualna również ?
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Jaki tam hebel szykujesz?
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Ostatnio po wymianie kompletnego tylnego zawieszenia ,za ustawienie przodu i tyłu dałem 150ziko. w Tos-e Idealnie za pierwszym podejściem ustawił
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No za 260zł to dobra cena, za K&N z pieć lat temu, dałem dwie stówy?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Też miałem K&N ale tak jak @H4mm3R zmieniłem . Cena powala tego BMC,ciekawe jaki efekt w b6/b7?
-
Przód w A4 B7 strasznie wysoko stoi
Jak chcesz obniżyć przód ,tylko około 1,5 - 2 cm ,to możesz założyć talerzyki z b5 . Pewnie masz 1ba zawieszenie. Do Eibach -30/-30 dobre by były amorki 1be,1bv, a do Sportline -45/-35 to amorki sportowe.
-
Przód w A4 B7 strasznie wysoko stoi
Faktycznie stoi jak koza .Możesz zapodać sprężyny Eibach , poniżej zobacz dwa rodzaje wysokości.Tylko dobierasz po specyfikacji, co jest tam opisana i motorze ⤵️ Sprężyny obniżające Eibach Pro-Kit AUDI A4 (8E2, B6), A4 (8EC, B7) Eibach E10-15-003-03-22 EIBACH.PL Zestaw 4 sprężyn obniżających zawieszenie Eibach Pro-Kit do AUDI A4 (8E2, B6), A4 (8EC, B7). Numer katalogowy E10-15-003-03-22 Sportowe sprężyny obniżające Eibach Sportline AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI Eibach E20-15-003-03-22 EIBACH.PL Zestaw 4 sportowych sprężyn obniżających zawieszenie Eibach Sportline do AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI. Numer katalogowy E20-15-003-03-22
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Podałem Tobie numery powyżej.
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Będzie ok.
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Też teraz o tym myślałem Taśma 4E0953541 z końcówką A B lub E
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Tu poczytaj, co niektórzy mieli ten sam problem,co u ciebie⤵️
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Sprawdź jeszcze ,czy może jakiś pin ,czy kabelek w wiążące nie jest przerwany.
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Może w tej twojej wiązce od multi, piny idą inaczej, jak nie ma podświetlenia również. Gdzies był temat różnice w wiązkach multi, z a3 8p ,a4b7 ,a4 b8 a6c6.