Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Niedziałające spryskiwacze szyby
Manetka do przeczyszczenia , lub do wymiany.
-
Jakie tarcze hamulcowe są w moim A4 B5 2.4?
Zrób zdjęcie wlepki to obadamy.
-
Radio z a3 do a4
Tu coś znajdziesz na ten temat⤵️ .Panel z a3 ma inne krawędzie niż z a4, aczkolwiek panel można zmienić
-
Radio z a3 do a4
W a3 chyba troszkę inny panel jest?
-
Zalany moduł komfortu w A4 B6
Czołem moduł musisz mieć dobrany do rocznika, czyli po 2002 lipiec w twoim przypadku wersia II .Podnieś pierw dywanik ,od strony kierowcy ,zajrzyj co tam się dzieje .Możesz też sprawdzić, vcds-m jaki masz, i można dobrać ,lub jak podniesiesz wykładzine to odczytasz jaki z naklejki .Po niżej masz co i jak zrobić .Pozdro.⤵️
-
Montaż tempomatu A4 B6
Może taśma uwalona?
-
Montaż tempomatu A4 B6
Może to tu pomoże⤵️
-
Łożyska tył quattro
Ostatnio dwa tyg. temu, miałem robione kompletne tylne zawieszenie, razem z poduchami wózka. Pojechałem na zbieżność I ustawienie kątów ,facet w Tos-e policzył mnie, za ustawienie przodu i ,tyłu 150 ziko ,wiec nie jest to jakiś tam wydatek?
-
Łożyska tył quattro
Zaznacz sobie ,na śrubach mimośrodowych pisakiem ,przed demontażem
-
Łożyska tył quattro
-
Łożyska tył quattro
Tak jak kolega pisze powyżej? Zwrotnice na prase i wycisnąć łożysko .Jest filmik jak to się robi ,ale w a4 b5 ,myślę że jest podobnie ⤵️
-
Problem z błędami
Jak kolega powyżej napisał zrób full scan ,bo patrzę na spis błędów, to oprócz błędu 665, na spisie nie ma tych co masz?
-
Wentylator chłodnicy w A4 B6 nie załącza się
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Dobrze wygląda ,ten dyfuzor z b7 Też miałem, tak zrobione te tylne lampy ,ale jednak całe przyciemnione mi się bardziej widzą
-
Chce przerobić napęd z ośki na quattro w A4 B7
⤵️
-
Chce przerobić napęd z ośki na quattro w A4 B7
Jedyne co musisz zrobić przy budzie, to przyspawać mocowanie wału ,tak to wszystkie graty pasują .Najlepiej jak byś kupił cały komplet Quattro:) może sie okazać że jak dokupisz skrzynie ,to możliwe że wał będzie ,za długi lub za krótki Gdzieś tu temat jest "Przekładka z ośki na Quattro. Poszukaj tematu.
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Grzana kanapa,dobry mod, polecam?
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
No ja też dwa dni temu,zostawiłem worek pieniędzy,po wymianie kompletnego tylnego zawieszenia.Ze starego ,to tylko wózek został,a tak wszystko wymienione, razem z tulejami wózka wahaczami drązkiem itp.??No ale trzymam je juz dwunasty rok?
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Zawsze jest coś do dodania??
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
No bit w b6, fajna sprawa?
-
Przestało działać domykanie szyb z pilota po odłączeniu akumulatora
Szybę opuszczasz na dół trzymając przycisk,jak jest już na dole trzymasz około 2sek. Potem przyciskiem zamykają trzymasz i szyba przyuczona i tak po kolei reszta.musisz wszystkie szyby przyuczyć, aby komfortowe zamykanie, otwieranie działało.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Nie lepiej już zbierać graty na 2 din, i zapodać bns.5.0 lub Rns-e?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Ładny szatan?
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Ładna b6-stka?widać trochę tam namodziłes ?
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Coś o tym wiem? Moja ma to samo ,jak kurier puka do drzwi z klamotami?