Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Manetka do przeczyszczenia , lub do wymiany.
  2. Zrób zdjęcie wlepki to obadamy.
  3. Tu coś znajdziesz na ten temat⤵️ .Panel z a3 ma inne krawędzie niż z a4, aczkolwiek panel można zmienić
  4. W a3 chyba troszkę inny panel jest?
  5. Czołem moduł musisz mieć dobrany do rocznika, czyli po 2002 lipiec w twoim przypadku wersia II .Podnieś pierw dywanik ,od strony kierowcy ,zajrzyj co tam się dzieje .Możesz też sprawdzić, vcds-m jaki masz, i można dobrać ,lub jak podniesiesz wykładzine to odczytasz jaki z naklejki .Po niżej masz co i jak zrobić .Pozdro.⤵️
  6. Może taśma uwalona?
  7. Może to tu pomoże⤵️
  8. Ostatnio dwa tyg. temu, miałem robione kompletne tylne zawieszenie, razem z poduchami wózka. Pojechałem na zbieżność I ustawienie kątów ,facet w Tos-e policzył mnie, za ustawienie przodu i ,tyłu 150 ziko ,wiec nie jest to jakiś tam wydatek?
  9. Zaznacz sobie ,na śrubach mimośrodowych pisakiem ,przed demontażem
  10. Tu jeszcze masz ,tak abyś sobie zobaczył ,jak ma ośka a jak Quattro.?
  11. Tak jak kolega pisze powyżej? Zwrotnice na prase i wycisnąć łożysko .Jest filmik jak to się robi ,ale w a4 b5 ,myślę że jest podobnie ⤵️
  12. A4b6quattro odpowiedział(a) na Hermanstiv temat w 2.0TDI
    Jak kolega powyżej napisał zrób full scan ,bo patrzę na spis błędów, to oprócz błędu 665, na spisie nie ma tych co masz?
  13. Sprawdz przekażniki na podszybiu Moje wyglądały tak ⤵️
  14. Dobrze wygląda ,ten dyfuzor z b7 Też miałem, tak zrobione te tylne lampy ,ale jednak całe przyciemnione mi się bardziej widzą
  15. Jedyne co musisz zrobić przy budzie, to przyspawać mocowanie wału ,tak to wszystkie graty pasują .Najlepiej jak byś kupił cały komplet Quattro:) może sie okazać że jak dokupisz skrzynie ,to możliwe że wał będzie ,za długi lub za krótki Gdzieś tu temat jest "Przekładka z ośki na Quattro. Poszukaj tematu.
  16. Grzana kanapa,dobry mod, polecam?
  17. No ja też dwa dni temu,zostawiłem worek pieniędzy,po wymianie kompletnego tylnego zawieszenia.Ze starego ,to tylko wózek został,a tak wszystko wymienione, razem z tulejami wózka wahaczami drązkiem itp.??No ale trzymam je juz dwunasty rok?
  18. Szybę opuszczasz na dół trzymając przycisk,jak jest już na dole trzymasz około 2sek. Potem przyciskiem zamykają trzymasz i szyba przyuczona i tak po kolei reszta.musisz wszystkie szyby przyuczyć, aby komfortowe zamykanie, otwieranie działało.
  19. Nie lepiej już zbierać graty na 2 din, i zapodać bns.5.0 lub Rns-e?
  20. Ładna b6-stka?widać trochę tam namodziłes ?
  21. Coś o tym wiem? Moja ma to samo ,jak kurier puka do drzwi z klamotami?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.