Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Od znajomego co ma audiczkę.
-
[B6 AVF] <Custom Line Avant> Flat Five|Eibach Sportline|172Hp380Nm
Zacna audiczka widzę że też, zakładałeś Eibacha sportline, ile tobie siadło niżej? bo po zdjęciu widzę że u mnie jest sporo niżej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika w ciemnej b6 avant ,blachy GD ramki klubowe, mijanego wczoraj, na Chwaszczyńskiej, jechalismy razem do ronda Chwaszczyno. Pozdrowienia dla kierownika w ciemnej a4 b5 sedan wlepa klubowa ,blachy GPU, zjżdzaliśmy z obwodnicy dziś około piętnastej, i jechaliśmy w kierunku Rumi:)
-
Jakie pompowtryski
Dzięki bardzo za odpowiedz:)
-
Jakie pompowtryski
Padła mi na pierwszym cylindrze i już powoli siada na czwartym, na początku było w miarę potem zaczęło mi się esp świecić trząść budą, dopiero po zresetowaniu zapłonem gasło esp i było ok.Chcę wymienić cały set, a mam okazje dostać za dobrą kase AL-k Wiem że były BA też w AVF wstawiane,ale z tego co słyszałem AL-ki były bardziej wydajniejsze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj.
-
Jakie pompowtryski
Witam ostatnio padły mi pompki,w silniku AVF o oznaczeniu AR,czy po założeniu pompek AL,bedzie potrzeba korekta dawkowania w sofcie?czy jest p&p.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika ,wyjeżdzającego w Chyloni z Puckiej w Chylońską w srebrnej a4 b5 avant, ramki klubowe,
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Profil 45 to do 17-stek, na 18-stki profil 40,poprzednio miałem 18/40/235 i jak wpadłem w koleiny to rzucało teraz jeżdżę na 225, i jest ok, tak jak przed mówca powiedział śruby są ok.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Wiem że w lakierowaniu proszkowym , jest mniejszy wybór kolorów.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Moje są 18-stki, może dlatego tak drogo , chciałbym ten sam kolor zostawić srebrny , tylko nie wiem czy malować proszkowo , czy tradycyjnie .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Za moje krzyczą 600 zł za malowanie i piaskowanie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dzięki bardzo za odpowiedz
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czyli do ET 25-tył, 30-przód, można zjechać spokojnie 10 mm są z centrowaniem , dzięki za odpowiedz
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam mam założone felgi ; 7.5 et 35 /18/40/225 ,i zawieszenie Eibach -45 ,-35 ile można jeszcze z ET zjechać.
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
Witam zmieniłem zawieszenie z 1BA,na Eibacha sportline -45/50, -35/40, i amortyzatory Eibach , teraz będę ustawiał zbieżność, mam się kierować nastawami tak jak, na 1BE?
-
Zwrotnica a4 b6 1.9 przód
Pojechać się opłacało, byłem tylko uziębiony z transportem , bo musiałem zabrać starą zwrotnice na wzór, bo jak dzwoniłem po tych złomowcach ,to tylko mieli do benzyny nic do diesla , wszystko przełożyłem ze starej .
-
Zwrotnica a4 b6 1.9 przód
Temat ogarnięty dostałem używkę za 100zł , wszystko poprzekładałem i jest ok. Starą musiałem ciąć flexą , aby wahacze górne odzyskać . Niestety musiałem jechać po nią na wioskę, bo u mnie w okolicy na żadnym złomowcu nie mieli
-
Zwrotnica a4 b6 1.9 przód
Piastę mogę przełożyć, jutro jadę coś poszukać, bo robota stanęła w miejscu a nie chce aby wcisnęli mi,coś co nie będzie pasowało. :facepalm: Faktycznie dzwoniłem do Plichty i cena 1300 zł a jak zapytałem się, czy może mi numer część podać,to mi odmówiła.
-
Zwrotnica a4 b6 1.9 przód
Witam mam problem ,wczoraj rozkręcałem przednie zawieszenie , aby wymienić amortyzatory i sprężyny z 1BA , na Eibacha Feder . Prawa strona poszła szybko,wachacze wyszły śruby odkręciły się ,ale w lewej stronie górnych wachaczy nie dało się odkręcić.Próbowaliśmy wybijać ciąć,i moje pytanie jest takie czy,zwrotnica od 1.9 tdi jest taka sama jak w 2.5 tdi bo niestety przy rozwiercaniu,szlak ją trafił i musze jutro nowa zwrotnice kupić.