Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Zacna audiczka ​widzę że też, zakładałeś Eibacha sportline, ile tobie siadło niżej? bo po zdjęciu widzę że u mnie jest sporo niżej.
  2. Pozdrowienia dla kierownika w ciemnej b6 avant ,blachy GD ramki klubowe, mijanego wczoraj, na Chwaszczyńskiej, jechalismy razem do ronda Chwaszczyno. Pozdrowienia dla kierownika w ciemnej a4 b5 sedan wlepa klubowa ,blachy GPU, zjżdzaliśmy z obwodnicy dziś około piętnastej, i jechaliśmy w kierunku Rumi:)
  3. A4b6quattro odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Dzięki bardzo za odpowiedz:)
  4. A4b6quattro odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Padła mi na pierwszym cylindrze i już powoli siada na czwartym, na początku było w miarę potem zaczęło mi się esp świecić trząść budą, dopiero po zresetowaniu zapłonem gasło esp i było ok.Chcę wymienić cały set, a mam okazje dostać za dobrą kase AL-k Wiem że były BA też w AVF wstawiane,ale z tego co słyszałem AL-ki były bardziej wydajniejsze
  5. A4b6quattro odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Witam ostatnio padły mi pompki,w silniku AVF o oznaczeniu AR,czy po założeniu pompek AL,bedzie potrzeba korekta dawkowania w sofcie?czy jest p&p.
  6. Pozdrowienia dla kierownika ,wyjeżdzającego w Chyloni z Puckiej w Chylońską w srebrnej a4 b5 avant, ramki klubowe,
  7. Profil 45 to do 17-stek, na 18-stki profil 40,poprzednio miałem 18/40/235 i jak wpadłem w koleiny to rzucało teraz jeżdżę na 225, i jest ok, tak jak przed mówca powiedział śruby są ok.
  8. Wiem że w lakierowaniu proszkowym , jest mniejszy wybór kolorów.
  9. Moje są 18-stki, może dlatego tak drogo , chciałbym ten sam kolor zostawić srebrny , tylko nie wiem czy malować proszkowo , czy tradycyjnie .
  10. Za moje krzyczą 600 zł za malowanie i piaskowanie
  11. Dzięki bardzo za odpowiedz
  12. Czyli do ET 25-tył, 30-przód, można zjechać spokojnie 10 mm są z centrowaniem , dzięki za odpowiedz
  13. Witam mam założone felgi ; 7.5 et 35 /18/40/225 ,i zawieszenie Eibach -45 ,-35 ile można jeszcze z ET zjechać.
  14. Witam zmieniłem zawieszenie z 1BA,na Eibacha sportline -45/50, -35/40, i amortyzatory Eibach , teraz będę ustawiał zbieżność, mam się kierować nastawami tak jak, na 1BE?
  15. Pojechać się opłacało, byłem tylko uziębiony z transportem , bo musiałem zabrać starą zwrotnice na wzór, bo jak dzwoniłem po tych złomowcach ,to tylko mieli do benzyny nic do diesla , wszystko przełożyłem ze starej .
  16. Temat ogarnięty dostałem używkę za 100zł , wszystko poprzekładałem i jest ok. Starą musiałem ciąć flexą , aby wahacze górne odzyskać . Niestety musiałem jechać po nią na wioskę, bo u mnie w okolicy na żadnym złomowcu nie mieli
  17. Piastę mogę przełożyć, jutro jadę coś poszukać, bo robota stanęła w miejscu a nie chce aby wcisnęli mi,coś co nie będzie pasowało. :facepalm: Faktycznie dzwoniłem do Plichty i cena 1300 zł a jak zapytałem się, czy może mi numer część podać,to mi odmówiła.
  18. Witam mam problem ,wczoraj rozkręcałem przednie zawieszenie , aby wymienić amortyzatory i sprężyny z 1BA , na Eibacha Feder . Prawa strona poszła szybko,wachacze wyszły śruby odkręciły się ,ale w lewej stronie górnych wachaczy nie dało się odkręcić.Próbowaliśmy wybijać ciąć,i moje pytanie jest takie czy,zwrotnica od 1.9 tdi jest taka sama jak w 2.5 tdi bo niestety przy rozwiercaniu,szlak ją trafił i musze jutro nowa zwrotnice kupić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.