Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika ,mijanego dziś około 16-stej ,na skrzyżowaniu Kartuskiej - Morskiej w Gdyni w srebrnej A4 Avant nr.GPU
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Jak dlamnie dobre są Goodyear Eagle F1 225 40 18 ,mam takie u siebie i są ciche, nie szumia
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ja poprzednio miałem 235/40/18 felga ma et 35,teraz jeżdżę na 225/40/18 też et 35 .
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Fajnie siadło też sobie ten AP wrzucę , ja jeżdżę teraz na 18/225/40 i po nierównych drogach też mnie rzuca ,na 16-stkach tego nie robi
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Siemka i jak zawias siedzi na szczęście ja nie musze na kuriera czekać, do Venom24 , mam 15 min. tam maja wszystkie zawiasy , będę musiał podjechać i zobaczyć co i jak.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Cześć powiedz mi jaką miałeś wysokość , na tych Monroe reflex plus sprężyny Eibach .
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Witam auto super się prezentuję co tu dużo mówić szczena opada
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
pawel121- Amortyzatory Monroe E2054 http://e-autoparts.pl/amortyzator-monroe-reflex-p-427558.html
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Super czekam z niecierpliwością , jak będzie stała na tym zawiasie ,letnie masz 18 felgi ?
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ładna jak założysz AP kit 40/30 wstaw fotę , jestem ciekawy jak będzie stała mam dylemat czy też zamówić ten zestaw co ty 40/30 czy Eibacha
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
AP cena też dobra , tak że zastanawiam się nad tymi amorkami Przód -301zł za sztukę Tył- 254zł za sztukę
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Witam co sądzicie o amortyzatorach AP, do sprężyn Eibach pro kit ? ma może ktoś założone może się wypowiedzieć. http://apshop.pl/pl/13-amortyzatory-sportowe-ap?reset=true
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spotkania na drodze
Wczoraj około godz. 16-stej,na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mijałem srebrną ładną A4 B6 Avant sline. Pozdrawiam kierownika.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek w Audi A4 B6
Witam dziś stałem się szczęśliwym, posiadaczem elektrycznych składanych lusterek , podgrzewanie i ustawianie normalnie mi szmigało , dało mi do myślenia że panel miałem pod składane lusterka ,a mi nie chodziły, a przyczyna była taka że poprzedni właściciel , zamienił silniczki z modułem , doszedłem do tego po postach kolegi Bobikos za co bardzo dziękuje .Poprzedni właściciel auta zamienił sterownik ,przednich drzwi lewych na 8E1959801B a powinien być , 8E1959801 zamieniłem ten sterownik i wszystko ,szmiga wielkiego moda nie miałem, ponieważ wszystko praktycznie już było Dodam że moje lusterka patrząc na instalacje po postach kolegi BOBIKOS są 14 pinowe.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Dzięki bardzo Góral 65 jutro się za to zabiorę
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Właśnie nigdy nie świeciły bo nawet nie wiedziałem że mam takie .Po kilku nastu przeczytanych postach , dorwałem się do tego , dziwi mnie to że mam wszędzie światła podłączone , podświetlenie klamek ,popielniczki nawiewu full pakiet światło , a mam pod siedzeniami pakiet światło i przestrzeni nóg z przodu a nie świecą , i nie mam podłączonego ,S2, bo dziś sprawdzałem, czyli ten bezpiecznik jest tylko pod oświetlenie, przestrzeni nóg? Może dlatego nie świeci mi pod siedzeniami
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam mam moduł komfortu BD i nie palą mi się światła ,pod siedzeniami przy otwartych drzwiach , ogólnie wszystko mi podświetla oprócz przestrzeni nóg , patrzałem w bezpieczniki , i tam gdzie wyczytałem powinien być bezpiecznik S 2 , bezpiecznik jest ale kabli nie ma
-
FIS brak informacji o otwartych drzwiach
Siemka dziś próbowałem dojść do ładu z tymi drzwiami , sprawdzałem kable miedzy drzwiami a słupkiem B, w tej harmonijce kable są ok , owinięte grubo czarna taśmą, sprawdzałem kable , które idą z drzwi do słupka B w tej kostce , wszystkie siedzą . W końcu zabrałem się za odłączenie zamka , tej wtyczki jakaś masakra , ale w końcu ją ogarnołem , sprawdziłem wyczyściłem i poskaładałem do kupy . No ale niestety nic nie ruszyło . Jutro zabiorę się za demontaż zamka zobaczę co i jak tam wygląda . Teraz to idę na
-
FIS brak informacji o otwartych drzwiach
Witam u mnie ten sam problem ,na fisie nie pokazyje mi tylnych prawych drzwi otwartych ,nie zapalają się lampki czerwona i biała , ani światła w podsufitufce , centralny zamek działa normalnie , reszta drzwi jest ok.
-
Wizytownik- zasada działania
Tak jak kolega napisał powyżej , tylko że u mnie nie trzeba było radia wyciągać jak wciśniesz te dwa bolce po brzegach , to może tobie jeszcze , haczyć ta ramka od radia srebrna musisz leciutko , podważyć i wyjdzie
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Hehe no ba ale jak już jest to niech działa, hehe powiec mi,bo wszędzie widzę że jak masz full. elektrykę z grzanymi d*pami foteli i pół skóre to są fotele speed, a jak masz dodatkowo alcantare to jak ten zestaw się nazywa?
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Taki zestaw u mnie siedzi nawet mam pamięć foteli,tylko coś nie działa,jakas przerwa jest w instalacji po sprawdzeniu vag . będę musiał podłubać
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Grzesiek foteliczki i boczki,to ja mam w alkantarze u siebie ,ale takiego sprzętu to ja nie mam