Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Pozdrowienia dla kierownika ,mijanego dziś około 16-stej ,na skrzyżowaniu Kartuskiej - Morskiej w Gdyni w srebrnej A4 Avant nr.GPU
  2. Jak dlamnie dobre są Goodyear Eagle F1 225 40 18 ,mam takie u siebie i są ciche, nie szumia
  3. Ja poprzednio miałem 235/40/18 felga ma et 35,teraz jeżdżę na 225/40/18 też et 35 .
  4. Fajnie siadło też sobie ten AP wrzucę , ja jeżdżę teraz na 18/225/40 i po nierównych drogach też mnie rzuca ,na 16-stkach tego nie robi
  5. Siemka i jak zawias siedzi na szczęście ja nie musze na kuriera czekać, do Venom24 , mam 15 min. tam maja wszystkie zawiasy , będę musiał podjechać i zobaczyć co i jak.
  6. Cześć powiedz mi jaką miałeś wysokość , na tych Monroe reflex plus sprężyny Eibach .
  7. Witam auto super się prezentuję co tu dużo mówić szczena opada
  8. pawel121- Amortyzatory Monroe E2054 http://e-autoparts.pl/amortyzator-monroe-reflex-p-427558.html
  9. Super czekam z niecierpliwością , jak będzie stała na tym zawiasie ,letnie masz 18 felgi ?
  10. Ładna jak założysz AP kit 40/30 wstaw fotę , jestem ciekawy jak będzie stała mam dylemat czy też zamówić ten zestaw co ty 40/30 czy Eibacha
  11. AP cena też dobra , tak że zastanawiam się nad tymi amorkami Przód -301zł za sztukę Tył- 254zł za sztukę
  12. Witam co sądzicie o amortyzatorach AP, do sprężyn Eibach pro kit ? ma może ktoś założone może się wypowiedzieć. http://apshop.pl/pl/13-amortyzatory-sportowe-ap?reset=true
  13. Wczoraj około godz. 16-stej,na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mijałem srebrną ładną A4 B6 Avant sline. Pozdrawiam kierownika.
  14. Witam dziś stałem się szczęśliwym, posiadaczem elektrycznych składanych lusterek , podgrzewanie i ustawianie normalnie mi szmigało , dało mi do myślenia że panel miałem pod składane lusterka ,a mi nie chodziły, a przyczyna była taka że poprzedni właściciel , zamienił silniczki z modułem , doszedłem do tego po postach kolegi Bobikos za co bardzo dziękuje .Poprzedni właściciel auta zamienił sterownik ,przednich drzwi lewych na 8E1959801B a powinien być , 8E1959801 zamieniłem ten sterownik i wszystko ,szmiga wielkiego moda nie miałem, ponieważ wszystko praktycznie już było Dodam że moje lusterka patrząc na instalacje po postach kolegi BOBIKOS są 14 pinowe.
  15. Dzięki bardzo Góral 65 jutro się za to zabiorę
  16. Właśnie nigdy nie świeciły bo nawet nie wiedziałem że mam takie .Po kilku nastu przeczytanych postach , dorwałem się do tego , dziwi mnie to że mam wszędzie światła podłączone , podświetlenie klamek ,popielniczki nawiewu full pakiet światło , a mam pod siedzeniami pakiet światło i przestrzeni nóg z przodu a nie świecą , i nie mam podłączonego ,S2, bo dziś sprawdzałem, czyli ten bezpiecznik jest tylko pod oświetlenie, przestrzeni nóg? Może dlatego nie świeci mi pod siedzeniami
  17. Witam mam moduł komfortu BD i nie palą mi się światła ,pod siedzeniami przy otwartych drzwiach , ogólnie wszystko mi podświetla oprócz przestrzeni nóg , patrzałem w bezpieczniki , i tam gdzie wyczytałem powinien być bezpiecznik S 2 , bezpiecznik jest ale kabli nie ma
  18. Siemka dziś próbowałem dojść do ładu z tymi drzwiami , sprawdzałem kable miedzy drzwiami a słupkiem B, w tej harmonijce kable są ok , owinięte grubo czarna taśmą, sprawdzałem kable , które idą z drzwi do słupka B w tej kostce , wszystkie siedzą . W końcu zabrałem się za odłączenie zamka , tej wtyczki jakaś masakra , ale w końcu ją ogarnołem , sprawdziłem wyczyściłem i poskaładałem do kupy . No ale niestety nic nie ruszyło . Jutro zabiorę się za demontaż zamka zobaczę co i jak tam wygląda . Teraz to idę na
  19. Witam u mnie ten sam problem ,na fisie nie pokazyje mi tylnych prawych drzwi otwartych ,nie zapalają się lampki czerwona i biała , ani światła w podsufitufce , centralny zamek działa normalnie , reszta drzwi jest ok.
  20. Tak jak kolega napisał powyżej , tylko że u mnie nie trzeba było radia wyciągać jak wciśniesz te dwa bolce po brzegach , to może tobie jeszcze , haczyć ta ramka od radia srebrna musisz leciutko , podważyć i wyjdzie
  21. Hehe no ba ale jak już jest to niech działa, hehe powiec mi,bo wszędzie widzę że jak masz full. elektrykę z grzanymi d*pami foteli i pół skóre to są fotele speed, a jak masz dodatkowo alcantare to jak ten zestaw się nazywa?
  22. Taki zestaw u mnie siedzi nawet mam pamięć foteli,tylko coś nie działa,jakas przerwa jest w instalacji po sprawdzeniu vag . będę musiał podłubać
  23. Grzesiek foteliczki i boczki,to ja mam w alkantarze u siebie ,ale takiego sprzętu to ja nie mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.