Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
A tu jest ok ⤵️? 16-Steering Wheel * 0?xxx: Kierownica - 0 = standardowa (bez multifunkcji) - 1 = kierownica trójramienna (sportowa) - 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia - 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu - 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem - 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem
-
Nie działa sterowanie z kierownicy w A4 B7
Może pomoże ⤵️ http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01426
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Dzięki @Muskel1?
-
B6 DIVISION
Czyli przy trzech głośnikach 2 Ohm. po podłączeniu szeregowym to wyjdzie 6 Ohm.
-
B6 DIVISION
Dzięki @Muskel1 za odp. Pod tą końcówkę , jest podłączony jeszcze głośnik centralny z pulpitu ,czyli są trzy głośniki pod ten jeden kanał. No grało mega do czasu? Mam już drugi wzmacniacz ,tak że ogarnę to.
-
B6 DIVISION
Pytanko panowie, ostatnio zjarałem końcówkę mocy w wzmaku bose na wyjsciu ponieważ podłączony miałem ,drugi subwoofer z mazdy 5 też bose 2 Ohm .Podłaczone było równolegle z subem .org. Jak to sie ma , jak bym podłączył szeregowo? Większość zapodaje suba z q5 ale tam głośnik jest 4ohm ,a bose ma wszystkie 2 ohmy.
-
Pulsowanie podczas hamowania
Znalazłem temat podobny, tylko że z b5, może coś pomoże ?⤵️
-
S6 C7 by H4mm3R
Bardzo ładny, biały kruk?
-
Eska B8.5 Shadowline
Ładna bestia?idzie jak burza ,bardzo fajny filmik.
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No Gtb 2056 ,to tak do 260KM
-
Wymiana lamp ksenonowych w A4 B6
Tu coś znalazłem⤵️
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Ładnie tam Adrian wystroił?
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
To już ładnie będzie hamowało?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Będą musieli po tobie, nowy asfalt kłaść ?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Czyli masz ładny bonus?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
No przy tej mocy, to Q przydało by sie dołożyć?
-
Brak informacji o otwartych drzwiach w fisie.
Albo styki zaśniedziały w zamku. Kiedyś to przerabiałem, aż w końcu cały zamek wymieniłem .Poniżej masz temat o tym⤵️
-
B6 DIVISION
Tak ,też teraz kilka tematów przejrzałem, i piszą że wsad uszkodzony. Czyli tylko wymiana, chyba że to tobie nie przeszkadza?
-
Silver Piggy B6 by Mloty4x
Ładna diablica?
-
B6 DIVISION
Jak kolega powyżej napisał.Bylo kilka tematów o tym. https://a4-klub.pl/topic/347211-złe-wskazania-fis-zasięg-na-baku/
-
Felgi różnej szerokości w quattro? [a4 b5]
Tu się dowiesz⤵️ ⤵️
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Ładna bestia
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tak zmodzonego b5 to jeszcze nie widziałem
-
Niedziałające spryskiwacze szyby
Wymieniasz normalnie samą prawą manetkę .Poniżej luknij , tam wszystko jest opisane ⤵️ Pozdrawiam.