Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. A4b6quattro odpowiedział(a) na Koziar993 temat w Audi A4 B6
    Elegancko? Chyba też zakupie z b7? Dostałeś pod kolor ,czy dawałeś do lakiernika?
  2. To co proponujesz @Muskel1 jak nie chciało pójść Viakenem vcds lite, i tym hex? Ten mce jest z cabrio z 2005 mój z 2003.
  3. Tylko to co na drugim zdjęciu . Wciskam test , i żadne okienko ,nie jest aktywne.
  4. Podepne się ?. Od dłuższego czasu, nie mogę przyuczyć vinu w mce F , próbowałem viaken oraz Hex V2 i niestety ,nie chce pójść ?
  5. Prawdopodobnie końcówki drążków do wymiany, woda dostała się pod gumy. Sprawdź również koła czy wyważone jak alusie to ,czy któraś nie jest krzywa i bije . Opony do sprawdzenia, może bombel wyszedł. Może być kilka przyczyn tego co masz , luzy w zawiasie równieź ?
  6. A ta śruba duża na rogu torx, od ramki dokrecona dobrze.Ten rezonans to się tak niesie?
  7. W tel.słabo to widzę, ale to są te, co przykręcasz boczek u góry na bodajże pięć śrubek, i dekorem przykrywasz.
  8. Zobacz te blaszki, co śrubki się przykreca z boczkiem ?
  9. Tak będzie wymienny z twoim numerem .
  10. Proszę.⤵️ Tu też zajrzyj⤵️ DIY: B6 A4 - Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper WWW.AUDIZINE.COM 1) remove bumper from car. remove lower "half" from upper. I put half in quotes b/c as you see, the upper part extends the whole height of the bumper: ...
  11. Zwykły zderzak ,trzeba przerabiać pod dokładkę sline , trochę cięcia stelaża dolnego .
  12. Może to prowadnica szyby, tobie tam brzeczy .
  13. A4b6quattro odpowiedział(a) na burdzi temat w Audi A4 B6/B7
    Ups pardon @Muskel1?
  14. A4b6quattro odpowiedział(a) na burdzi temat w Audi A4 B6/B7
    Tu masz wszystko opisane⤵️
  15. To wysokie te chopki u Ciebie.U mnie są po dwa garby lewa prawa strona ,tak że ja środeczkiem śmigam?
  16. Wygłuszenie maski⤵️ WYGŁUSZENIE MASKI SILNIKA AUDI A4 B7/A4 B7 AVANT 2004- 8E0863825AJ MOTONE.PL AUDI A4 B7/A4 B7 AVANT 2004-
  17. Elementy plastikowe osłony z podszybia, to była opcja, przynajmniej w b6.
  18. Proszę bardzo?
  19. Proszę ⤵️ allegro.pl ALLEGRO.PL
  20. Na aledrogo vemo masz za 180zl.Używke w bardzo dobrym stanie,znajdziesz do 120zl.
  21. No daleko nie mam .Daj tylko namiary ,gdzie tam stoicie zawsze .W tym tyg .może nie ,bo dopiero do Kraju zjadę, ale w następny Czwartek podjadę .
  22. Też trzeba uważnie jeżdzić, no ale to już opanowałem Przyjadę tam kiedyś na spota , to obczaje tą Twoją maszyne?
  23. To jak pług aczkolwiek moja tak nisko siedzi, że czasami rurami hacze?
  24. No fakt ,ja u siebie mam gumową dokładkę bo tak ciężko na gwincie, przez te chopki jechać, z cupry to już bym miał połamaną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.