Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Albo jak chcesz ,sam przód, to może jakieś sprężyny Eibach -30 lub sportline -45
  2. To może o jedną klasę wagową niżej ,Przód klasa 5 OYE 1BE/BV 788-823 To już zależy od ciebie ,u góry podałem tobie link ,to tam poczytaj jak ,tam inni działali?
  3. klasa wagowa przód - 6 ''OJF - 1BE/BV 824- 860 kg Klasa wagowa tył - 11 ''OYL - 1BE/BV 598-625 kg
  4. Tył niebieski zielony - 1BE/1BV klasa wagowa 11'' nr 8E0511115 DM Przód niebieski zielony zielony -1BE/BV klasa wagowa 6 '' nr 8EO 411 105 CE
  5. Po co ktoś ,wlepek się pozbył
  6. A masz jeszcze te stare sprężyny, aby zobaczyć oznaczenie kolory na nich ?
  7. Tu masz pięknie wszystko opisane ?kolory sprężyn ,waga, jakie amorki, poczytaj tez sobie⤵️
  8. Pod siedzeniem z tyłu masz naklejkę ''wlepkę '' zrób jej zdjęcie, wklej tu, i zobaczymy co tam masz za sprężyny .Tak ze zdjęcia to widać, jak by ci założył 1ba ,a u Ciebie jest pewnie 1bv .Wkleisz wlepkę to będzie wiadomo co i jak, bo tak to wróżenie z fusów?
  9. Tu masz wszystko opisane ⤵️
  10. Przyciski szyb w chromie by się przydały , u mnie siedzą akurat z b8?
  11. Nie ma to, jak robótki na świeżym powietrzu
  12. Osiem lat jeżdżę na 19-stkach, i nigdy mundurowy czy diagnosta się czepiał?
  13. Coś takiego⤵️ to tam grosze kosztuje.
  14. To otwór centrujacy jest 66.6, pierścienie centrujące potrzebne ,wulkanizator powinien mieć na miejscu, albo zamów z aledrogo z 66.6 na 57,1.
  15. Tylko jaka jeszcze chcesz ,na te koła założyć oponę szeroką , bo na 7J to tam chyba najszersz opona 225 wchodzi. Tabela poniżej.
  16. I tam idzie pierścień centrujacy, bo te felgi mają otwór centrujàcy 66,6 zamiast 57.1, ale wulkanizator co bedze, kola tobie zakładał to pewnie ma te pierścienie.
  17. Tak te pierwsze pasują ,tylko będą głębiej obsadzone w nadkolu.
  18. Porównaj sobie teraz te ET powyżej w tym linku, i będziesz wiedział co i jak?
  19. Jak masz zwykły zawieszenie 1BA i chcesz koła 17-stki ,to szukaj 7.5 x 17 ET 45, 42 35 opona 235/45 lub 8.5x17 ET 45.42.35 opona też 235.
  20. Tu masz kalkulator ET możesz porównać felgi , np.wpisz tą z pierwszego zdjęcia i porównaj inne które chcesz. Czym większe ET tym felga bardziej schowane w nadkolu ,mniejsze ET to wysunieta w stronę obrysu błotnika. https://jr-wheels.pl/kalkulator-et
  21. Poczytaj temat poniżej ⤵️
  22. Pokaż tą przejściówke jeszcze,bo te z aledrogo ,to czasami źle piny są podpięty, wiem to sam po sobie ,jak kiedyś zmieniłem radio z concert 2 na bns.5.0?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.