Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Głośniki z tyłu a4 b7
Tak dla informacji Twojej.? System pasywny , zasilający przednie i tylne głośniki z radia. Pełny system aktywny Bose, zasila wszystkie głośniki ze wzmacniacza. System częściowo aktywny ,zasila z radia tylko przód , a cały tył , i subwoofer jest zasilany przez wzmacniacz.
-
Głośniki z tyłu a4 b7
Tył zawsze ciszej gra ,nie tak jak przednie.A jaki masz system Harman czy bose?
-
[AVF]wydajniejszy alternator do 1,9TDI
Tak jest ? jakis punkt zaczepienia?
-
[AVF]wydajniejszy alternator do 1,9TDI
Z tego co tam wyczytałem, to z 3.0 Tdi 220A numer 059903018C podejdzie ,po małej przekładce, z Twojego ?
-
[AVF]wydajniejszy alternator do 1,9TDI
Tu poczytaj ⤵️ https://a4-klub.pl/topic/256370-jakie-najwiekszeamper-alternatory-były-montowane-do-a4/
-
Trzęsie kierownica na zmianę lewo prawo w A4 B6
Cześć przyczyną może być , koło pompy wspomagania, "wielorowki wyślizgane"końcówki drążków , lub wahacze?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Czasem tak jest taka mała rzecz, a może nerwów narobić .
-
Rnse
Też prawda?
-
Rnse
Tak te piny posprawdzaj ,czy się nie wysuneły z kostki?
-
Jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika z pilota w VW Passat FL?
O.. to Pardon
-
Jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika z pilota w VW Passat FL?
Znalazłem filmik że jednak da rade to zrobić, ale jakimś VDSPRO?⤵️
-
Jak zaprogramować otwieranie klapy bagażnika z pilota w VW Passat FL?
Tak to musisz ogarnąć?⤵️ Aktywacja otwarcia z kluczyka klapy bagażnika - Kodowanie VCDS KODYVCDS.PL Moduł komfortu w Bajt 1 zaznaczamy Bit 4 czyli softtouch i klapa sama odskakuje, (po wcześniejszej wymianie siłowników i dodaniu odbojników).
-
Rnse
A poczytałeś chociaż to, co powyżej Tobie powklejałem?
-
Rnse
Dziwna sprawa ,może jest uszkodzone
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
- Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
U siebie mam akurat , drugi subwoofer w kole Bose z Mazdy 5 gra ładnie z Bose ,normalnie mózg lasuje- Intercooler 2.7 Bit do 1.9 TDI
Tak, już masz nawet cały zestaw, tylko zawsze trzeba tam jakiś silikon dociąć. Na forum są tematy, jak to ogarnąć.- Rnse
Sprawdz kodowania , tu poniżej dowiesz się w sprawie ikonki Bluetooth.⤵️- Zamiana kierownicy w A4 B6 na taką samą, ale z inną literą w numerze części
Tak ,tak kiedyś ja zmieniałem.?- Zamiana kierownicy w A4 B6 na taką samą, ale z inną literą w numerze części
Jak masz zwykłą kierownice czteroramienną z b6, to wymieniasz kierownice normalnie na taka samą bez różnicy jaki numer jej .Jak byś miał multifunkcje w niej, lub grzaną, to trzeba zmieniać wiązke poduszkę. Jak by co, ja mam czteroramienną z poduszką i wiązką czarną w bardzo dobrym stanie.- Rnse
Ale nie widać że się połączył na ekranie ,czy nie widać nic?- Intercooler 2.7 Bit do 1.9 TDI
Jak kolega powyżej napisał, ładuj Fmic- Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Brakują mi tu, przyciski do twojej tapicerki z b8 ? robią robotę?- Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
No roletki to by mi się przydały z tyłu? Ale żal mi zmieniać teraz całą tapicerkę z alcantary ?- Rnse
A dobrze zrobiłeś kodowanie w Rns-e, i w bluettoth. Czy Bluettoth jest org. czy nie? Tego nie napisałeś? i jakie okablowanie masz ,czy przejściówke z 1 din na 2 din ,czy może juz miałeś dwa din ,tylko inne radio? Tu poczytaj⤵️ - Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE