Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika zA4b5 sedan zielony metalik widziana na kaszubach w Mirachowie na blachach CWA''''
-
Spotkania na drodze
Widziana dziś b6 sedan niebieska na klubowych rankach GA'''AR na ul. Polskiej przy porcie,pozdrowienia dla kieriwnika
-
Spotkania na drodze
Pozdrowionka dla kierownika w srebrnej b6 sedan na blachach GA'''4R na klubowych ramkach,mijałem ciebie za Karwinami w kierunku Chwaszczyna
-
Spotkania na drodze
Prawda.
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Będzie głosniej pewnie, same końcówki nic nie zmienią Nie do końca rozumiem "oryginalny podwójny wydech" - w B6 z 1.9 tdi był pełny zderzak i 2 zagięte rurki w dół, których nie widać. Jeżeli masz inaczej to ktoś coś kombinował już przy tym Podwójny wydech w 1.9 tdi to raczej jest tylko w Quattro kolego:)
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
Panowie jaka jest średnica montażowa do wydechu z 3.0 ASN bo u mnie taki wydech siedzi teraz, a planuje ultery założyć.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam mam pytanie, szwagier zamówił olej do AWX, Motul SAE 5W40 specific o normie 505.01-502.00, będzie on ok,czy tylko musi być norma 505.01?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Mam teraz zawieszenie Eibach sportline, plus amorki Eibacha przód,i tył amorki 1be ogólnie minus 50/45,ale tył zamieniam na sprężyny z gwintu z regulacją, abym mógł sobie tył regulować. Felgi dziś dotarły tylko tak luknołem, ale napisu audi to nie zauważyłem.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam koła dotarły ale pisałem, że są to koła 235/35/19 8.5 ET 45 a jednak mają ET35 I czy teraz obejdzie się bez dystansu na sportline? Tak te felgi wyglądają
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
To dystans nie bedzie potrzebny pod te ET45? pytam bo koła już jadą do mnie:)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam podejdą koła 8,5 cala ET 45 235/35/19 zawieszenie na sportline. z góry dzięki za odpowiedz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki za odpowiedzi, zaleje tym ,Motul 5W40
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam wiekszość znajomych,co ma auta na pompkach leją 5w40 Motul, lub Ligui moly, podobno lepiej jest ,niż 5w30, silnik wycisza i przy wirusowaniu.U mnie był lany 5w30 jak go już kupiłem , teraz leci 4 rok.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam mam pytanie dotyczace zmiany oleju, auto ma nalatane 290tyś.zalane jest teraz olejem, Mobil1 3000xe 5w30, a chce zmienić na liqu moly, lub motul, jaki olej polecacie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj.
-
Spotkania na drodze
Widziana dziś około 15;30 na skrzyżowaniu Kartuska-Chylońska w Gdyni czarna b6 Avant 1.8T na fajnych alusiach ,pozdrawiam kierownika.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka.
-
Poduszka amortyzatora
Na poprzednim zawieszeniu 1BA, jak zjeżdżałem ze stromej górki na płasko, to z lewej strony był taki zgrzyt i puknięcie,co się okazało amorek padł.
-
Szaraczek TDI In Progress...
Listwy są z B7-demki, w kolorze orginału miałem je przemalować ,ale na razie mi się tak widzą są o niebo lepsze niż z B6-stki.
-
Szaraczek TDI In Progress...
No może nie mam sline, ale pdc i dwa wydechy, a to już coś
-
Szaraczek TDI In Progress...
Rafał dasz rade, ja dokładke szukam prawie 8 mc, ogólnie to mi został zderzak ze spryskami do ogarniecia,a tak kilka mankamentów w srodku, z zewnątrz to chyba wszystko ogarnołem.
-
Wymiana wahacza a zbieżność
Poprzednio jak wymieniałem, lewy tylni dolny wachacz "banan" nic się nie zmieniło, nie robiłem zbieżności, dopiero jak wymieniałem cały komplet. Może kolega myślał o szarpakach
-
[B6 AVF] <Custom Line Avant> Flat Five|Eibach Sportline|172Hp380Nm
U mnie na amorach Eibach przód 61cm na 18/40, tył na amorach be 62cm.
-
zestaw wahaczy
Moim zdaniem dobre i wytrzymałe są, MEYLE HD cena dobra, i wytrzymałe, przejechane już 60tyś.i nic nie stuka nie puka ,na sportowym zawieszeniu.
-
Szaraczek TDI In Progress...
No Rafał widzę że mody idą pełną parą