Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Zobacz w linki poniżej ,zadzwoń pisze że w ciągu 24h dostępny⤵️ W drugim linku dostępny od zaraz Pozdro.⤵️ 8E0201220P VAG PRZEWÓD PALIWOWY Audi A4 B6 - autoPlus AUTO-PLUS.PL Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog po VIN. Najlepsze ceny 8E0201220P VAG - Przewód paliwowy 8E0 201 220 P - Sklep 2407.pl 2407.PL Przewód paliwowy VAG 8E0 201 220 P za 255 zł w sklepie 2407.pl ✅ Dobra cena ✅ Szybką wysyłką ✅ Infolinia online 8:00-18:00
  2. A4b6quattro odpowiedział(a) na Adrian2341 temat w Audi A4 B6/B7
    Podejdzie poniżej masz Temat⤵️
  3. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak mówisz ,kąty są bardzo ważne ,aby opon nie zjadło.
  4. Jak masz taka jasną tapicerkę, to według mnie ,aby był fajny kontrast, to jakieś ciemny kolor dekorów .Ja u siebie mam wszystko praktycznie czarne i ciemne, a dekory lakierowałem na biało, i jest fajny kontrast.
  5. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To cię to kosztowało ,nerwów i kasy. U mnie jak ustawił, po prostu wyjechałem i było elegancko. Dobrze że nie powiedział Tobie '' panie musi pan kierownice sobie przestawić'' Tak kiedyś do kumpla powiedział gościu, kiedyś jak mu wyszło że kiera przestawiona.
  6. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzy godziny, to co on tam robi, chyba że liczy to z przerwą śniadaniową Ja czekałem z czterdziści min. i ogarnął dwie osie. Fakt że na tyle ,śruby miałem nowe.
  7. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @georgeGdynia Krzywoustego 4
  8. A4b6quattro odpowiedział(a) na dawido23 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja zmieniałem licznik na kolor kilka mc temu ,za licznik 250zł za wyciagniecie pinu i w granie wsio w nowe zegary, plus zakodowanie nowych trzech transponderów do kluczy b7 dałem 220zł
  9. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja ostatnio jak ustawiałem, w3d to ustawił mi perfekcyjnie. Jedzie jak po sznurku 150 zł przód i tył, ponieważ miałem kompletny tył wymieniony ,to i odrazu przód tez ustawiłem.
  10. A4b6quattro odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak tam u Ciebie ustawiają, że kiera przestawiona, i auto ściąga jakieś papudraki.
  11. A4b6quattro odpowiedział(a) na dawido23 temat w Audi A4 B6/B7
    Twój licznik stary z końcówka E80 920 900 G jast zamienny z numerem E80 920 930J lub JX. Ten co podłączyłeś jest od roku modelowego 2003 luknij poniżej temat⤵️
  12. Będą pasowały dobre ET35 ,opony 235/45 lub mozesz dać też 225/45
  13. @Koziar993 @Wandej ma fajne zestawy.Na pewno,coś byś dobrał odpowiedniego?
  14. Co tam Mareczek teraz dłubierz w trójce ?
  15. No sprzedawać to się nie opłaca, tyle się w auto wsadziło ,że za same części się nie zwróci. Dla tego ,swoją zostawiam?
  16. Ładnie sie prezentuje Trochę tam już podłubałeś
  17. Sprawdź konektory, na listwie pompwtrysków, szczególnie na pierwszym cylindrze. Tam jest prawdopodobieństwo, że konektor się wyciera od drgań .Podoginaj końcówki.
  18. No widzę ładnie tam nadłubałeś, przy aucie? Bardzo fajny ciekawy projekt, trochę Cię czasu pieniędzy, i nerwów pochłoneła furmanka. Autko bardzo ładne , lakier auta Mauritiusblau , bardzo mi sie podoba. No to ,by było na tyle na dziś.
  19. @Mat77Kupuj Quattro będziesz zadowolony .Ci co kupili FWD, w brodę sobie pewnie pluli i potem quattro zakładają ,lub szukają gratów i będą zakładać?
  20. A4b6quattro odpowiedział(a) na tomcio2512 temat w Audi A4 B6/B7
    @adam7 A błąd sprawdzałeś, vcds jaki wyskoczył? jak byś napisał , to było by coś wiadomo? Może przy wyjęciu lampy ,i zmianie żarówki ruszyłeś kabelek ,od czujnika prawego zderzeniowego na froncie.Z tego co napisałeś ,to tylko domyślać się można?
  21. Patrzę właśnie na historię kupna ,ja kupiłem 4m,ale myślę że 3m starczą .Zmierz mertówką dach? Mojego kleju, miałem 2 puszki ,na sam sufit.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.