Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Za dobrą cenę w Pomorskim i kompletne ,to ciężki temat .Podjedz na złomowiec w Redzie ,tam może coś sie znajdzie.
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Szkoda ze nie szukałes w zeszłym roku,bo sprzedałem cały zestaw quattro z b6 2.5 180KM ze skrzynią AEK za niską cenę,,bo mi zalegało z 4 lata w garażu.
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
U mnie dudniło z filtra,i nie odpalał od strzała, tylko kaszlał.Po wymianie wałka i całego setu,teraz zawsze od strzała czy to zima czy lato.
-
B6 by Gwerty
Ładny set? Teraz to dęba, będzie stawała?
-
B6 by Gwerty
No będzie pięknie
-
Czy do reflektorów Depo można włożyć mechanizm podnoszenia soczewki oraz xenon
Przekładasz silniczki, do nowych reflektorów ,ja przekładałem do Depo i jest ok.
-
Dokładka zderzaka
Do zwykłego zderzaka ,trzeba trochę podocinać stelaż z twojego zderzaka .Ale dopasujesz i będzie pasowała Tu masz manuala ,jak to ogarnąć⤵️ B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper WWW.AUDIZINE.COM 1) remove bumper from car. remove lower "half" from upper. I put half in quotes b/c as you see, the upper part extends the whole height of the bumper: ...
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Tak myślałem że przecież, można je obrócić i gotowe. Tak w necie patrzałem, to wszyscy zakładają ,tak jak mówiłeś świecą w tył@afroo.
-
[B7 BTB] 1.8t Avant Quattro S-Line Ocean Blue Pearl :idealne na daily:
Ciężko znależć ,teraz auto w dobrym stanie .Wiadomo młode to one już nie są, i ciężko o dobry egzemplarz .Koło bardzo fajne ,235/będzie dobrze leżało na 8j .Powodzenia w modach w tym roku
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Założone ? ale dałem odwrotnie, pokazuje w przód ,a nie w tył? @greg2505 @afroo.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Kupił bym ,ale dwa trzymać i modzić podwójnie
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie zapomnij, wymontować tego gadgetu,jak furaka oddasz
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
@greg2505 i błędów nie ma żarówki? Czytałem opinie ,o podobnych kierunkach bez rezystorów , i były błędy żarówki,w tych podobno nie ma.To jeśli nie podłączyłeś tych rezystorów, to po co one są potrzebne?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
U siebie ,mam akurat skośne i fajnie to wygląda. Wysuniete mam poza obrys zderzaka, patrząc z góry około 0.5cm
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Zawsze można założyć, z powrotem ori. @afroo. no to trzeba je obrócić, i będą w przód sygnalizować?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
No te 100mm chyba by lepiej pasowały ,ale każdy robi pod siebie?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Już zakupione, przyjdą to obadamy co to za cacko, i jak to wygląda ?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Dzięki za linka?Zakupimy i obadamy?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Myślałem o tych kierunkach ciemnych dynamicznych ,może ktoś zakładał u siebie?
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
-
Podpowie ktoś jak zamontować ten stelaż od przycisku klapy bagażnika ?
Wycinanie to chwila moment ,klej na gorąco i gotowe.U siebie to ogarnołem, bo potrzebowałem pod klape bagażnika ,alarm i anti theft.
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
U siebie na zimę zakupiłem 18-setki, też piecioramienne, jakoś siedemnastki po ściągnięciu dziewiętnastek ,wydawaja mi się małe?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ja u siebie mam Ulter fi 100, i myśle że jest dobrze,Nie zmieniał bym, na mniejsze trąbki
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Wczoraj zakupiłem koła na zimę , parametry Jx7.5 18 225 40 Et 45 założy sie dystanse , i będzie ideolo? Zdjecia z aukcji.W Środę będą to się na dniach założy Zastanawiam się ,czy by nie kupić na Lato takich samych, ale czarnych tylko 19 j8,5 Et 35.