Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Za dobrą cenę w Pomorskim i kompletne ,to ciężki temat .Podjedz na złomowiec w Redzie ,tam może coś sie znajdzie.
  2. Szkoda ze nie szukałes w zeszłym roku,bo sprzedałem cały zestaw quattro z b6 2.5 180KM ze skrzynią AEK za niską cenę,,bo mi zalegało z 4 lata w garażu.
  3. U mnie dudniło z filtra,i nie odpalał od strzała, tylko kaszlał.Po wymianie wałka i całego setu,teraz zawsze od strzała czy to zima czy lato.
  4. A4b6quattro odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Ładny set? Teraz to dęba, będzie stawała?
  5. A4b6quattro odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    No będzie pięknie
  6. Przekładasz silniczki, do nowych reflektorów ,ja przekładałem do Depo i jest ok.
  7. Do zwykłego zderzaka ,trzeba trochę podocinać stelaż z twojego zderzaka .Ale dopasujesz i będzie pasowała Tu masz manuala ,jak to ogarnąć⤵️ B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper WWW.AUDIZINE.COM 1) remove bumper from car. remove lower "half" from upper. I put half in quotes b/c as you see, the upper part extends the whole height of the bumper: ...
  8. Ciężko znależć ,teraz auto w dobrym stanie .Wiadomo młode to one już nie są, i ciężko o dobry egzemplarz .Koło bardzo fajne ,235/będzie dobrze leżało na 8j .Powodzenia w modach w tym roku
  9. Nie zapomnij, wymontować tego gadgetu,jak furaka oddasz
  10. @greg2505 i błędów nie ma żarówki? Czytałem opinie ,o podobnych kierunkach bez rezystorów , i były błędy żarówki,w tych podobno nie ma.To jeśli nie podłączyłeś tych rezystorów, to po co one są potrzebne?
  11. U siebie ,mam akurat skośne i fajnie to wygląda. Wysuniete mam poza obrys zderzaka, patrząc z góry około 0.5cm
  12. No te 100mm chyba by lepiej pasowały ,ale każdy robi pod siebie?
  13. Wycinanie to chwila moment ,klej na gorąco i gotowe.U siebie to ogarnołem, bo potrzebowałem pod klape bagażnika ,alarm i anti theft.
  14. U siebie na zimę zakupiłem 18-setki, też piecioramienne, jakoś siedemnastki po ściągnięciu dziewiętnastek ,wydawaja mi się małe?
  15. Ja u siebie mam Ulter fi 100, i myśle że jest dobrze,Nie zmieniał bym, na mniejsze trąbki
  16. Wczoraj zakupiłem koła na zimę , parametry Jx7.5 18 225 40 Et 45 założy sie dystanse , i będzie ideolo? Zdjecia z aukcji.W Środę będą to się na dniach założy Zastanawiam się ,czy by nie kupić na Lato takich samych, ale czarnych tylko 19 j8,5 Et 35.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.