Treść opublikowana przez zabiello
-
Kalibracja czujnika deszczy Wrocław??? Gdzie?
Może głupie pytanie ale przestawiałeś ten mały pstryczek na manetce np na ostatni stopień (max w prawą stronę)?
-
jakie cewki?
06H 905 115 http://pl.realoem.me/Audi/USA/A4Q/2009/636/R/9/905/905000#1
-
Spotkania na drodze
-
Przenośna hamownia - chętni na sprawdzenie auta? TYLKO do 25.04
Cześć, ten 24.04 Lublin dalej aktualny? Bo jeśli tak to byłbym jeszcze chętny
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Duża jest różnica w głośności silnika na tym filtrze? Jest zauważalna jakaś zmiana na muśnięcie pedału przyśpieszenia czy to już raczej w stylu subiektywnego odczucia i oceny?
-
B8 TrOOOOp
Zamawiał może ktoś takie końcówki z alli?: https://pl.aliexpress.com/item/case-for-AUDI-Q5-A3-A4-B8-Sedan-2-0-2009-2010-2011-2012-2013-2014/32388769744.html?spm=2114.13010208.99999999.264.f6LGdc chodzi mi konkretnie o te czwarte "For no logo white", ewentualnie czy bardzo odbiegają bardzo wyglądem od oryginalnych, tutaj zdjęcia z feedback'ów: https://ae01.alicdn.com/kf/UT8t.PSXLFaXXagOFbXm.jpg https://ae01.alicdn.com/kf/UT8ICiEX2haXXagOFbXz.jpg https://ae01.alicdn.com/kf/UT8R.RAX7xaXXagOFbXi.jpg nie wyglądają źle a cena wręcz śmieszna.
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
Nie narzekam ale zawsze mogło by być lepiej. Najważniejsze że jest quattro. Gdybym miał kupować jeszcze raz to szukał bym 2.0 albo 3.2 w automacie.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Żeby taki płynny efekt uzyskać musiałbyś rozklejać lampę i bawić się z każdą diodą z osobna.
-
Dodatkowy filtr kabinowy w A4 B8
Zdjęcia spasowania. Nie wiem czy będzie dobrze widać na ostatnim zdjęciu ale filtr zakładałem dosłownie parę dni temu a już staje się siwy i zbiera drobinki.
-
Dodatkowy filtr kabinowy w A4 B8
Wygląda tak jak na zdjęciach z aukcji (ostanie 2 zdjęcia), ładnie przylega, nie ma szpar i nie odstaje nigdzie, tylko tak jak pisałem przynajmniej u mnie trochę się namęczyłem by naciągnąć zatrzaski na te zapięcia ale plastik jest dość miękki więc da się zrobić. Jeśli dalej będziesz chciał to zrobię zdjęcie.
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
Może kiedyś na żywo zobaczę jak to faktycznie wygląda
-
B8 TrOOOOp
Wiesz co czerwona kontrolka w TPMS oznacza już "silny ubytek ciśnienia" , jak by to była żółta to ok reset ale przy czerwonej raczej wypadało by sprawdzić koła.
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
A nie lepiej by było jak byś na czarno pomalował?
-
Dodatkowy filtr kabinowy w A4 B8
Raczej tak.
-
a4 b8 chip vs s6 c5
Czyli tył tylko oglądałeś? Jeśli a8 z W12 to 6.0;] Chodzi o układ silnika W12 to w takim dużym uproszczeniu układ na wzór dwie v6 obok siebie, 12 cylindrów (czyli cztery rzędy po 3 cylindry), a R6 to rzędowe 6 cylindrów, tak jak w 2.0 tfsi jest R4 czyli 4 cylindry w rzędzie. Jeśli chodzi o wyważenie/wibracje to R6 i R4/V6 kolokwialnie pisząc są to dwa różne końce kija, dopuki się nie przejedziesz samochodami z takimi silnikami nie będziesz wiedział na czym polega różnica w odczuwaniu. ZF6HP to skrzynie biegów wręcz idiotoodporne, wolne bo wolne w działaniu i brakuje im dużo kultury pracy w porównaniu do nowych automatów ale dużo zniosą, faktem jest to że na konwerterze (w porównaniu do s-tronika ze sprzęgłem) trochę "mocy i momentu" traci.
-
a4 b8 chip vs s6 c5
/przeglądarka zgłupiała/
-
a4 b8 chip vs s6 c5
To jest v6 a ja pisałem o R6 a to już różnica (tak samo jeśli chodzi o dźwięk W12 czy 2.3 R5 ze starszych audi, tego nie można porównać do żadnego innego silnika), wracając do tematu to startu i tak nie zrobisz (bez launch control) tak jak jest w manualu, na filmiku widziałem że wkręca Ci się do 3 tys obrotów jak trzymasz na hamulcu, a w manualu można ruszyć z wyższych obrotów, a sam wiesz że te silniki ciągną najlepiej od wyższych obrotów. Mimo wszystko zamienił bym manual na automat, nawet na tiptronic.
-
a4 b8 chip vs s6 c5
Touring, czyli kombi. Trzy litrowa rzędowa szóstka to chyba najlepsze co jest w bmw, silnik świetny, ten dźwięk... ale sam samochód w porównaniu do a4 B8 jest mniejszy, ciaśniejszy, gorzej wytłumiony. Jak dla mnie ideałem był by samochód z takim silnikiem i budą a4 B8.
-
a4 b8 chip vs s6 c5
Przesadzasz, ja bym teraz wołał automat niż manual. Jeździłem samochodem z ZF6HP tylko że w e91 325xi (motor 3-litry, ten poliftowy) i mi odpowiadało takie połączenie.
-
B8 TrOOOOp
A-3 cm to szerokość na górnej części, tej z takim "daszkiem" z zewnętrznej strony B-2,6 cm- szerokość relingu C-2,9 cm- szerokość stopki która styka się z dachem (taki szybki szkic żeby nie było niejasności) mierzone na środku długości
-
B8 TrOOOOp
to grubość przekroju prostopadłego relinga,za jakąś godzinkę zmierzę spód, część która przylega do dachu.
-
B8 TrOOOOp
Szerokość 3 cm a długość 156 cm, jeśli dobrze zmierzyłem;]
-
Dodatkowy filtr kabinowy w A4 B8
Ja zamawiałem z alli taki filtr i zakładałem, ogólnie podróbka bardzo dobrej jakości choć przy zakładaniu trzeba trochę się nagimnastykować by założyć zaczepy z ramki na tą obudowę, plastik jest bardziej miękki od tej oryginalnej kratki. Nadruk jest nawet na wkładzie/filtrze tylko że jest na odwrót, wg nadruku przepływ powietrza jest od spodu/dmuchawy na zewnątrz Pomijając ten fakt to 3tyg czekania i 35zł uważam że było warto. ja zamawiałem ten: https://pl.aliexpress.com/item/cabin-filter-for-2009-Audi-A4L-2-0L-B8-Air-conditioned-OEM-8KD819441-ST245/32693376068.html?spm=2114.13010608.0.0.44XVeD
-
wyciek-proźba o pomoc identyfikacje
Wiesz co z klimy to kapie z jednego miejsca a u Ciebie widać jak by spływało po elementach zawieszenia, zawsze możesz sprawdzić gdzie dokładnie jest wyprowadzony odpływ z klimy, w nogach pasażera pod schowkiem jest takie "przedłużenie" tunelu środkowego (na samym końcu) w stronę silnika, ściągasz ten "garbaty" trójkąt i pod nim na skraju wykładziny masz gumowy wężyk i to jest odpływ, włóż np sznurek z suszarki do bielizny albo coś podobnego do tego wężyka (coś giętkiego ale na tyle sztywnego by dało się wsuwać) i określisz czy to z odpływu cieknie czy nie. Leci Ci to po deszczach czy i jak nie pada to też? Możesz sprawdzić też podszybie czy odpływy masz drożne.
-
wyciek-proźba o pomoc identyfikacje
A z góry nie widać czy gdzieś nie masz wycieku? Bo tak od spodu to ciężko cokolwiek napisać. Trzeba rozebrać osłony od dołu i obejrzeć dopiero wszystko powoli. Równie dobrze to może być woda która spływa po osłonie na którą dostaję się przez otwory w zderzaku.