Treść opublikowana przez sssV
-
Podnoszenie Auta
Ja bym podwiesil do sufitu.
-
Zakupy na autoscout24
Sprawdzonego? Wynajmujesz lawete na B za 300zl/24h i jedziesz samemu. DHL.... Lub rekodzielo.....
-
Zakupy na autoscout24
Musisz sobie wydrukowac umowe i czesto tlumaczyc sprzedajacemu po co to. Jesli chcesz kupic auto ponizej powiedzmy 5-6 tysiecy euro to olej temat i szukaj w pl. Bo: Dobre, takie naprawde dobre auto na zachodzie bedzie kosztowalo tyle samo co u nas a przewaznie drozej. Do tego koszt sprowadzenia. Jesli nie chcesz wysylac pieniedzy w ciemno musisz byc w kraju w ktorym szukasz auta i jechac na miejsce jak tylko pojawi sie ogloszenie. Dobre auta znikaja w kilka godzin. Wierz mi. Trzeba sie liczyc z kosztami dojazdu, noclegu oraz kosztami wywozu auta. Musisz sobie wszystko przeliczyc i zdecydowac czy sie oplaca. Chyba, ze chcesz przezyc przygode, wtedy droga wolna. Trzeba. Od osoby prywatnej wystarczy zwykla umowa. Najlepiej dwujezyczna, wtedy odpada koniecznosc jej tlumaczenia. PS tak wiem, chcesz motocykl, z rozpedy pisalem "auto"
-
Zakupy na autoscout24
Nikt Ci samochodu nie przytrzymaj dlatego trzeba albo wysłać zaliczkę albo za niego zapłacić. Firma czyli komis dealer czy inne handel wystawi Ci proformę. Czyli masz papier i coś wiesz gdzie poszła kasa w razie czego. Na zachodzie nie ma umów. W Niemczech wraz z autem dostajesz dowód i kartę poj i na tym koniec. Od dealera masz fakturę jedynie. Dokumenty zwykle albo kurierem są wysyłane albo mailem albo laweciarz przywozi. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Zakupy na autoscout24
Ja pierdziu.... Auto/motocykl z zachodu kupuje sie tak: Pojawia sie ogloszenie, najlepiej oferta dealera. Dzwoni sie i jesli jeszcze jest aktualne to sie albo rezerwuje albo dziekuje i roznalncza. Po rezerwacji sprzedajacy wystawia f-re proforme, ktora nalezy oplacic. Wtedy albo sie jedzie po towar albo organizuje transport. Jak ktos bedzie tak szukal auta jak w pl, czyli telefon, dwa dni namyslu, umawianie sie na ogledzinyw przyszly weekend i znowu 3 dni namyslu to kupi padline. Dlaczego? Bo dobre auta/motocykle ida w kilka godzin. Dlaczego oferta dealera? Mniejsze ryzyko wtopy.
-
Co zrobić z DPF?
Ja mam w swoim b6 zamontowany DPF firmy HJS. Montowal poprzedni wlasciciel w de, koszt ok 500euro. Co moge powiedziec? Dziala, auto nie dymi, problemow zero na ta chwile. W DE zielona plakietka umwelt zone. Auto pomimo faktu jego istnienia pokazalo serie 145km wiec w zaden sposob nie ogranicza silnika. Moze zainteresuj sie czyms takim.
-
Geometria, wynik.
Ma być w normie i niema sciagac Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Panowie troszke sie zgubilem, Co w koncu najlepiej zalac do GBA Castrol transaxle czy Febi 32590 a moze Castrol V FE 75W80?
-
Kupno laptopa - jaką markę/serię wybrać dla jakości wykonania ?
Wszystkie laptopy w cenie do ~3000zl to mozna do jednego wora wrzucic. Nie chodzi mi o paramaetry tylko o jakosc wykonania i ilosc miedzi w srodku. Nie warto pchac sie w najnizsze serie, bo producent musi na czyms oszczedzan aby sprzedac komputer z i5 5200 i ssd za np 2199.. 3 miesiace temu sam kupowalem nowego laptopa, wybralem Della Vostro (klasa biznes) z I5 U6200 Skylake, 8gb, 240ssd, radeon m315, dysk zewnetrzny 1TB, win 10 z nosnikiem. Jedyny minus to brak hdmi ale dla mnie akurat jest zbedne Jak dla mnie wydajnosc 7/10, wykonanie 7/10, bateria 10/10 - dziala do 8 godzin. Cena 3200 czy jakos tak. Bardzo fajne sa rowniez lapki MSI ale to glownie serie gamingowe, Ewentualnie poszukaj gdzies laptopow samsung. Niestety wycofali sie z europy a produkowali naprawde swietny sprzet... PS Co do lenovo to wpisz sobie "lenovo serwis" w google, milej lektury.
-
Wygląd samochodu, a czujnik lakieru, coś nie tak
powyzej 200 to drugi lakier. moja b6 ma od 90 do 140, wneki 60-90. Fakt lakierowania nie oznacza, ze auto bylo rozbite bo nikt nie bedzie odwijal zwinietego blotnika tylko wstawi inny. Jak widze tzw wladcow miernika dumnie stwierdzajacych, ze 200um to auto dzwonione to sie mi ulewa....
-
Geometria, wynik.
Masz normy napisane, widzisz gdzie sie miesci a gdzie nie. I albo powinni poprawic robote albo cos masz skrzywione i sie nie da ale to powinien powiedziec ktos kto to ustawial.
-
Dym po chipie
Predzej problem z zaworami. Niedomykaja sie lub cos w tym stylu.
-
Dym po chipie
Ile tego oleju bierze?
-
Automatyczne zamykanie szyb
Z tego co wiem u mnie nie ma alarmu a domykanie z pilota ma.
-
wycena samochodu przed szkodą
Wrak bedziesz mogl sprzedac we wlasnym zakresie, lub jesli TU wyceni podejrzanie wysoko mozesz domagac sie od nich odkupienia pojazdu. Pamietaj, ze jesli zbedziesz auto taniej niz TU go wycenilo maja obowiazek doplaty!
-
Ważna sprawa...gradobicie
Wiele tym zestawem nie zdzialasz. Lepiej kup elementy wymienne w kolorze a do naprawny pozostanie sam dach.
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Tak da sie to zlozyc z amorami 1ba. Tak moze je szlag trafic ale nie musi.
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Chlopie masz temat o tym, sam juz chyba z 5 razy pisalem tu i gdzie indziej a wyskakujesz jak filip z konopi i jedziesz z koksem od nowa.
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
- Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Tak. Moje auto, amory 1ba + sprezyny prokit.- realne spalanie Audi A6 c6 2.4 Pb+ LPG guattro
w zimie to nic. Zanim sie przelaczy to go zgasisz A tak na moje oko to 16-20l.- Jaki to rozmiar felgi? Rozmiar opony?
To sa kola systemu PAX. Ani nie zalozysz innych opon na te felgi ani tych opon na zwykle felgi. I jeszcze malo kto w ogole potrafi je zdjac. http://motogazeta.mojeauto.pl/Technika/System_Pax,a,1458.html- Prośba o przybliżoną wyceną szkody
Wyslij im wezwanie do zaplaty. Jesli zleja/nie dostaniesz hajsu to idz do sadu.- Zmiana sprzęgła na zwykłe
Dwa razy jechalem dieslem z przeszczepionym jednomasem zamiast dwu. Malokomfortowe to tak deliktanie mowiac...- Zmiana sprzęgła na zwykłe
Jak sie slizga sprzego to sie je wymienia a nie wywala dwumase. A jak ktos Ci powie, ze jednomas w dieslu sie sprawdza i nie czuc roznicy to wiedz, ze: -Ten ktos klamie. -Ten ktos jest glupi. - Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline