Treść opublikowana przez sssV
-
Zalane olejem pod gruszka turbo - co to jest?
Wymien EGR, zaplacisz 100 albo iles za czyszczenie a kapac bedzie jak kapalo. Zaslepienie w momencie gdy cieknie tez juz nic nie da.
-
Automatyczne opuszczanie prawego lusterka
Srednio przydatne, wole jak lusterko jest tam gdzie bylo.
-
Sruba od gornych wahaczy
Moj sposob byl taki: Oddalem auto do mechanika i powiedzialem zrobcie. O dziwo zrobili, zaplacilem i z usmiechem na twarzy pojechalem do domu. Polecam kazdemu, sprawdzony sposob.
-
2.0 TDI multitronik a chip
Zalezy w jakim jest stanie. Nikt nie da gwarancji czy skonczy sie po 1tkm czy po 100. Loteria po trochu.
-
Technika jazdy Dieslem
A ja jezdze tak jak mi jest wygodnie. Czasem zapne piatke przy 1600rpm a czasem ciagne do 4k Tylko na zimnym staram sie nie palowac. Bo auto jest dla mnie a nie odwrotnie i mam w dooopie ekodrajwing i inne dziwne rzeczy. To nie jest nowy samochod kupiony na 10 lat...
-
Problem z mechanikiem
Yyy Ale pierscieni to sie nie zaklada na oko... Tak w skrocie. A wez mu podmien czujnik temp i sprawdz jego wiazke.
-
ucieczka z miejsca wypadku, ubezp. OC
tu biega o to, ze gdy sprawca ucieka nie mozna ustalic ani kto kierowal ani czy byl pijany ani w sumie nic. Pozniej moze sie zglosic np kolega, ktory sie podstawia za sprawce. Ma to na celu eliminacje powyzszych zachowan.
-
ucieczka z miejsca wypadku, ubezp. OC
yyy 8 kola w przypadku uszkodzenia 2 samochodow to nie jest duzo.. TU skieruje sprawe do sadu, dojda Ci koszta pelnomocnika, postepowania, moze bieglego i zrobi sie 16.... Wiec zastanow sie, skonsultuj z radca prawnym albo dwoma nawet . IMO sprawa nie do wygrania.
-
ucieczka z miejsca wypadku, ubezp. OC
Duzy ten regres? Jak niewiele to zaplac, mlodemu kilka pasow na tylek i niech odrabia zbierajac truskawki. Tak jaki pisze hak64. Ucieczka z miejsca zdarzenia to wrecz podrecznikowy uklon w strone TU. Maja prawo odmowic wyplaty odszkodowania i z niego korzystaja. Do radcy prawnego oczywiscie idz, jednak nie badz latwowierny, jesli Ci powie, ze oczywiscie Cie wybroni i takie tam to spora szansa, ze trafiles na kogos kto chce Cie wycyckac. Ogolnie bardzo ciezki temat.
-
Problem z mechanikiem
Ogolnie ciezki temat. Na Tobie spoczywa obowiazek udowodnienia, ze mechanik cos zepsul, w tym przypadku nie tyle zepsul co naprawil nie ta rzecz. Wpierw trzeba by dojsc co jest nie tak, pozniej pasowalo by zrobic opinie rzeczoznawcy i ewentualnie dochodzic na podstawie tego: Najlepiej udaj sie do radcy prawnego, bedzie wiedzial jak to ugryzc.
-
A4 b6 6 biegowa skrzynia, Kiedy 6stke?
Tak. Najlepiej przy 300 dopiero wrzucic.
-
Malowanie progów
Zmien lakiernika. ABS lakieruje sie tak. Zdemontowany element traktujce sie papierkiem sciernym 180-240 aby bo porysowac. Nastepnie odtluszcza, najlepiej zmywaczem silikonowym 2-3 razy. Kladzie sie primer - podklad do tworzyw. Po 5-10 minutach mozna polozyc podklad akrylowy. Po utwrdzeniu sie podkladu szlifuje sie go papierkiem 600 na mokro az do momentu uzyskania powierzchni gladkiej jak szklo. Tylko trzeba uwazac aby nie przetrzec podkladu do plastiku. Pozniej podowne odtluszczenie i mozna klasc lakier wlasciwy. Ale wierz mi, skoro lakiernik tego nie wie to ja bym mu nie powierzył nawet listewki a co dopiero samochodu.
-
A4 B5 Ogłoszenie niby 24,500 przejechane :)
A tak btw. Teraz przeczytalem opis: Kurde zdecydowal by sie
-
Dylemat 1.9 TDI vs LPG ? Co wybrać ?
Jak masz ciezko to sprzedaj i kup lanosa. Powaznie mowie, lanos to dobre auto, tanie jak barszcz w utrzymaniu, pali srednio 9-10l lpg, no i kupisz go za 1- 2kzl.
-
A4 B5 Ogłoszenie niby 24,500 przejechane :)
Nie przecze, ze auto ma te kilometry. Ale to jakis Janusz handlarz sprzedaje. Taki samochod owszem ma spora wartosc. Ale nie 50 000zl. 15-25 max, bo mimo wszystko to nadal jest prawie dwudziestoletnie auto. A fakt, ze samochod stoi nie zawsze wplywa na niego pozytywnie.
-
identyfikacja haka
google mowi, ze to moze byc od chevy van g20.
-
Felgi Sportiva sp2 czy warto kupic i sa potrzebne pierscienie centrujace?
Felgi czesto sa produkowane z piecioma roznymi srednicami otworu centrujacego, piec roznych et i 10 rozstawow srub. Wiec nie pytaj bo nikt nie odpowie.
-
Ile należy "dolać" oleju gdy jest za mało?
Castrol lubi sie spalac - tak w uproszczeniu mowiac. A produktem spalania oleju just min sadza i nagar. Wiec czy bedziesz na nim jezdzil to juz od Ciebie zalezy. A olej sprawdza sie na rozgrzanym silniku, kilka minut po zgaszeniu, gdy auto stoi na rownym podlozu.
-
[B6] Uchwyty rączek dzwi
obecne materialy czyli takie jak w b7 sa poprawione, nie wycieraja sie juz tak. W b6 jest dramat z tym, wystarczy delikatnie paznokciem przejechac i d*pa. BTW nie malujcie tego tylko wywalcie. Lakie w sprayu + primer = 40zl, 90 nowe. Nie ma sensu sie brudzic.
-
Spalanie przy dużych prędkościach
Nic niezwyklego, wystaw reke przez okno przy tej predkosci i pomysl ile musi pociagnac silnik
-
Hid a oslepianie
ja bym zalozyl 90000. Wtedy policyjanty szypciej dowud zabioro.
-
wycie opony
Walnieta geometria/zbieznosc.
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Kolego napisz gdzie to tak postepuja z klientami, Reklama dzwignia handlu. BTW ja bym tego nie zostawil. Kij z kasa, chodzi o zasady.
-
Podwójna kolizja
A co to zmieni, ze beda sie kierowali cenami z de? Wartosc auta tam bedzie podobna, policzyli szkode calkowita, gdyby policzyli naprawe po cenach z de to by wyszlo z 6k euro. Wartosc wraku prawdopodobnie byla by podobna.
-
[B6 AVF] 1.9TDI srebrna szczala w avancie 182PS by esesval
Sciemano! Male odswiezenie w temaci. Co prawda mialem nie dlubac a wyszlo jak zawsze Do aczwórki wpadl tempomat, nowy wizytownik + ESP bo stare byly brzydki i troszke poprawilem audio. Co do audio, wlozylem zestaw excursion Sx 6C 165mm na dystansach mdf, drzwi zostaly w srodku wygluszone matami oraz zaklejone z zewnatrz. Dodatkowo ponaklejalem maty z filcem na boczki gdzie sie dalo. Tweetery umiescilem w nieco zmodyfikowanych fabrycznych miejcach. Efekty widac ponizej. Co moge powiedziec o tym zestawie? Coz. Teraz auto gra jako tako. Dzwiek w porownaniu do serii - teraz jest Ogolnie wiecej, glosniej i lepiej. Takze jestem bardzo zadowolony z tego zestawu I jeszcze takie dwie fotki: I jeszcze jedno bo ktos kiedys pytal na pw, tylko skasowalem a mialem pozniej odpisac: Auto zrobilo od programu 5 tkm i tak: -turbo zyje - nadal to samo co zamontowali fabryce. -dwumasa zyje - jw. Zadnych zlych objawow brak. Jezdzi i wciska w fotel