Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sssV

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sssV

  1. Da sie to przelozyc. Mi pol dnia zeszlo.
  2. Sprezyny zawsze troszke potrzebuja aby sie ulozyc, tak z 1tkm,
  3. Bukowno Wiem. Czlowiek, ktory robil program sam był zdziwiony co widac powyzej
  4. Z racji nudnego dluugiego weekendu wpadlem na pomysł, ze założe temata. A4 kupione absolutnie przypadkowo, bez szukania praktycznie pod domem. Wczesniej mialem auto dużo młodsze, które sprzedałem z kilku powodów, nie chciało sie mi jezdzić i szukać daleko. Trafiłem to. Początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony, bo stare, bo dajzel, bo małe, bo srebrne.... Jednak się skusiłem z kilku względów. Samochód jest bezwypadkowy, z pełną historią serwisową prowadzoną do końca. Tak pełną, że poprzedni własciciel nawet wycieraczki i akumulator zmieniał w ASO. Stan auta biorąc pod uwage fakt jego nasteletniości jest idealny. Z wypasów średnio na jeża: ABS, ESP, Tempomat 4 jaśki + kurtyny, Fotele w full elektryce z pamiecią, lusterka składane, grzane zadki, domykanie szyb z pilota, czerwony pełny FIS, Chorus + zmieniarka + 9 głośnikow + subwoofer, Pakiet światło, dołożony zestaw BT, w bagazniku kompresor, ori hak,.. Co zrobiłem? Wymieniłem EGR'a bo stary ciekł, klocki tylu i tyle. Drobnica w stylu filtry, plyny wymieniona profilaktycznie jednak stere i tak były swieże... Auto jezdzi na oleju LM TopTec 4100 5w40. Audi stoi obecnie na felgach 17 EtaBeta odzianych w Hankook Ventus Prime 2 215/50. Zawias Eibach Prokit. Dokładki pomalowane w kolor budy. -5 lat od ręki. Póżniej pojechałem do Heka z GCS Tuning. Spotkało mnie tam miłe zaskoczenie. Pomimo 312tkm przebiegu auto pokazało na hamownii 145KM i 331Nm w serii. Po załadawaniu mapy legitymuje się mocą 182KM i 385Nm. Styka. Juz kilku sie zdzwiło. Cóż mogę powiedzieć więcej? Miło sie jeździ, nisko się siedzi, jestem zadowolony. W planach w sumie niewiele, nie planuje zadnych slajnow i innych takich, moze jedynie 18" jak sie cos trafi. W ramach ciekawostki: w aucie jest zamontowany DPF przez co samochod ma zielona plakietke Kilka fot, jak wyglądało po kupnie i jak jest teraz. Teraz jest tak: Dziekuje za uwage
  5. Srodkiem do plukania. Protec lub inny flush z LM lub Valvo.
  6. sssV odpowiedział(a) na sssV temat w Silnik i Układ Napędowy
    tak na szybko 70-160.
  7. kolnierz piasty mozna przedluzyc dotoczona tuleja, pasowana na ciasno. Robilem takie cos kilka lat temu w innym aucie.
  8. Skorzystaj z tego koniecznie! Mozesz zadawac pytania obwinionemu, w innej opcji nie.
  9. Lepiej ta kase przepic lub kupic zapas papieru toaletowgo niz kupic cokolwiek z polcaru.
  10. sssV odpowiedział(a) na sssV temat w Silnik i Układ Napędowy
    Nie siedze w temacie ale slyszalem, ze znalezienie dzisiaj tdi plujacego wiecej niz 140 to mission impossible. Wiek robi swoje, janusze co tym jezdza tez
  11. sssV odpowiedział(a) na sssV temat w Silnik i Układ Napędowy
    Kilowac nie zamierzam nikogo w niczym Program zrobiony dla wlasnego samopoczucia bardziej. Ta seria mnie troszke "zszokowala", tunera rowniez
  12. sssV odpowiedział(a) na sssV temat w Silnik i Układ Napędowy
    Robił się drobny overboost l, który udało się skorygować w nowym sofcie. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  13. Zamieszczam na zasadzie chwale sie
  14. sssV odpowiedział(a) na ganjaq temat w Audi A4 B6
    Lakier albo dupont albo lechner. Ale takie cos powinien zamawiac lakiernik, ktory bedzie auto lakierowal bo skad wiesz jaki np utwardzacz kupic? Tak sa rozne.
  15. A po co jechac do ASO? Masz samo lakierowanie + wyrownanie powierzchni. W ASO wyjdzie z 5000zl, gdzie to samo mozna zrobic za 2kzl. Malo ktore ASO ma swoja lakiernie, predzej ma podwykonawce a oni sa tylko od brania pieniedzy.
  16. Jak widze te ichnie ceny to nie wiem czy sie smiac czy plakac, Kupno auta w de oraz zalatwienie formalnosci jak proste jak sranie.
  17. I bardzo dobrze sasiad zrobil. A o co wam zle? Macie plot za darmo, teraz kupic tuje po 8zl w castoramie i za 6lat bedzie cacy.
  18. Panowie, padl mi przelacznik otwierania szyb u kierowcy. Mam wersje z dwiema szybkami w elektryce w przyszlosci chcialbym wrzucic elektryke na tyl. Czy jesli teraz zakupie przelacznik x4 elektryka wraz z ramka to bedzie to dzialac? Oczywiscie sam przod. nikt nic?
  19. Grubosc lakieru jest ostatnia rzecza, ktora bym sie przejmowal Pomijajac juz fakt jakosci tych blotnikow problemem moze byc odcien, zwlaszcza jasnych kolorow.
  20. To nie jest wstawiana cwiartka. Znaczy moze jest ale nie wstawia sie w "takich miejscach". Bardziej mi to wyglada na naprawiane poszycie lub wymieniane. Blache przegrzali i teraz sa efekty. Zeby ta naprawa (zaprawka) miala sens blache by trzeba wypiaskowac, zabezpieczyc odpowiednimi podkladami i polakierowac. Oczywiscie o ile nie wyleci sito po piasku. Wtedy trzeba sztukowac elementy. Moja rada jest taka. Niech to auto obejrzy dokladnie ktos kto sie zna, jesli samochod ma historie to lepiej sie go pozbyc niz naprawiac.
  21. Pozbadz sie starego grata, kup mlodsze niekoniecznie audi i jezdzij. Ladujac w stara padline nie odlozysz na nowsze a auto bedzie sie dalej psuc.
  22. ta ale 220mA nie rozladuje sprawnego aku w 2 dni. Staremu mogles zmierzyc pojemnosc, w wiekszosci sklepow a aku to zrobia lub kazdy elektromechanik. Bo teraz nie wiesz czy aby nie byl sprawny i moze auto nie laduje jak powinno itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.