Treść opublikowana przez sssV
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Dzieki.
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Panowie takie glupie pytanie zadam. Gabki z matami z b7 pasuja do b6? Oba nalesniki ale dawca bez regulacji podparcia. Da sie to przelozyc?
-
Jaki zestaw kluczy?
Nie ma sensu porywac sie na niewiadomo co do domowych zastosowan. To co pokazales jest takie mozliwe. Ja bym (gdybym nie mial nic) kupil walizke z zestawem nasadek, grzechotkami. Do tego z dwa komplety kluczy plaskich i oczkowych - tak dwa komplety. Srubokrety warto brac na sztuki z gatunku tych lepszych wg uznania co sie potrzebuje (torxy, krzyzaki itp).
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
A skad ktos ma wiedziec co kupisz? Trafisz zdrowe, lejesz paliwo, robisz eksploatacje i jezdzisz. Kupisz trupa to Cie wykonczy. Jak z kazdym autem. I nie patrz na licznik a na stan.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Bo widzialem juz tyle domow w ktorych sciany zaczely pekac/siadac/pracowac po kilku juz latach po oddaniu, ze gdybym ja budowal dom to plyta byla by obowiazkowa. I kazdorazowo towrzyszylo temu zdziwienie i oburzenie wlasciciela. Nie wazne czy dom z piwnica czy bez. Ja bym lal plyte.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ladny domek. Popatrz sobie na tej stronie: http://projekty.lipinscy-projekty.pl/Denver_II/
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tak. Nie bedzie to dom 250m2 ale taki 120 jak najbardziej. Tylko trzeba sie liczyc z pewnymi kompromisami. A i budujcie dom na uprzednio wylanej zbrojonej lawie, nie na standardowych fundamentach. Do tego bez garazu ale z mozliwoscia rozbudowy o garaz.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie wiem czy sie zgadzac czy nie ale wiem jedno. Ten artykul jest bez sensu. Jedna osoba kupuje plytki po 149zl za metr inna po 18zl. Okna mozna kupic w systemach 3 szybowych, antywlamaniowych po 1900szt i zwykle po 650. I tak z kazdym materialem lub metoda wykonczenia (tynki czy plyty itp itd).
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Popytaj po sąsiadach, opinia darmowa nie jest. A jak do dewelopera odezwie sie np 10 osob na pismie grozac oddaniem sprawy do sadu to predzej zmieknie. Tylko wez pod uwage jeszcze jedna rzecz. Jesli pocenie sie okien pojawia sie podczas duzych mrozow jakie sa teraz a normalnie go nie ma to jest to normalne. Problem jest wtedy gdy okna poca sie caly czas gdy sa zamkniete. Dopiero w systemach 3szybowaych pocenie nie wystepuje.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
To jest akurat norma. Mniej wiecej. Trzeba sie postarac o niezalezna opinie najlepiej bieglego z dziedziny budownictwa/architekta. Takie rzeczy jak wydajnosc wentylacji sie oblicza i mozna sprawdzic. Moim zdaniem potrzeba wymusic/zwiekszyc ciag i bedzie po problemie. Tylko nie wlaczonym non stop okapem w kuchni a np wentylatorem dachowym.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
No to jest problem. Macie prawdopodobnie zle zaprojektowana lub wykonana wentylacje. Zawilgocenie powietrza moze sie przyczynic w przyszlosci do powstania grzyba. To ekstremum ale mozliwe. Polecam udac sie do dewelopera i przedstawic problem. Tym, ze tam mieszkaja ludzie Gotowanie, pranie, przysznic itp.itd
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie wiem jak to u Ciebie wyglada ale skraplanie wody powodowane jest za duzym zawilgoceniem powietrza. Popytaj sasiadow czy u nich tez to wystepuje.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Slaba wentylacja.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie prosciej se wyguglowac normy tego oleju niz czekac az ktos to zrobi za mnie? Ale odpowiem. Spelnia.
-
Potrzebna pomoc w podjeciu decyzji
tak. No wlasnie jest troche koza - buda wysoko stoi. Druga zobacz, ze wyglada lepiej gdy jest mniejszy przeswit pomiedzy opona a rantem blotnika.
-
Potrzebna pomoc w podjeciu decyzji
ta druga ma stockowy zawias, pierwsza -20 na oko.
-
Potrzebna pomoc w podjeciu decyzji
Kolego rozumiem, ale wez jedna rzecz pod uwage - jesli masz standardowe zawieszenie to auto na 18 bedzie wygladalo no srednio. im wieksza felga tym mniejszy komfort - niestety ale taka prawda. Do tego nie wsadzalbym opon szerszych niz 225 bo bedzie auto ciagac w koleinach. Tez bede kupowal alu ma wiosne i caly czas sie stoje przed dylematem jak Ty. Jednak na ta chwile sklaniam sie ku 17. Dodatkowo przemawia za nimi fakt ceny ich zakupu oraz opon. No i sa homologowane do b6. Nie, ze Cie strasze czy namawiam,tylko wez sobie wszystko pod uwage.
-
audi długo się nagrzewa
Jak bedziesz dalej tak dynamicznie jezdzil na zimnym silniku to polecam zaczac juz oszczedzac. Termostat wymienic na ori nie zaszkodzi, u mnie po ponad 10km lapie dopiero wskazowka pion przy obecnych -6 -10. Diesel to nie pb. Wolne nagrzewanie wynika z duzej sprawnosci silnika. (zostaje wytworzona energia kinetyczna a nie cieplna)
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
Mialem to gowno. Pozbylem sie jeszcze szybciej niz kupilem. Na mokrym asfalcie samochod zachowywal sie niestabilnie a jakiekolwiek docisniecie gazu konczylo sie tak, ze d*pa mnie wyprzedzala (RWD).
-
Potrzebna pomoc w podjeciu decyzji
Zalezy co kupisz i za ile. Ogolnie to trache glupie pytanie, skad mamy wiedziec za ile kola sprzedaz i za ile kupisz. Wejdz sobie na sklep z oponami i zobacz ile kosztuja 18". Podobnie na felgi, ktore przed kupnem zawiez na wywazarke. I moja rada nie kupuj chinskich felg.
-
Wycena szkody przez Uniqua A4 B5 uderzone w tył
Gniazdo haka jest uszkodzone? Pytam bo jesli tak to moga Ci szkode calkowita zrobic i wyplacic kilka setek. (Hak westfalia to koszt ponad 2k + zderzak na kosztach ASO).
-
Wyciek spod wydechu
wiekszosc aut wozi balast w wydechu.
-
Ciągnie lewarek na 2-gim i 5-tym biegu / drgania na postoju.
Poduszki do sprawdzenia.
-
prosba o ocene logow i pracy turbo
Dogrzebalem sie do wirnika. Luzu osiowego, takiego zeby przesuwac wirnik przod tyl nie ma. Luz taki na boki jest minimalny, nie widze sladow zeby wirnik gdziekolwiek ocieral. Oleju nie stwierdzilem, lopatki sa z delikatnym nalotem sadzy. Ma to rece i nogi? Co do oleju ogolnie to jestem 1000km po wymianie, na ta chwile nie widze zadnego ubytku (to auto mam od niedawna).
-
Czujniki cofania jakie wybrać
hmmm 750. No okazja dekady normalnie.