Treść opublikowana przez sssV
-
Tnące opony
Fajnie, ze zrobiles zbieznosc ale zapomniales o geometrii. i jeszcze jedno jakie cisnienie masz w oponach? Na moje oko zbyt male - zbiera zewnatrzne strony a srodek nie.
-
Chrobotanie podczas jazdy na wprost i przy skręcaniu
Poduszki silnika i skrzyni dobrze sprawdz.
-
Nadmuch na szybę
Na allegro zamowilem uzywke za 30zeta. Przyszedl, zalozylem, skalibrowalem i dziala juz. Nr niestety Ci teraz nie podam.
-
Chorus & Parrot
Kurde chcialbym ale chcialbym powiedzmy w tym roku a nie czekac kwartal i kompletowac czesci... Parrot ma jeszcze jedna zalete - moge go zabrac gdy bede sprzedawal auto. Z drugiej strony zastanawiam sie jeszcze nad tym: Bo i tansze i montaz zajmuje 3 sekundy, jednak chcialbym miec opcje wyciszania radia z automatu i takie tam. Lubie zabawki.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Czyli pozostaje kupic standardowe nalesniki w skorze i przelozyc same pokrowce, dobrze rozumiem?
-
Chorus & Parrot
Panowie wiem, ze chorus z b6 obsluguje telefon, jednak czy da rade podlaczyc pod niego konkretnie Parrota CK3000 z BT? W instrukcji montazu parrota wynika iz radio musi miec wejscie line in, na schemacie kostek radia znajduje sie cos takiego NF+ (tel) NF- (tel) oraz mute. Sorry za lamerskie pytanie ale czy podlacze sie pod to i bedzie to funkcjonowac? Wole sie upewnic przed wydaniem 500pln na zestaw glosnomowiacy.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.Skrzynia?
Jakie dzwieki wydawała skrzynia?
-
Rejestracja auta z francji- jakie dokumenty
Dowod rejestracyjny jedynie z wpisem "revendue".
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Panowie mam standardowe fotele ale w full opcji (elektryczne sterowanie + podgrzewanie). Chcialbym zmienic je na "fajniejsze". Czy istnieje mozliwosc przeszczepu calej elektryki ze starych foteli do innych?
-
Padnięty aku
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1532063.html Tu masz info jak sprawdzic pobor pradu. Niezbedny jest miernik oczywiscie. wpierw sprawdzasz przed samym akumulatorem i jesli wyjdzie za duzy trzeba szukac na zasadzie wykluczania kolejnych elementow.
-
Padnięty aku
Mozesz miec problemy z brakiem ladowania ale kontrolka nie swieci rozumiem? Predzej cos zjada prad lub uszkodzony aku.
-
Padnięty aku
Trzeba sprawdzic czy cos pozera prad przy zgaszonym silniku. A jesli tak to co. Wiec miernik w lapki i do roboty. PS. Jak juz naladujesz aku to sprawdz tez ladowanie.
-
Nadmuch na szybę
Sie domyslilem, dlatego zamowilem juz nowy. Znaczy nowy uzywany.
-
Nadmuch na szybę
tak dokladnie.
-
Nadmuch na szybę
Tak 107. W vagu:\
-
Nadmuch na szybę
A ja nie, Przeczyscilem potencjomatr ale mimo to silniczek stoi.
-
Polecane opony zimowe
Fulda jako taka to tylka nie urywa... Ja bym dolozyl pare zlotych i wybral cos z Nokiana, Uniroyala czy Vredesteina. BTW. Wczoraj przyjechaly do mnie Vredestein snowtrac 5, zaraz jade przekladac.
-
Nadmuch na szybę
A gdzie znajduje sie silniczek wlaczajacy nadmuch na szybe przednia?
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
a wspomaganie pracuje normalnie? Bo moze magiel masz zwalony i pompa nie daje rady?
-
Cieknacy olej spod pokrywy zaworow AWX
Olej wycieka czy jest spalany? Jesli jest spalany to -uszczelniacze -kompresja -turbo do sprawdzenia. Jesli wycieka to chyba wiadomo - trzeba uszczelnic. Co do uszczelki mozesz miec uszkodzona pokrywe zaworow. Mialem tak kierdys w innym aucie, przerobilem lacznie 3 uszczelki i dopiero wymiana pokrywy rozwiazala sprawe. Pamietaj, ze przy montazu nowej uszczelki trzeba ja posmarowac olejem i dokrecac sruby w odpowiedniej kolejnosci.
-
Atak terrorystyczny we Francji
http://www.wykop.pl/link/2857553/14-11-2015-francja-metz-aresztowano-narodowcow-za-antyislamskie-hasla/ nie wiem czy sie smiac czy plakac.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.Skrzynia?
Zakup HCK jest jakos problematyczny? Bo na allegro jest az jedna, jeszcze kosztuje 1500zl z tego co widze. Natomiast HCF jest duzo i sa tez duzo tansze.
-
wymiana sprzęgła i dwumasy
Pompa wody kosztuje 100zl. Dwumas kosztuje 1200 o ile dobrze kojarze. Niech kazdy robi jak uwaza, jego auto, jego pieniadze. Ale moim zdaniem wymiana sprawnego elementu na inny sprawy element tylko nowy jest delikatnie mowiac niepowazna. Dwumas moze przejezdzic jeszcze 2 wlascicieli a nawet isc na zlom z calym autem. Bo nie jest to nowe auto o wartosci 200kzl. Jednak jak juz mowilem robta co chceta.
-
Polecane opony zimowe
Nie ma sie co oszukiwac w tej kwocie nic innego sie nie znajdzie. Jedynie z uzywki moze. Ale jak mowie, znajomy mial i chwalil. BTW zaczalem sie zastanawiac czy jest sens kupowac opony bo podobno zima ma byc "lekka"
-
wymiana sprzęgła i dwumasy
jak zmieniacie kola to tarcze od razu wymieniacie? Przeca za 5 lat moga sie zuzyc i znowu trzeba bedzie kolo zdejmowac. Fajnie sie doradza komus kto za to ma placic, ciekawe czy sami tak chetnie schudlibyscie o 2kola na nowy set sprzegla...