Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sssV

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sssV

  1. Kup sobie modul zapalajacy swiatla po rozruchu a nie przed. W zimie nie warto przeciazac aku krecac na zapalanoch swiatlach.
  2. Powinien normalnie uzytkowac - palowac dopiero na cieplym i studzic przed zgaszeniem. Znajomy kupil pare lat temu nowego focusa, palowal ile sie dalo bo twierdzil, ze nowy i jest gwarancja. Coz, auto jezdzilo bdb az do momentu gdy 3 miechy po koncu gwarancji zatarl sie silnik. Taka uroda rzeczy martwych.
  3. Predzej poczuje on w kieszeni jak gwarancja sie skonczy Olej nowy zalej jedynie i ciesz sie nowa dmuchawka.
  4. radio ma 20watt na kanal czyli tyle ile mniej wiecej kazde radio z tego co gdziesz czytalem. Dobrze wszystko poskladales? Lepiej bylo isc w glosniki u-dimension el comp5 - przystosowane do grania na slabych wzmakach.
  5. No i sie wyjasnilo, mam modul bez obslugi oswietlenia podlogi. Co jest dziwne zważywszy na fakt iz lampki sa. Za brak swiatla w bagazniku odpowiadal utleniony pin we wtyczce mikrostyku zamka. Juz dziala
  6. Wrzucilem swoje auto kiedys. Nic odkrywczego sie nie dowiedzialem. Jednak teoretycznie pokazal sie przebieg z ogloszenia z niemiec ale link do ogloszenia juz nie. I moje auto mialo naprawiany blotnik po kolizji w aso - tego tez nie znalazl.
  7. A jakie ma być? Dodam, że mam fotele w pełnej elektryczne z pamięcią ustawień i składane el lusterka. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  8. Jak widać pod fotelem instalacja jest. Iść za nią? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  9. Drzwi tak, jedynie klapy mi nie pokazuje i tam tez swiatlo sie nie zapala, ale to odzielny temat. Czy moze nie? Dogrzebalem sie do skrzynki bezpiecznikow i sie okazuje, ze nie mam tam bezpiecznika a tylko 1 pin jest obsadzony. Czyli lampki mam ale w opcji nieswiecacej. Kurde dziwne to.
  10. Panowie mam lampki pod fotelami, ktore nie swieca. Zarowki zmienilem i nic. Gdzie szukac przyczyny?
  11. Wystaw na allegro, nawet drozej. Jakis czas temu uszkodzonego forda sprzedalem w 2 godziny od wystawienia ogloszenia.
  12. 50-60gr za kilogram masy z dowodu. I dostajesz komplet dokumentow do wyrejestrowania auta i zwrotu z polisy.
  13. Ja tez tak myslalem az tam nie zajrzalem Zdejmij kolo, wyjmij nadkole i obejrzyj ranty. Przy okazji wywal gabki. U mnie zaczynalo sie dziac na rantach. Na ten czas wyczyscilem wszystko i zaprawilem. Gdybym olal po zimie pewnie by zakwitlo dalej.
  14. sssV odpowiedział(a) na sssV temat w Audi A4 B6/B7
    Kurde o tym co mowisz nie pomyslalem. Nie mam teraz dostepu do swojego auta i nie mam sie jak przyjrzec.
  15. sssV opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie z czego jest ta turbina? Bedzie to ewentualnie pasowalo do avf'a 02r?
  16. Kopie niemieckiego dowodu rejestracyjnego z adnotacja o filtrze czastek. Nic wiecej. Jak pytalem na diagostyce to tam tez nikt nie wiedzial jak sprawe ugryzc. Czyli standard. Tak zrobie.
  17. No tak wszystko ladnie pieknie ale co mam zrobic aby mi taka (zielona) sprzedano? Jak mowie auto ma dostawionego dpfa i mialo w de takowa plakietke.
  18. Czyli teoretycznie nie dostane bo w pl nie ma adnotacji nt filtra/plakietki w dowodzie. Dobrze, ze starej nie oderwalem. http://1drv.ms/1N3E7Fu
  19. hmmm ciekawe co ja musialbym zrobic zeby kupic nalepke zielona. Mam dpfa a rejestracja 03r.
  20. Nie zrozum mnie zle ale mam wrazenie, ze sztab inzynierow projektujac auto jednak wiedzial lepiej.
  21. Sorry ale glupszej rzeczy dawno nie slyszalem. Taki dom (prawidlowo) wykonany bardzo dobrze izoluje cieplo, latem i zima. Koszt budowy mozna powiedziec, ze jest porownywalny z domem murowanym. Pomijam skrajnie niskie ceny domow drewnianych i te wysokie murowanych. Kolejnym plusem jest czas. Np na plac budowy przyjezdzaja gotowe sciany, ktore sklada sie przy pomocy dzwigu i kotwi do lawy. Co do ceny przy ewentualnej odsprzedazy - rowniez bylbym tu ostrozny i nie pisal, ze bedzie z tym problem bo szczerze w to watpie.
  22. liczy sie data wjazdu auta do kraju.
  23. w teorii mniej problematyczny bedzie 1.9 avf/awx. W praktyce ten, ktory jest w lepszym stanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.