Treść opublikowana przez dota4fun
-
Interfejs Vag-Com Pomoc.
Kolega podesłał Ci praktycznie to samo tylko że konkretnie bo mniejsze gabarytowo bez żadnych przejściówek itp i dodatkowych kabli. Kontroler ten sam( patrz uważnie). Decyzję podejmij sam, pozdrawiam
-
Silnik nagle stracił moc, święci się kontrolka silnika.
No bo nie pali na wszystkie tłoki i nie może się wkręcić, uaktywnił się tryb awaryjny by nie rozleciał się silnik z nadobrotów dopuszczalnych na mniej niż 4 cylindry. , jak dla mnie to jest to. Daj znać po usunięciu usterki. Pozdro.
-
Silnik nagle stracił moc, święci się kontrolka silnika.
Panie kolego, nie pali Ci na wszystkie tłoki o to przyczyna Przynajmniej tak brzmi, a co się dzieje po wciśnięciu sprzęgła ?
-
Blędy klimatyzacji siłowniczki
To normalne, zmienia się ciśnienie, nie wydoli wszędzie mocno. Te typy tak mają.
- odpalanie
-
Różnice w zawieszeniu w B7 , B6 , B5
Wykręć je i porównaj
-
Halogeny do jazdy dziennej
Nie pamiętam szczerze mówiąc, ale jakoś tak. Jeszcze do wyboru w kodowaniu są chyba 3 inne rejony...... Sprawdzałem, no i Kanada i żaden inny nie włączał samych halogenów. Zrobiłem jeszcze inaczej. Wyjąłem halogeny, nawierciłem z boku otwór na drugą żarówkę tak by nie uszkodzić odbłyśnika. Włożyłem ledowe żarówki. Zamontowałem. Dałem przekaźnik rozłączający. Po odpaleniu włączają sie ledy w halogenach dojazdy dziennej,po włączeniu już postojówek gasną i wszystko inne działa jak wcześniej. Nie trace halogenów i zyskuje światła do jazdy dziennej. Rozwiązanie jest takie jak w nowoprodukowanych samochodzach czyli dwie żarówki . fakt nie ma DRL oznaczenia na kloszu ale widać że nie ślepi i że to ledy wiec nie powinni się czepiać
-
Silnik nagle stracił moc, święci się kontrolka silnika.
Jak już coś to 1.8 T ale dużo do roboty, sterowniki adaptacje, przeguby, intercoler ble ble ble, chyba nie opłaca się...
-
Drżenie powyżej 3,5tys obr na 2 biegu
Skoro się nie da reklamować, no i trzeba zdejmować skrzynie żeby to zrobić to sobie odpuść. Jeździj normalnie a na 2 max 2 tys obrotów. pozdro
-
wentylator nawiewu powietrza do srodka
Przeczyść styki na złączkach przy wentylatorze. Nie zaszkodzi oglądnąć bezpiecznika, ewentualnie wtyczka za panelem. Kontakt spray.
-
Różnice w zawieszeniu w B7 , B6 , B5
W sklepie Ci doradzą najlepiej
-
Blędy klimatyzacji siłowniczki
sprawdze w swoim jutro i dam znac
-
Brak oświetlenia po otwarciu drzwi.
Jeśli sterownik padł to zamek też by nie działał nie? Nie koniecznie.
-
Raz grzeje a raz nie
bywa i tak =D zatem zakładaj nowy
-
lampy USA
kombinuj a moze sie uda ;D
-
Raz grzeje a raz nie
a co zrobiłeś z oryginałem ?
-
Przeguby Ale jakie?
Wg nr VIN dobiorą odpowiedni w lepszym sklepie.
-
Drżenie powyżej 3,5tys obr na 2 biegu
Reklamuj
-
Różnice w zawieszeniu w B7 , B6 , B5
http://allegro.pl/wahacz-gorny-tylny-lewy-audi-a4-b5-b6-b7-a6-c5-i4780921202.html i http://allegro.pl/wahacz-gorny-przedni-lewy-audi-a4-b5-b6-b7-a6-c5-i4780921246.html proszę To mówi chyba wszystko.
-
Raz grzeje a raz nie
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fmiszewski.pl%2Fpliki%2Fa4klub%2Fsilowniki_klima%2F01.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F202222-naprawa-oraz-czyszczenie-silniczkow-silownikow-klap-klimatronika%2F&h=600&w=800&tbnid=5geFGhPku8jKMM%3A&zoom=1&docid=rLdw2higg5NGXM&ei=OuR4VLmuJYiaygOaw4EI&tbm=isch&ved=0CFsQMygtMC0&iact=rc&uact=3&dur=2381&page=3&start=43&ndsp=25 niebieski potencjometr wystarczy zalać i przedmuchać no i wykonać ruchy lewo prawo, pozostawić w pierwotnej pozycji.
-
Coś jest nie tak. Termostat?
No różnica powinna być niewielka a nie 11 km i ledwie 80 C
-
145g/s a czujnik temp cieczy chłodzącej
Szwagier jeździ 5 rok ;]
-
Coś jest nie tak. Termostat?
Wymień termostat i po sprawie.
-
Brak oświetlenia po otwarciu drzwi.
sterownik padł
-
Świecą światła stop po zamknięciu auta.
Co pokazuje po podłączeniu do vcds ?