Treść opublikowana przez Matt.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Piękny dźwięk
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Na krajowej 17 jechalo za mną
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Kogo audi a4 b6 srebrne na WM widziałem dzisiaj przed 8:00 na klubowych ramkach
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla srebrnego audi a4 b6 na WM ramki klubowe widziane przed 8:00 przy sklepie później lecialo za mną na krajowej 17. Pozdrawiam
-
Jakie zawieszenie
Springi eibacha pro kita nowe 600zł
-
[A4 B5] Srebrna A4 B5 Quattro 97r.
Mody na plus też mi się podobają lampy tylne przyciemniane chyba też coś podziałam Czym polerowałeś końcówkę ? Jakie papiery?
-
Regeneracja turba... w mazowieckim
Ja polecam w 100% Turboland w tym tygodniu sam regenerowałem turbo u nich i jestem mega zadowolony ,miła obsługa ,zero problemów. Polecam
-
Czy to wina przepływomierza? 1.9 TDI AFN
Mam zamiar zrobić podmiankę i sie okaże ale mechanik mówił że przepływka takie sa objawy jakby była uszkodzona
-
Czy to wina przepływomierza? 1.9 TDI AFN
Witam audi dostawało muła odcinało turbo przy 2tys obr i nie miał mocy zregenerowałem turbo na nowych częściach filtry wymienione wszystkie razem z olejem, EGR zaślepiony i czuć poprawę jest o wiele żwawsze dostaje kopa na starcie. Ale jest problem po regeneracji turba Audi dalej jest słaba do 2tys jakoś daje rade dalej słabo się rozpędza prędkość maksymalna 100km/h dalej nie idzie. Mechanik powiedział żebym wymienił sobie przepływomierz bo raczej on również nawalił i nie dostarcza odpowiedniej ilości powietrza. Odpiąłem wtyczkę od przepływki i rozpędza się ale powoli ale idzie wkręca się bardziej na obroty i i idzie równo wiec myślę że przepływka do wymiany. Teraz pytanie jaki przepływomierz polecacie w miarę rozsądnym budżecie ???
-
Audi a4 1.9 TDI dostaje muła
Dodam ze wczoraj nie widzialem bo byli juz ciemo dzisiaj wstalem odpalilem i po gazowaniu wydobywa się czarny dym. Coś czuje ze zapieło się turbo czyli geometria. Zawór od turba chodzi wiec pewnie geometria stoi. Ale dziwne momentalnie to się stalo
-
Audi a4 1.9 TDI dostaje muła
Witam właśnie przed chwilą musiałem na chwilę wyskoczyć do sklepu oddalonego o 5km w drodze powrotnej jadąc na 2biegu i przy wyższych obrotach Audi dostaje muła gdy wrzuciłem na 3 bieg idzie do pewnych obrotów tak 2500 i dalej pedał mam gazu do końca i nie idzie praktycznie co może być grane tak w jednej chwili coś się spieprzył* . Proszę o jakąś rade. Pozdrawiam
-
Regeneracja turba... w mazowieckim
Ja polecam również firmę Turboland bardzo dobra firma regeneracja turbo na bardzo dobrych częściach Meletta i Kode. Polecam w 100% . Tutaj stronka firmy http://www.turboland.pl/Firma spod Warszawy.
-
audi A4 B5 zwana Aldoną ;)
Audi mega Felgi z linku polecam ten wzór mam takie w audi ale 17'' i są niezłe przykuwają oko.
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Ładnie ładnie co to za gwint, twardo na nim?
-
Audi A4 B5 1.9tdi by Budzik93
Też mam depo i nie narzekam. Audi ładnie wygląda na nich lepiej niż seria
-
Części używane Warszawa i okolice
Tutaj też mają sporo części https://www.google.pl/maps/@52.19051,21.279536,3a,75y,275.41h,85.81t/data=!3m4!1e1!3m2!1s7C-1Wtsc6yNRbWRxFEZ9Og!2e0!6m1!1e1
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Witam po przerwie od czasu ostatniej aktualizacji nie wiele się zmieniło wymieniłem tuleje na belce ponieważ moje były już do kitu i auto bujało się na wszystkie strony teraz jest stabilnie na nierównościach. Następną rzeczą wpadła czarna ramka grilla myślę że wyszło na plus . Oraz tydzień temu zamówiłem ramki klubowe czarne dzisiaj dotarły pięknie zapakowane i solidnie. Ramki zostały już zamontowane robią robotę Plany wsadzenie poliftowego zderzaka bo mój już odpryski ma ładne a poliftowy jest ładniejszy Chciałbym ją lekko posadzić jakiś Eibach pro kit by mi wystarczył z amorkami o krótszym skoku żeby komfort został w czasie jazdy. Na razie myślę co dalej w niej modzić Pozdrawiam
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
No nieźle wyszedł grill nie myślałeś o zostawieniu srebrnego znaczka?
-
Tuleje tylnej belki jakie?
Różnice na pewno będzie bo teraz biły strasznie i luzy miały niezłe i auto bujało na boki. Ale dam znać
-
Tuleje tylnej belki jakie?
Jutro zakładam też febiego zobaczymy jak będzie na nowych tulejach
-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Jak będę miał czas to mogę wpaść.
-
1BA & Eibach pro kit -30
Jakie amorki dawałeś do tego pro kita -30 ?
-
1BA & Eibach pro kit -30
Efekt fajny ale ciekawe jak prowadzenie na seryjnym amortyzatorze pewnie nie zaciekawie i jak auto się zachowuje na nierównościach ?
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Gleby nie będzie niestety bo drogi mam takie jakie mam rewelecji nie ma więc jak na razie nie mogę sobie pozwolić na takie mody
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Witam po przerwie wiosna przyszła czas na zmianę felg na letnie. Z planów na bliższy czas to wymiana tulei na tylnej belce bo już biją strasznie. Fotki Pozdrawiam