Treść opublikowana przez MakoUSM
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Fela odsłania wszystko co tylko można aż pewnie klocki można wyjąć Konkretnie
-
Kołobrzeskie A4 .........
Po połowie lipca też chętnie bym się pojawił, więc można ustalić jakąś konkretną datę. Będę świeżo po delikatnej korekcie w sprzątamy.com, więc będę mógł się podzielić wrażeniami Zostaną tylko małe wgniotki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
I już pół polski nie może się doczekać :naughty:
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Poza tymi z pod domu... to proponuję pierwsze
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Co ze sprawą zderzaka wyszło?
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Kolorystyka środka świetna i jeszcze panorama po środku widać te km... Tylko pogratulować
-
Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
Ale mało miejsca pod machą dobrze to wygląda jak jest co najmniej 6 garów
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Co za kolo Może wpadnie nowy mod dzięki temu z tym poliftem :grin:
-
Audi a4 b8 CAGA 2009r
Pewnie gdzieś bliżej Oslo, bo płasko, a nie jak u mnie tylko te fiordy, góry i tunele....
-
Wymiana sprężyn ze sportowych (1BE) na normalne
- Jaki pasek led wybrać?
Fotek jak na razie nie zrobię, bo auto zostało w polsce, a ja u norków do lipca będę. Żonka dała auto do gościa, który wydaje się mieć profesjonalne podejście do sprawy. Zresztą już raz u niego coś robiłem i nie miałem obaw. Wymienił mi jeden pasek led, który jest niemal idealnie taki sam. Mówi, że różnica jest niezauważalna, więc mu wierzę a przy okazji czekają już na mnie u niego długo odkładane neonki na tył z polifta :D Witam panowie również mam podobny problem mam pytanie gdzie mógłbym wykonać taką usługę w rejonie wielkopolski lub kujawsko pomorskim i pytanie ile taka usługa kosztuje wraz z ledami dzieki za odpowiedz Z tego co wiem to ze znajomych zakładów wszyscy wysyłają do PO na takie dłubaniny, bo mało kto ma ochotę się bawić w rozbieranie takiej lampy, ale gdzie konkretnie to nie wiem. Jak się czegoś osobiście nie załatwi to nigdy nie będzie dobrze- AUDI A4 B8 S-LINE 2.0TDI CAHA 170PS ARUBA BLUE PEARL
Znaczek rzecz gustu Biedy tu nie ma, więc felunek tylko ori by się tu widziało. Jak dla mnie w graficie. Neon i wydech to jest to a jakieś foty środka? Piękne autko- Moja krwawica (B8)
Widzę te silniki też dobrze wyszły +11KM- Kołobrzeskie A4 .........
Szczerze polecam. Ja tam wybieram się dopiero w czerwcu albo lipcu...- A4 2.7 TDI Avant Multitronic kolejna audiczka :)
A coś się działo w tym czasie? Jakieś naprawy itd? Graty autka- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:naughty: Będzie niżej czy tak zostaje?- [ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
A co z b8???- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
B9 2016 ......najlepiej 1.4 TFSI Niczym graty będą to jeszcze trochę minie- [ALL B8] moja pierwsza A4
Hehe przecież wiadomo o co chodzi:)- [ALL B8] moja pierwsza A4
Te lusterka przy bieli robią mega robotę! :slina:- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Żebyś pod mostami i w tunelach się mieścił z ładunkiem:D- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Z tym to teraz obowiązują cię znaki jak dla ciężarowych!- Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Też chciałbym zmieniać auta w takim stylu?- Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Kocur Tylko pozazdrościć- #B8 #IBIS #SEDAN #S-LINE #2011 #2.0TDI
To już kolejna zadowolona osoba z tej firmy. Dobrze wiedzieć gdzie się wybrać w niedługim czasie Czekamy na wykresik - Jaki pasek led wybrać?