Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. Ja polecę w/w nokiany wrd3. Mam, używam i są genialne. Dobrze się spisują zarówno na błocie pośniegowym, jak i na sniegu. Mokra nawierzchnia też nie jest im straszna. Jedno co, to przy szerokości 205 można już pomyśleć o asymetrycznym bieżniku. Ale to jest już kwestia do wyboru dla Ciebie.
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OOOO ma taki bajer?
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RicS3, pod podporą aku, a także na w pobliżu nadkoli powinny być otwory do odprowadzania wody. może liśćmi się zapchały?
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludzie, jak jest z zabezpieczeniem drzwi z tyłu przed otwarciem przez dzieci? Czy ten mechanizm "na kluczyk" jest integralną częścią zamka czy jest jakoś dokładany? Z jednej strony go nie mam....
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W Volvo swego czasu maskownice wygłuszałem uszczelkami szczotkowymi (takimi do szaf). Dają radę, polecam!
  6. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka. Pytanie: Czy zabezpieczenie drzwi pasażera z tyłu (ten mechanizm przekręcany kluczykiem) jest integralną częścią zamka czy jest w jakiś sposób demontowalny? Muszę domontować go z prawej strony
  7. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daj PW
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki. Myślałem że da się zrobić jakoś ładnie z podświetleniem itd. Będę coś rezał z A6......
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszukuję informacji: czy w B6 były gniazda zapalniczki w tylnej części tunelu środkowego? (jak w A6C6?) Jeśli tak to jakiś nr części całego panelu gdzie można zdobyć i ew. nabyć taki bajer?
  10. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Również zainstalowałem ori z AL-KO ze odpinaną kulą w dół (8E0 800 491) .
  11. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A się pochwalę. Zmontowałem sobie hak I działa. Nic nie popsułem (chyba) kaju, wielkie dzięki za wiązkę i pomoc telefoniczną. Masz u mnie dobrą butelkę.
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    aleksbend, za dużo tych ledów. Ale to jest tylko moje zdanie.
  13. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    staniek jakiś nr części masz?
  14. pozdrowienia dla Ełku z Giżycka
  15. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki kaju po raz drugi . A kto mi powie jak powinien być oryginalnie zamontowany moduł haka? W lewym boczku mam jedno miejsce na śrubę (pod anteną) ale jest za duża średnica. Koło parktronica nie mam miejsca.
  16. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Którędy w oryginale prowadzi się wiązkę od MCE do Modułu Przyczepy? Środkiem, pod fotelem? Którędy to zrobić najłatwiej?
  17. zderzak i tak będę zrzucał. Ale na wiązce mam uszczelkę ori i szukam którędy ją wprowadzić do auta. Mam jeden otwór pod lampą lewą, drugi mam pod kołem zapasowym... I nie wiem który jest od wiązki. Resztę instalacji mam ogarnięte. Masz może zdjęcia jak jest zamontowany moduł?
  18. Witam. Szybkie dwa pytania: którędy wprowadzić wiązkę z haka do auta (pod kołem zapasowym czy gdzieś indziej szukać) oraz potrzebuję zdjęcia jak jest zamontowany moduł haka (mam ori). jakieś śruby, ramki czy coś?
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Którędy się wprowadza kabel z haka do auta? ma ktoś zdjęcia jak wygląda hak z AL-KO zamontowany? konkretnie to potrzebuję zobaczyć jak jest przykręcone gniazdo el. do tej ruchomej ramki.
  20. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Radio to 1/3 sukcesu. 2/3 to antena. Dla przeciętego Kowalskiego który używa radia jako antyradar wystarczy midlandowski alan 109 czy 199, tti, czy prosty inny prosty model. Natomiast przy antenie trzeba dłużej pomyśleć: Stała z dziurą w blachach czy może na montażu, a może magnes. Mimo wszystko polecam anteny w przedziale 80-120 cm z dwóch powodów: mieszczą się w bagażniku bez zginania i dają zadowalające zasięgi mówiąc kolokwialnie.
  21. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie chyba coś leci na IC;ka. Bo w środku syfi nie było jak wsadzałem paluchy. Ale leci do kąpieli i zobaczę co dzieje się powyżej. Tam idą jakieś przewody- chyba wspomaganie Powoli rodzi się w głowie plan na mody...
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystkie przyciski na panelu działają. Gdy ustawię temperaturę na 18* dmuchawa dmucha jak głupia tylko gorącym. Jadę za chwilę na warsztat. Zobaczymy co w trawie piszczy. A i tak miałem jechać bo IC ma cały zalany jakimś olejem... Co może brudzić IC na zewnątrz? Mam ori montowany pod lampą...
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłem na VAG'u. Pokazało jakieś zwarcie na czujniku. Jutro zrzucę osłonę i zobaczę co tam może zwierać
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki za szybkie info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.