Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek0502

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek0502

  1. A ja podbiję temat folii na lampy. Tylne lampy chciałbym przyciemnić folią, żeby zbić ich kolor trochę. Przerabiał ktoś? http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-30x50-super-efekt-vat-i6102536780.html?bi_s=ads&bi_m=p5&bi_c=125038
  2. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na szybko pytanie: W jaki sposób sprawdzić, jakie nr miał oryginalny pilot? (te z obudowy?) Wyrzuciłem ori obudowę, bo kupiłem nową, a teraz potrzebuję tych numerów, żeby dokupić nowy pilot.... Czy może z VCDS jakieś dane mnie nakierują? Tomekhxc, tak, jak czujnik nie będzie zalany płynem, to głupoty pokazuje Mój mechanior dorobił sobie rurkę przezroczystą, którą nakręca na zbiorniczek wyrównawczy i leje w nią płyn (żeby poziom płynu był sporo wyżej jak przewody do nagrzewnicy) i zaczyna odpowietrzać...
  3. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomekhxc, spróbuj zrzucić trochę płynu, podłącz węża ogrodowego do przewodów nagrzewnicy i dawaj ciśnieniem w jeden a później w drugie wejście. Jak woda przejdzie, to nagrzewnica drożna. Zrób też może test na CO2... tapatak napisał z hjułałej p8
  4. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szkoda... była by to bardzo fajna opcja Szukałem i szukałem... potrzebuję wydobyć PIN... i nie wiem jak. Mam VCDS'a. Może ktoś podrzuci link? Ten który mi podano nie działa.
  5. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy w Audi a4 b6 z 2002r. mogę włączyć za pomocą VCDS: Automatyczne ostrzeganie światłami awaryjnymi przy ostrym hamowaniu? tapatak napisał z hjułałej p8
  6. pokolrowałem jak mam kabelki rozłożone. Oczywiście kable idą w słupkach, za radiem / schowkiem / osłoną pod kierownicą...
  7. Jutro po południu będę na warsztacie... Ale bo tak: https://lh3.googleusercontent.com/q0FBpWXZ_9CTAPdZPxOLDYBC2_ALuwwxWZc4ktIddvr_m8Ifm7XV4hxniN_-R9etztDQuKdb-TV_GE3qvb5aJh011bcLeHTkfOHwYBMhl7pBvipZlx4ykchts3c48CxcFV64-XgBk3G6a3FEDV1F9ztqaZumt0cQGBbMx3WyE_Sd0qOrPSANFm0UNPhofaWsCz-jMBX17A-X0Fzn7KYKw0AHDpOaGv95tvQy80Iw7QAE2A8-akeBBkhsvLy2nqH0XNJrgCxyvCfmb-T9FNfvhqoZhinsbfvO5ezH-tE8qSHgpazBAh2ReQnPXp3yRicL_F1bJbYl9BLwKU7PukWOeGKdfd9k7LvXOv3UOsw57QnXNxDZOIW_xud7vRcm7fxxQiTZigarcTICgnu-SNgbR3DKM7q3DZ2gxpn_CfwSOkzIS_-cvwHzWb0HwixSqgC_W4E5IKMZakBTA8eKtPNJsYsxg8UTCsS3m5Wq0vr8AMZIA-iesl_WiaDBWbhut9UGhz9ZX_g7NLyY9X2MYAs10p8oOvD_B4DOUB82ftvlXTN_RlVwlI7q_z_CEDmB0CdFY6txIxJKeCsyp8p-arPa6V1fvSgZqebxv30RQH7BkJhDNQt2=w640-h425-no BRĄZ- masa z rozgałęziacza gniazda- podpięty pod śrubę za cięgłem maski CZERWIEŃ- zasilanie z bezpiecznika gdzie plus jest po kluczyku NIEBIESKI- kabelek mikro usb (do zasilania telefonu) FIOLET- kabel zasilający kamerę
  8. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wtyczki na h7 kupisz w każdym sklepie motoryzacyjnym
  9. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Auto pokazało mi błąd w module 37 nawi oraz 56 radio: 02454 microfon unit open circut Ktoś się z czymś spotkał? Mam rns-e i wykodowałem z radia dzisiaj telefon-- bo usunąłem moduł nokii
  10. Tak to wygląda... Różnice w składzie mieszanki są drobne. W wyglądzie: różnią się w wyglądzie bieżników- jedne lepiej odprowadzają wodę, inne lepiej wgryzają się w śnieg... W każdym razie na nasze polskie warunki szukajmy opon z jak największą ilością lamelek, bo to one odpowiadają za odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod opony i wgryzaniu się w śnieg. W necie ze dwa lata temu widziałem właśnie porównanie tego parametru. Wśród zimówek królowały opony producentów Nokian, Yokohama, Michelin.......
  11. Osta, jednen i drugi rozmiar. Ale prawa fizyki i stara szkoła mówią, żeby wziąć węższe opony makowe. jeździłem na modelu 902 kilka kat temu w Volvo V70XC. bardzo dobrze wspominam te opony
  12. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Który przekaźnik odpowiada za pompę? Patrzyłem tam latem, jak sprzątałem liście i czyściłem wycieraczki. Delikatnie przesmarowałem wtedy styki wazeliną techniczną, ale były już delikatnie przypalone niektóre...
  13. Ładne A4 od ładnej a4
  14. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czym może być spowodowane niskie napięcie podawane na pompę paliwa w AWX, oprócz rozładowanego aku Nowa pompa nie ma siły przepchnąć paliwa pół metra w górę... Masakra...
  15. Chodzi o tęantenę na tylnej szybie w Avant po stronie kierowcy. Opis był że to jest FM... oprócz tego mam jeszcze kilka innych anten w aucie podłączonych do modułu Meritum sprawy: Nie działa mi radio w trasie. Wyjadę z miasta i gubi zasięg
  16. Mam pytanie: czy powinno być przejście pomiędzy pinami anteny na szybie? tapatak napisał z hjułałej p8
  17. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam problema.... Po krótce: AWX po postawieniu na parkingu nie odpalił... Zaciągnęliśmy na warsztat (bez odpalania na lince itd.) Po sprawdzeniu błędów, okazało się że nie ma ciśnienia paliwa (nie spisałem błędu)... Wymieniłem pompę pomocniczą, auto odpaliło => myślę sukces. Składam bagażnik w jedną całość, w tym czasie silnik pracuje... Auto chodzi na jałowym, żeby się rozgrzało, akumulator podładował i tak około 30 minut (zdążyłem poskładać wszystko do kupy Silnik stanął. Próba odpalenia spełzła na niczym... Tankowanie (bo może pompę trzeba zalać) booster podłączony i kręcone rozrusznikiem... I nic... Auto nie gada... Błędów brak... Ktoś się z czymś podobnym spotkał? Jakieś pomysły? Gdzie pompa tandemowa ma "wyjście" na wtryskiwacze?
  18. Mam problem... Zacząłem kompletować graty do tego moda. Mam lampkę podsufitki z kontrolką i przyciskami SOS, oraz "zamek" / wyłącznik nr 8e0 919 237 bez żadnych literek (z podświetlanymi znaczkami) A problem jest taki: nie gra to z moim kluczykiem (dorabianym)
  19. Maciek0502 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Zadzwoń do Gwertego, powie Ci co i jak. Ale wydaje mi się że jak będziesz miał soczewkę z B8 i wyjmiesz swoją, to zobaczysz czy jest P&P (wydaje mi się że tak) Natomiast zasilanie na elektromagnes przesłony bierzesz z drogowych... I masz podwójne światła drogowe- super sprawa. Światła tyle, że czujesz się jak w TIRze
  20. http://www.oponeo.pl/artykul/najlepsze-opony-zimowe-205-55-r16-wedlug-kierowcow Po części masz rację. Ale jeśli kilkadziesiąt, bądź kilkaset osób ocenia daną oponę wystawiając punkty w skali 1-6, a następnie redaktor lub administrator danych, wyciąga z ocen średnią to jest już obiektywna ocena.
  21. Oponeo.pl zrobiło zestawienia z opinią użytkowników oraz z przodujących magazynów motoryzacyjnych. Polecam lekturę tapatak napisał z hjułałej p8
  22. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten za 39 zł i do tego kodowanie radia
  23. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MOIM ZDANIEM te felgi nie pasują do b6... Wyglądają na tyle masywnie, że dobrze by wyglądały na np Q3...
  24. Maciek0502 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy w kabinie jest może jakiś "+" po alternatorze? I czy w miarę łatwo dostępny? Niedawno pytałem, ale nie mogę znaleźć....
  25. Zależy od szerokości. jak chcesz powyżej 225 bierz te z oznaczeniem A.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.