Treść opublikowana przez Maciek0502
-
Czy jest ktoś z Giżycka
Chłopak ma porządny komp. Od strony przejazdu kolejowego jest to druga brama i koło wysokiego komina jest rampa do warsztatu. Otoczenie nie ciekawe ale chłopaki się znają Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Tak dokładnie. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kaju mam taką przejściówkę do radyjka. Jednak głośniki przednie w drzwiach działają mi na odwrót. Które kabelki podmienić? Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Czy jest ktoś z Giżycka
Polecam Tomka. : https://www.google.pl/maps/place/54%C2%B001'16.2%22N+21%C2%B044'26.2%22E/@54.0211563,21.7397125,281m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d54.021155!4d21.740616?hl=pl Dokładnie w tym miejscu ma warsztat. Schowany za hurtownią IL-KAS
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Prawdę rzeczesz Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jak sprawdzić czy wzmacniacz antenowy jest sprawny? Szybko gubi mi zasięg radia Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Czy jest ktoś z Giżycka
Moje auto jeszcze nie nadaje się do pokazania ;-). Byłem popatrzeć, po zaglądać i połapać jakiś pomysł ;-) Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Pierwszy weekend września? Sobota? Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Strasznie zdewastowana wiązka. Mój problem rozwiązał KAJU. Kable trzeba ciągnąć do przodu. Szeroka złączka: zasilanie modułu jest z bezpieczników, światła stopu biorą sygnał bezpośrednio z czujnika na pedale hamulca. Pozostałe sygnały idą z MCE dwoma kablami. Jeszcze jeden kabelek idzie "pod "+" po kluczyku". Czyli przez całe auto trzeba pchać pięć kabli. Masę montujesz do śruby za boczkiem prawym, razem z modułem haka. Druga kostka to sygnały do gniazda z oświetleniem. I do tego kodowanie.
-
B6 DIVISION
Wandej, podejrzewam że w grę wchodzi tylko custom. Np zabawa z czymś takim: http://www.aliexpress.com/item/52mm-Left-Hand-Drive-2-Hole-Dual-Double-Pod-Pillar-Oil-Boost-Temp-Gauge-Meter-Panel/32233848601.html?spm=2114.30010308.3.10.1G77yG&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_3_10057_10056_10055_10037_10049_301_10059_10033_10058_10032_10017_405_404_10060_10061_10062_412,searchweb201603_7&btsid=c27412b5-cd6b-428d-82b3-511425f63d0e
-
audi-maniacy z ełku i okolic
W tę sobotę nie mogę. Ogólnie, w sezonie letnim ciężko jest zgrać większą ilość osób...
-
audi-maniacy z ełku i okolic
W Giżycku też już jest kilka osób. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Listwy Dekory LED
Kaju, co masz na myśli pisząc głupoty? Paweł, fakt, czytałem nie uważnie Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Listwy Dekory LED
pawelosinski83 piszesz dużo prawdy, ale w jednym miejscu się mylisz. Diody w silikonie nie odprowadzają tak ciepła jak te "luzem" silikon przezroczysty nie jest dobrym wymiennikiem ciepła.
-
B6 DIVISION
MotorPol nie ma... Próbuję przez skodę- nie ma, może być za 2 tygodnie... nr części 8E0 945 515 POMOCY!!!
-
B6 DIVISION
No właśnie. Powinien się sam ustawić, ale AL miał chyba chiński badziew i przeskakiwał samoistnie na wielowpuście który jest w środku. Na razie Zreanimowałem swój, ale nie chcę na nim jeździć- bądź co bądź to system powiązany z hamulcami... Poratuje ktoś? Do serwisu Audi/Skody/Vw mam w ciul kilometrów...
-
B6 DIVISION
Ludu, ma ktoś dostęp do ori części? Potrzebuję czujnika hamulca do mojej B6. Poratuje ktoś? Bo Auto Land miał tandetę, której nie dało się ustawić...
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Najlepiej podawać wg tabliczki z komory silnika
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
na -30 eibacha zawias 1BA siada ładnie. Auto staje się pewniejsze (ja wymieniałem amory, sprężyny i wahacze sprzodu wszystkie) Uwaga jest taka: Dobierz sprężyny pod masę auta i obciążenia osi, a nie pod silnik... Ja kupiłem pod 1.9tdi i przód mam delikatnie wyżej.
-
B6 DIVISION
Dzięki. Zamawiam Montaż, mam nadzieje nie jest kłopotliwy? Wlutować się w odpowiednie kabelki i luzik?
-
B6 DIVISION
Czy można sobie "mrugnąć" drogowymi i nic się z modułami nie dzieje?
-
B6 DIVISION
A propos sprężarek klimy: moja wyje niemiłosiernie po włączeniu. przez kilka, kilkanaście sekund. Potem cisza. Pasek czasami nie obraca kołem pasowym. Zaciera się czy sprzęgiełko się kończy? Wiem że to wróżenie z fusów trochę, ale może ktoś już to przerabiał...
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czym objawia się padnięty magiel? Mój chodzi ciężko i trochę skokowo. Ale zacznę od wymiany płynu... I druga rzecz: Poleci ktoś sprzedawcę na "aledrogo" z przyciskami sterującym szybami? Moje nie są pierwszej świeżości, a dzieciątko mi oskrobało jeden z farby dodatkowo...
-
B6 DIVISION
Tylko u mnie ona ładnie świeciła i działała trzy lata. A przy dodawaniu kluczyka zniknęła na stałe. Natapane z P8