Treść opublikowana przez rodzyn889
-
Nowicjusz - wątek powitalny
a ja Bartosz
-
2.0TFSI - Pstrykanie po odjęciu gazu
Dajcie info, jeśli usterka zostanie rozwiązana to proszę o podpięcie tematu oraz dodanie prefiksu: [ROZWIĄZANY] Brzęczenie / pykanie po odjęciu gazu. Oraz przy obr. 1800/2500 tys.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie nie będzie kolejny raz
-
Jaki smartfon wybrać?
Lumia? RLY? Przeżyłem 610 / 800 / 820 i 920, nigdy więcej tego teleofnu porównanie aplikacji na WP8 vs android to 25000 do 500 000. O czym tu więcej dywagować?
-
Jaki smartfon wybrać?
Miałem ten dylemat jakiś czas temu. Wybrałem Note 3 jest najlepszy pod względem pracy, ale do zdjęc lepsza xperia z3 i ma radio Z3 lepsze wykonanie (nie każdemu pasuje) Note 3 nie rysuje się, ma rysik. Itp. itd. Ja pracuje z telefonem w ręku, terminarze maile web więc note 3 jak najbardziej
-
2.0TFSI - Pstrykanie po odjęciu gazu
ciężko może być, ale nie takie rzeczy polak potrafi. Daj cynk czy usterka usunięta wystawie FV
-
2.0TFSI - Pstrykanie po odjęciu gazu
Danelczyk nie ma już Audi więc mogą mieć ciężko sprawdzić ale może się uda(stracili autoryzacje), jak wpadniesz do VW to mam tam znajomego doradcę.. Chyba że grabowski ale oni nie mają audi w ogóle.
-
2.0TFSI - Pstrykanie po odjęciu gazu
nie wiem forum nie puściło, później poprawie bo teraz zatyrany jestem. Zadzwoń do ASO nie gryzie wymienią ci moment, tylko auto musi być zimne. klamra grosze kosztuje a robota to jakieś 80zł może?
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
2.0 TDI BRD Z DPF: 140 KM/H TRASA TEMPOMAT 6,9L - 7,5L MIASTO 8L DO 9,5L BEZ DPF 140 KM/H TRASA TEMPOMAT 5,9L - 6,3L 160 KM/H TRASA TEMPOMAT 7,7L MIASTO JESZCZE NIE ZMIERZONE
-
2.0TFSI - Pstrykanie po odjęciu gazu
Ustalenie warsztatu: • Brzęczenie / grzechotanie dobiegające z obszaru komory silnika / układu wydechowego w zakresie między 1800 - 2900 /min. Uzasadnienie techniczne Z uwagi na pulsujące spaliny klapa obejścia i zespół drążków klapy obejścia na początku obniżania ciśnienia doładowania zaczynają drgać. Drgania podzespołów powodują zgłoszone odgłosy brzęczenia lub grzechotania. Zamontować klamrę sprężystą (patrz rysunek 1) o numerze oryginalnej części 06J 145 220 A przy przestawianiu klapy obejścia (patrz rysunek 2) w następujący sposób: Rysunek 1 Rysunek 2 Podczas montażu klamry sprężystej pamiętać o następujących punktach: • Podczas montażu nie wolno rozciągać klamry sprężystej. Maksymalny otwór montażowy klamry sprężystej wynosi 14 mm. Na rysunku 3, nr 1 (patrz czerwona strzałka) otwór montażowy wynosi około 10,5 mm. Rysunek 3 Po każdym wymontowaniu zawsze należy wymieniać klamrę sprężystą! • Po zamontowaniu klamry sprężystej należy sprawdzić, czy jest ona prawidłowo osadzona i zamontowana (patrz rysunek 4 i 5). Rysunek 4 Rysunek 5 • Po zamontowaniu klamry sprężystej dodatkowo należy sprawdzić położenie montażowe oryginalnie zamontowanego pierścienia zabezpieczającego (patrz rysunek 3, numer 2 - czerwona elipsa) i skorygować je, jeśli to konieczne. Dodatkowe wskazówki dla samochodów z przednim napędem: • Klamrę sprężystą włożyć z boku (patrz rysunek 6), a następnie obrócić ją w lewo aż do zablokowania występów (patrz rysunek 7). Rysunek 6 Rysunek 7
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Producent mi dofinansowuje 70% do grubych napraw, części bez marży, na robotę 50% stawki więc robię w ASO Zresztą Leona też robiłem. Pełna historia serwisowania zawsze na + przy odsprzedaży aby utrzymać wartość rezydualną auta sorry za offtop.
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
Też tak myślałem, do momentu kiedy go nie wyciąłem . I już wiem że był mi zbędny
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
ww. auto podlega: ackji 23k1 na wymianę wtryskwiaczy, i nie miał robionych jeszcze zakładanych poprawionych continetali.
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
jw. polecam wywalić dpf. Auto się mega odmula i naprawde sporo mniej pali
-
[B6 AWX] Work in progress...
Mam pytanie skąd wyszło Ci 204km ? Na silniku czy na kole? Co zostało zmienione że uzyskałeś KM? Był hamowany? Miałe 5 gixxerów, w czym 3 1000ccm, i k7 1000 seria na wydechu to max ~183km. A jak wsadziłem do k9 1000ca, PC5 jakąs mape, tre, i otwarcie przepustnic to ledwo 190KM uzyskaliśmy. Więc na pewno musisz mieć jakieś zdrowe graty w tym Gixie. Daj info
-
2.0TFSI - Pstrykanie po odjęciu gazu
Panowie jeśli nie jest o uszkodzenie mechaniczne u was to w 1.8 i 2.0 TSI dla VW jest rozwiązanie producenta, mianowicie klamra na przewody . Podczas odejmowania gazu metalowy element uderza z dużą prędkością podczas rezonansu i wydaje metaliczny dzwięk, jutro podeślę foto i numer części.
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
To jakaś herezja Jeśli partner serwisowy nie ma umowy z VGP nie może wykonać akcji. Co więcej w akcji nie zawiera się nowa uszczelka pokrywy zaworów, wszystko składane jest na stare.
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
akcja obowiązuje do odwołania. Daj Vin sprawdze czy twój podlega
-
2.0 TDI 170
Potwierdzam, quattro zabiera. Nie czuć tego momentu w ogóle. No i wahe wciąga
-
2.0 TDI wykres po programie Bartpol - opinie
Tu są wtryski Continetal. 03g 130 073 TX. Ale jeśli jest ok, no to jest ok
-
2.0 TDI wykres po programie Bartpol - opinie
Panowie proszę o opinię, turbo zregenerowane, dpf wycięty i wyprogramowany, pompki są ok, roczne. Liczyłem na co najmniej 205 KM Noszę się z zamiarem wgrania serii póki co, i dlatego chciałem uzyskać informację co zrobić lub co poprawić aby było więcej mocy? NA CHWILĘ OBECNĄ PRZY TAKIM PROGRAMIE NA SZCZĘŚCIE AUTO NIE KOPCI mega się odmulił samochód i to jest super pozytywne
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
O to Ciekawa informacja, trochę mnie zmartwiłeś Miałem do wyboru VTG i Sportmile, ale Bartpol bardzo polecali mi więc pojechałem. PS: Ja w ARL miałem 189KM i już ciężko było uzyskać taki wynik samym softem Ale hamowanie drogowe. Pierwsze wrażenia bardzo na ++ Auto odmulone na maksa, ze startu zamieli kołami jak mu się da do pieca Silnik pracuje elastyczniej, nie męczy się, czuć również, że nie stawia żadnych oporów. Narazie jestem zadowolony z wykonanych prac jednak jedna różnica ale to raczej quattro - nie wciska w fotel, w leonie to czuć było przypier** a tutaj elastycznie oddaje moc do samego końca Spalanie się zmniejszyło O DZIWO! 120km/h - 5,3l / 5,5l 140km/h - 6,4l / 6,8l 190km/h - 9,3l / 10l
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
W poniedziałek auto trafiło do firmy BArtpol Tuning (polecany na forum Leona). Modyfikacje jakie zostały wykonane to: - Wyrzucenie mojego turbo które zostało źle zregenerowane przez poprzedniego właściciela (przeładowywało góra, notlauf, i core poszerzone nie trzymało ciśnienia). - Montaż turbo złożonego z Core BRD wirnika CAHA i downpipe homemade ze stali - Wycięcie DPF oraz wyprogramowanie go (puszka została) Pierwsze hamowanie z DPF - 169,5 KM / 339 nM (turbo przełądowuje góra od 2500 rmp) Drugie hamowanie bez DPF ~ 176,4 KM / 349 nM (-"-)
-
Co to za felga?
PODEPNĘ SIĘ POD TEMAT, CO TO ZA FEGLI? TO SĄ DTM'Y?? LINK: ujeb.se/sxFG
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Dostałem propozycje od firmy webasto: jeden klient u nas montował, 10 lat gwarancji, tylko w deszcze nie wolno otwierać dopiero po osuszeniu Bo nie ma odpływów tak jak ori montowany w fabryce. A szyberdach musi być bo mnie strrzela jak go nie mam