Treść opublikowana przez Gac3k
-
Radio BNS i trochę problemów
Dalej zrzutkę robimy 3 osoby to po ~33zł i będziemy mieli PL a i jeszcze może później się ********* na alledrogo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To chyba nie są biedronki ;P
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
16 oryginalne z B8 (zerknijcie na profil). Wandej - 700pln u Ciebie cały zestaw z nowymi klockami i tarczami ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie ale ja nie chcę wydać za dużo pieniędzy albo kupuję zestaw klocki+tarcze 288mm i zakładam jak jest albo dokładam ok 275zł + za montaż zacisków i mam na przodzie 312mm (klocki i tarcze kupuję osobno). Tylko czy warto bo jak mam znowu po roku mojej powolnej jazdy się wk***iać że mi pogięło tarcze przy jednym czy dwóch ostrych hamowaniach to mnie trafi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie krótka piłka: -aktualnie standardowe hamulce 288mm tarcze prawie nowe, klocki zresztą też - zaczęły bić po roku -kolega z forum opycha 312mm jarzma+zaciski+zaślepki+śrubki -dorzucę tarcze textara 312mm z klockami z czujnikiem Co sądzicie o tym pomyśle ? Na 288mm się fest zawiodłem (delikatny dzwonik w lutym tego roku)
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Dobry cyrefblat. Wrzuć więcej fotek detali
-
Regeneracja wtrysków za 50-70 zł
pewnie ultradźwiękowo w wanience
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Viela to pali w cyklu mieszanym ?
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
Ile kosztowała Cię ta sztuka? Może być na pw
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Piękny okaz. Dużo serca i czasu włożyłeś. Powodzenia w dalszych modach
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
4 maja 2015 miał już dywaniki odemnie, sprawa ciągnęła się jak krew z nosa. Mam nadzieję, że w tym tygodniu załatwię ten byznes. Zobowiązał się w sobotę aby wysłać dziś tj w poniedziałek. Sytuacja opanowana. Otrzymałem BT.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Już się odezwał. Niby był jakiś problem z forum. Podobno dziś wyjedzie do mnie kurier z przesyłką Sytuacja opanowana. Otrzymałem BT.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Login: Capulet Przyczyna: kradziez ori dywanikow B6 Sytuacja: w dziale dot.wymiany towarow wrzucilem troche szpargalow w tym ori dywaniki z checia zamiany na inne czesci. Odezwal sie Capulet z checia zamiany na BT z koncowka D dla B6/B7. Oczywiscie ja wyslalem dywaniki ale juz BT do mnie nie wyslal. Zwykla kradziez. Moge wrzucic print screeny z rozmow via msg na a4-klub. Typ korzysta z forum a unika odpowiedzi. Sytuacja opanowana. Otrzymałem BT.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
podłącz kompa i spróbuj jeszcze skalibrować silniczki - może pomoże poszukaj w googlach HOWTO
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
U mnie w A4 B6 zrobiłem: 0) Demontaż filtra kabinowego 1) Spryskanie szprejem do klimy od strony rurki lodówki 2) Spryskanie od strony wiatraka 3) Ozonowanie nr.1 z wyciągniętymi dywanikiami samochodowymi dla lepszego 'oddychania' 4) Wywiercenie otworu fi19 (patrz fotki) 5) Spryskanie przez wywiercony otwór 2 środkami do klimy 6) Zaślepienie otworu zaślepką od lodówki która pasuje na mocny wcisk nie ma opcji żeby wypadła sama - i zostaje kanalik rewizyjny 7) Ozonowanie nr.2 8) Montaż filtra kabinowego Na chwilę obecną jest elegancko. Zobaczymy za miesiąc ale też zacząłem stosować opcję ECON. Szwagier ma już 2.5 roku seata leon 2002 i nigdy nie śmierdziała jemu klima - tylko on tą metodę stosuje zawsze + opuszczenie delikatnie szyb. Wiertło Zainstalowany korek/zaślepka od lodówki:
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś z Wrocka płytę do nawigacji BNS 5.0 ? Chciałbym podjechać celem zmiany języka w nawigacji z niemieckiego na angielski i pobajerzyć chwilę o audiczkach.
-
Radio BNS i trochę problemów
Ja też ja też
-
RNS Low BNS 5.0 czy jest PL MENU ?
Na chomiku są niby jakieś spolszczenia do BNS 5.0. Sprawdzał ktoś ? Bo z chomika kiedyś ściągnąłem do BNS 4.2 i spolszczyłem. UP. Ma ktoś pożyczyć mapę do navigacji BNS5.0 ? Chcę tylko język z DE na EN przełączyć (fizycznie płyta musi być w czytniku do tej operacji). Dla potomnych: PL Menu -> 250pln via allegro
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Mi w różnych sytuacjach zaświecała się kontrolka hamulców. Okazało się że gniazdo w przednim lewym kole ma ułamany pin i wtyczka się luzowała. Dorobiłem dwa otwory i dwie śrubki i temat załatwiony. VCDS nie pokazuje błędu przy zużytych klockach - spradzone info
-
Listwy Dekory LED
Petarda to podświetlanie! Must have po założeniu elektryki na tył
-
Dodatkowe wejście na telefon?
Jest to gniazdo FAXu miałem to samo, jak wyszarpniesz tą czarną obudowę w której siedzi gniazdo znajdziesz na kostce gniazda napis FAX. Ja zrobiłem tak, że wywaliłem tą obudowę, kostkę zalepiłem taśmą i schowałem do tunelu. Dodatkowo tą wnękę wyściółałem czarnym filcem i schowałem pod nim przedłużacz USB z yatoura. Dzięki czemu mam łatwy dostęp do pendrive. Na koniec zainstaluję coś takiego i będzie miodzio http://obrazki.elektroda.pl/8959688600_1352735745_thumb.jpg
-
Kodowanie radia Symphony II+ Coding rejected, Error 31: Request out of range
Ok, podziękował. To kodowanie sobie odpuszczam. Dobrze że ESKĘ akurat łapie i mam zmieniarkę USB dołączoną i bangla elegancko. Pozdrawiam
-
Kodowanie radia Symphony II+ Coding rejected, Error 31: Request out of range
Na 100% ? będę jeszcze próbował długiego kodowania ale to jak zamontuje w aucie na stałe Podobno gdzieś w polsce jest serwis który umie to przerobić ale pewnie chodzi o wybebeszanie radia
-
Kodowanie radia Symphony II+ Coding rejected, Error 31: Request out of range
Serwus Udał o się Tobie zaradzić ? Staram się właśnie zmienić region ale nie bangla. Ten sam błąd.
-
zmieniarka Yatour za 139 zl ? gdzie haczyk ?
Nie kupuj zmieniarki od hundaia - może nie pasować, soft będzie się różnił (wbudowany w yatour)