Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Potwierdzam, raz byłem świadkiem, jak znajomemu podczas jazdy pękł wahacz(poprzedniego dnia jego syn wpadł w wyrwę w drodze i nic mu nie powiedział). Gdyby nie wysoki krawężnik, który zbił prędkość i wyhamował auto, to akcja zakończyła by się na dosyć potężnym przydrożnym drzewie. Ogólnie wg. mnie na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać, pilnować i wymieniać w czas........ No chyba, że ktoś ma przysłowiowe 9 żyć jak kot ..... Wg. mnie ten temat to nonsens, bo czymże może grozić jazda na zużytym zawieszeniu? Pół biedy jak się samemu sobie zrobi się krzywdę ...
  2. Graty. Piękne autko
  3. Mówisz że California Ci nie podchodzi? Moim zdaniem pachnie mega, szczególnie guma balonowa. Ambipury też są spoko wiśnia i guma balonowa Ambi też spoko, ale wolę dmuchać na zimne ... jeszcze pocieknie i będzie problem
  4. Wpadaj na klubowego spota http://a4-klub.pl/index.php?/topic/76243-spociki-lubelskie-najbliszy-spot-niedziela-14022016r-godz1700-parking-pod-tarasami-zamkowy/ Ładne autko hyhy
  5. również polecam asusa, Pierwszego kupiłem w '07r, obecny laptop z'14 to 2 z tej firmy i nadal jestem bardzo zadowolony
  6. polecam sprawdzić podczas jazdy(hamowanie, przyspieszanie) czy nie ma z tyłu dyskoteki. Kumpel podobne wsadził do siebie z allegro i podczas jazdy było ciekawie Ja mam z www.motohid.pl takie: http://sklep.motohid.pl/pl/p/C5W-C10W-15xSMD-36mm-CAN-BUS-RADIATOR-biala-5000k/637. Wcześniej siedziały w seacie i nie wywalało błędu, w a4 wywala :C Ogólnie już chyba 3 rok użytkowania i nadal ładnie świecą. Czekam tylko aż przyjdzie mi rezystor tak, że nie będzie już błędu
  7. o proszę Witamy i zapraszamy na spocik
  8. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/345558-felgi-18-avus-3-iii/
  9. Siema. Miło powitać kolejną osobę. Zapraszamy na spota Co do diagnozy to najpierw trzeba uzbierać odpowiednią ilość naklejek, które potem wymienić można na talon u Prezesa. Kartę wyrobisz od ręki na miejscu a naklejki otrzymuje się pod koniec spota. Również pozdrawiam
  10. 3.43 ON
  11. mam i polecam. dobrze się kleją, w miarę ciche i w rozsądnej cenie
  12. dzięki za info
  13. Witam. Wie ktoś może od czego jakiego modelu są zamontowane te chromowane pokrętła w radiu czy może takie radio też wychodziło??? //jeśli temat w złym dziale proszę o przeniesienie. dzięki
  14. wydaje mi się, że alu lepiej pasuje czyli tak jak jest ;P
  15. super autko, fajne wyposażenie .... no i ten kolor
  16. http://allegro.pl/audi-a4-skora-klimatronik-limuzyna-serwis-s-line-i5940073786.html
  17. mógłbyś podesłać namiary?
  18. M@rcin odpowiedział(a) na drzewek20 temat w Audi A4 B7
    grille z chromem to mają tylko wersje allroad.
  19. napisz do niego na pw , mailem wysyła całą listę modułów jakie oferuje za konkretną kwotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.