Treść opublikowana przez MRoger
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A co wy na to http://www.youtube.com/watch?v=6NBV4ENcp54&fmt=22
-
[ALL] Co kupić w Niemczech i sprzedać w Polsce aby zarobić?
bez przesady ... wczoraj w tv mówili że jesteśmy potentatem w produkcji amfetaminy na świecie
-
[ALL] Co kupić w Niemczech i sprzedać w Polsce aby zarobić?
Obecnie to bardziej się opłaca coś zabrać do niemiec i sprzedać niż w drugą stronę .. z legalnych rzeczy oczywiście .
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
-Turbo AWX -Wycięty kat -oil cath tank (okapnik :>) -program 153 hp 356Nm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To że będę sukcesywnie zabawiał się z jego siostrą nie oznacza, że mu pomagam No nie wiem ... podobno nie ma nic gorszego niż znerwicowana siostra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezły scenariusz ... to ja przyjdę z kamerą i kręcimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AJM] Proszę o analizę logów
MI nie pokazywał żadnych problemów ze świecami dopiero jak wykręciłem i podłączyłem pod aku okazało się że są dead. Mam nadzieję że u Ciebie ten sam problem ... bo PD'ki to już spory wydatek.- [B6 ALT] Jazda z niskim poziomem oleju
stawiam że turbina dostanie pierwsza w tym wypadku.- [B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
ten biały dymek co wam się pojawia rano .. szczególnie po mrozie to woda ... a dokładnie para wodna, pozdrawiam- [B5 AJM] Proszę o analizę logów
No nie wiem kolego jak u Ciebie ale ja miałem identyczne objawy i po wymianie świec jak ręką odjął ... zaznaczę że żadna nie świeciła 4x4 dead. Więc zanim wywalisz kupę szmalcu na PD wymień świece.- [ALL B5] Zdejmowanie zderzaka tył - na prawdę nikt tego nie robił ?
czyli przy zderzaku ciągnąć od samochodu ??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W tym wypadku to nie jest mienie publiczne - latarnia przy ulicy, tylko mienie prywatne - właściciel może cię pozwać na zasadach cywilnoprawnych. Policja może co najwyżej spisać protokół do celów dowodowych.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra ... przed latem trzeba poćwiczyć ... robimy zawody na następnym spocie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no Panowie to naciągacze byli .. masz prawo nie przyjąć, a że się nie chcieli w sądzie na przegraną sprawę fatygować to straszyli. Poza tym to teren prywatny .. nie mają prawa.- [ALL B5] Zdejmowanie zderzaka tył - na prawdę nikt tego nie robił ?
dzięki z info .. ktoś jeszcze ma jakieś złote myśli lub patent jak to zrobić ... użyć siły w moim wypadku znaczy dokładnie tyle co kupić plastiki ;( ...- [ALL B5] Zdejmowanie zderzaka tył - na prawdę nikt tego nie robił ?
Witam .. znalazłem kilka ładnych opisów zdejmowania zderzaka na forum, jednak w większości dotyczyło to B5 przed 2 liftem. Próbowałem to zrobić kierując się znalezionymi wskazówkami i .... d.pa. Odkręciłem śruby sześciokątne w bagażniku i imbusowe w nadkolach i uchwyt elektryki do przyczepy a zderzak ani drgnie próbowałem odciągać z boków, ściągać do tyłu i nic. Czy ktoś może zdejmował w avnacie po 2 lifcie i może udzielić mi jakieś praktycznej wskazówki typu gdzie złapać i w którą stronę ciągnąć. [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 09:38_________________________________________________Czym różnią się boczne zaczepy (ślizgi) jak się je wyczepia w mojej wersji, do góry, do dołu, od samochodu czy też zsuwa.- [B7 BKE] Jakie świece żarowe ?
Kupiłem i są ok sprzedawca z pruszkowa pod warszawą ma w ofercie dużo świec, można zamawiać po numerze VAG- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
banie mam w porządku ... i to obie ale gorączkę miałem więc omgłem coś przeoczyć- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmm ..... czy to nie Tobie Raggga ktoś proponował za Twoją niunie ... paczkę Carmenów i cud piękność z pod koła podbiegunowego ... bodobno była nieźle zgrzana do tej pory nikt nie wie ... paczka czy seksi-eski- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Blondynka dzwoni do swojego chłopaka i mówi: - Mógłbyś do mnie wpaść? Mam strasznie trudne puzzle i nie wiem od czego zacząć. - A co powinno z nich wyjść według rysunku na pudełku? - pyta chłopak. - Wygląda na to, że tygrysek. Chłopak decyduje się przyjechać. Blondynka wpuszcza go i prowadzi do pokoju, gdzie na stoliku rozsypane są puzzle. Chłopak przez chwilę przygląda się kawałkom, po czym odwraca się i mówi: - Kochanie, zrelaksuj się, napijmy się kawy, a potem pomogę ci powrzucać wszystkie płatki kukurydziane z powrotem do pudełka A za to Poziu ile będzei punktów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a daj spokój, jak wracałem to gość przede mną przy***ał w taką bryłkę śniegu co odpadła od ciężarówki z chlapacza, tylko nie przewidział że to jest zamarznięte i ma właściwości kamienia [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 10:42_________________________________________________a i jeszcze jedno, panowie mam problem ze słuchawką bluetooth noki BH-600 telefon (nokia 6500C) nie znajduje jej, macie jakieś pomysły, czy po prostu nowa rzecz a jest uwalona Znajdować urządzenie bluetooth powinno nie zależnie czy pasuje czy nie ... zwalony bluetooth albo prędzej po prostu nie włączony w słuchawce lub w telefonie ... blondi :>- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
tyle albo i ciut więcej ,to mój AJM pali w takiej jeździe potwierdzam- [B5 AFN] Dmuchanie powietrza spod korka oleju
Kolego masz inny silnik u mnie też dmucha ale to kwestia PD w silniku o który pyta kolega tego nie powinno być.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NEO-NÓWKA RZĄDZI http://www.wrzuta.pl/film/r5lHZXyFyb - [B5 AJM] Proszę o analizę logów