Treść opublikowana przez adadur
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario dzięki ... sprzedała się może ktoś ma namiar na 1.8T w sedanie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może ktoś ma po drodze by wstępnie obejrzeć auto i powiedzieć czy warto się nim zainteresować: http://allegro.pl/navi-190km-6biegow-wersja-sport-i2113763305.html z góry dzięki za zainteresowanie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak co jutro lub po jutrze będę w NE odbierał felgi z regeneracji to mogę wziąć kompa To w EB robi kto takie cuda? Zależy co oczekujesz i jakie felgi ... w E-gu nie wszystko ogarniają. Ale regeneracja felg w Elbląg możliwa jest: Żuławska (jadąc od miasta przed Wójcik Meble) - ostnio chwalony gość, ogrania stalówki i alusty w prostym kształcie - maluje piecowo. Mazurska (za torami na przeciwko jednostki) - od lat zakładzik fachowa robota naprawdę (nie wszystkie rodzaje malowania ogarnia) - maluje piecowo, kiedyś malował na mokro ale teraz unika takiej roboty Akacjowa (lakiernik przy wulkanizacji) - zakład lakierczy wiec malują na mokro - nie wiem jak z malowaniem piecowym, ponoć robia wszystko ale szefuncio straszny buc - coż kwestia dogadania. poza tym można u lakierników pytac (łącznie z ASO) ale raczej unikają takiej roboty bo dla nich jest upierdliwa i malują na mokro a nie piecowa. Każda z technik ma swoje wady i zalety. i nowodworska na przeciwko toyoty jeśli mnie oczy w ch*** nie zrobiły Z tego co do nich dzwoniłem to oni tylko prostują - ale ogólnie fachowy zakład
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak co jutro lub po jutrze będę w NE odbierał felgi z regeneracji to mogę wziąć kompa To w EB robi kto takie cuda? Zależy co oczekujesz i jakie felgi ... w E-gu nie wszystko ogarniają. Ale regeneracja felg w Elbląg możliwa jest: Żuławska (jadąc od miasta przed Wójcik Meble) - ostnio chwalony gość, ogrania stalówki i alusty w prostym kształcie - maluje piecowo. Mazurska (za torami na przeciwko jednostki) - od lat zakładzik fachowa robota naprawdę (nie wszystkie rodzaje malowania ogarnia) - maluje piecowo, kiedyś malował na mokro ale teraz unika takiej roboty Akacjowa (lakiernik przy wulkanizacji) - zakład lakierczy wiec malują na mokro - nie wiem jak z malowaniem piecowym, ponoć robia wszystko ale szefuncio straszny buc - coż kwestia dogadania. poza tym można u lakierników pytac (łącznie z ASO) ale raczej unikają takiej roboty bo dla nich jest upierdliwa i malują na mokro a nie piecowa. Każda z technik ma swoje wady i zalety.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
??? ??? ??? ??? ??? Extra spocik chociaż bączki pokręciłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cena 800-1000zł taniej wiec czemu nie brać - a okazały się kompletnie nówki nawet te paski na bieżniku nie zdarte, gości w październiku kupił passka nowego na stalówkach wpakował auto na lawetę i w wulkanizacji założyli zimówki, na lato planował jakieś alu. Oponki trafiły się idealnie bo szukane były o wysokim indeksie nośności albo wzmacniane.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bartek nie bądź taki ... walentynki są
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trza było mówić że rozważasz coś takiego - ostatnio ktoś chciał zamienić 320 na 288 i to za grosze bo sprzedawał autko i chciał choć trochę kasy odzyskać pierd.... 320tki jak będą gdzieś takie jak w tej B5 to daj znaka: http://peace543.pixnet.net/blog/post/29748149-%E5%BE%88%E6%81%90%E6%80%96%E7%9A%84%E6%94%B9%E8%A3%9D%E6%97%85%E8%A1%8C%E8%BB%8A%28wagon%29-audi-a4-b5-avant-x-harleq a tak na serio to 312 to maks ze względu na felgi... chyba że ktoś mi napisze że moje obejmą 320 bo takie coś gdzieś słyszałem... to przy zmianie tarcz i klocków może bym się skusił Grzesiu ale po co za wiele kombinować jak przyjdzie ci do zmiany tarcz ... kup nawet nowe jarzma u Toma do 312, klocki są te same zacisk również. Gdyby nie to że miałem ładne tarcze ori 288 to bym jeździł na 312, jeśli kiedyś przyjdzie do zmiany tarcz z przodu to nie będę się długo zastanawiał. w tym przypadku zapomnieć trzeba o 15" z 16" nie ma problemu.
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Odnośnie dodatków ... jeżeli te nano cuda i ceramizery są tak rewelacyjne to dlaczego jakoś nie spotkałem się z nimi jako produkt oferowany przez producentów samochodów. Przecież w trosce o swych klientów proponowali by takie wynalazki za kosmiczną kasę (z reszta jak wszelka chemia w ASO) a chętnych by nie brakowało. Nanotechnologia to pojęcie ogólne, jak Musashi wcześniej wspomniał zapewne już ona znalazła się w nowoczesnych olejach np. choćby przez polimery. Co do testu olejów powyżej to świadczy on tylko o tym, że wskazanym olejem do przedstawionych warunków test taki, który ma bardzo dużą wytrzymałość na ciśnienie (naciski). Poszukajcie sobie jakie destrukcyjne jest zjawisko pittingu. Czemu w teście nie użyto oleju przekładniowego (mogło by być ciekawie) gdzie na zębach kół zębatych występują bardzo duże naciski a olej musi zachowywać klin smarny. Olej silnikowy musi spełniać bardzo wiele funkcji a realizowane jest to przez szereg dodatków.
-
Problemy z zimnym silnikiem. Obsługa i momenty dokręcania świec żarowych
Nie wiem ja tam przy odpalaniu zimą stosuję w zasadzie te same zasady jak przez resztę roku: Przekręcam kluczyk czekam na zgaśniecie kontrolki świecy i palę. Przy dużych mrozach jest wskazane rozsądne obchodzenie się z prądem szczególnie w ruchu miejskim: ogrzewanie lusterk i tylniej szyby, ogrzewanie foteli, dodatkowy układ dogrzewający (starsze 3 świece, nowsze elektryczna nagrzewnica), radio, klimatronik światełka .... suma sumarum jest to nie małe obciążenie dla aku szczególnie kilkuletniego. W takim wypadku oszczędzamy "prąd" ale bez wielkich wyrzeczeń (np. nie włączę ogrzewanie tyłka bo szkoda akku) wszystko z głową. Ostatnio znajomy w B8 monitorował sprawność aku i w ruchu miejskim przy grzaniu dwóch siedzeń wyssało mu z 75% na 45%. Także dajmy okazję alternatorowi by podładowywał aku, sprawdźmy czy mamy dobre ładowanie przed zimą. Nie ma też co się opierać przez podładowaniem aku prostownikiem, pomimo że jeszcze nie padło - nic nie zepsujemy a podleczymy naszą bateryjkę. Długie ładowanie przyjmuję się jako ładowanie prądem o natężeniu 0,1 pojemności aku. Takie bezpiecznie możemy zrobić na aucie. Szybkie ładowanie nie jest wskazane by przeprowadzać ja na podpiętym aku w aucie gdyż używa sie wówczas wysokie natężenie prądu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
TO jakie oponki wynalazłeś ... używki... nowe? przecież to kolejny "kulawy" ... przy obecnej pogodzie to wszystkich nas AFN Q objedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co wy chcecie normalny srebrny lakier ... malowanie kameleonem to byłby koszt 1/4 czy 1/3 obecnej ceny auta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ten zielony wozik 4 tyś kosztuje????? Warte zainteresowanie to jest te autko: http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=328969
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Auto za 1.000.000 Euro !!!!! http://www.lambo.com.pl/samochody/2000/reventon/index.php
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widziałem ... ale jakoś nie zwróciłem na to uwagi ... a ta lepsza "jakoś nie sięga kawałem za Pasłęk w stronę Miłakowa - bo nowa drogę S7 juz widać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiu racja dobre są te oponki ale .... polecasz oponę za ponad 140 f kiedy Grzesiu rozmyśla o oponie za 60 f. gdzie tu logika w tym zdaniu ... jakaś literówka chyba na 8" szerokości opona 235 wygląda ładnie a i też przyzwoicie chroni ranty felgi, 225 przez to że jest węższa to zarazem i niższa więc dwa powody by felgę słabiej osłaniać - odradzam fabryka zaleca jako zamiennik 235/40R18 bynajmniej jeśli chodzi o B6 & B7, B5 chyba tylko w RS4 przewidziany był rozmiar 18 ale teraz nie wiem jakie opony na nie.
-
hak do elementów przednich 3370
takie rzeczy znajdziesz na allegro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
235/40 - 60f ... ??? Pokaż mi to ... byle by to nie były haczjancza jakieś?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wlasnie myslalem tez moze te pozniej opchnac i kupic jakies bbsy czarne, zobaczymy jak te na aucie beda wygladac co z oponami? Ja za miesiąc 4 biorę.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Felgi w tym stanie są warte spokojnie 2 tyś po malowaniu na które wyda z 500-600zł przy lakierze "zwykłym (stracą swój uroki i efekt wizualny) a z 700zł przy specjalnym lakierze aby zachować ich efekt wizualny. Po malowaniu zwykłym lakierem będą warte ... może 1000zł choć ja bym za tyle ich nie kupił i tak. Jak Grzesiu chce mieć czarne niech kupi takie poździerane - można wyrwać w okazji nawet po 700zł i pomaluje na co chce, a te korzystniej było by sprzedać ... Wiem że Grzesiu młody i fantazja go poniosła ale to było by jak strzał w nogę ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ABSOLUTNIE NIE RÓB TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w zeszłym tygodniu ... stacja Leklerkowa dokładnie diesel przy ok. -10 wyraźnie gęstnieje robi się oleisty ... ale ma spełniać normy chyba do -35 nie ma co eksperymentować a lać na sprawdzonych stacjach. To samo dotyczy dodatków do paliwa - puki nie ma ekstremalnych mrozów to nie ma sensu ich kupować, jak już lepiej kupić "ulepszonego" diesla.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
niestety nie posiadam ładowanie spr. jak odpalisz auto ... można poszukać przez kody klimatronika w którym to kanale siedzi lub podpiąć VAGa ewentualnie manualnie pomierzyć. Da ci to też pogląd czy twoje aku zostało dorżnięte przez niesprawny alternator - ale chyba nie wiesz ile lat aku siedzi w aucie wiec może to być naturalny zgon - odnajdź jego datę produkcji, najczęściej chyba są bite na klemie jak nie do na obudowie gdzieś - jak będzie miał z 7 latek to nadszedł jego koniec. Normalną ładowarką to co najmniej 10 godz. ładowania.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokładnie piknięcia to oznaka słabego aku ... jeśli walnełes trasę i aku było na tyle słabe że auto nie odpaliło to ... sprawdź jakie masz ładowanie a potem ewentualnie pomyśl o aku, bo jeśli alternator nie domaga to ten nowy też szybko szlak trafi. Puki co dotychczasowy podładuj ... sposób ładowania zależy m. in. od tego jaki prostownik masz, pojemności aku, stopnia rozładowania.
-
6 urodziny klubu :)
Największa wartością tego forum są człowieki