Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Felga pochodzi z A4 (dedykowana pod S4 lub S-line) w B6 i B7 oraz cabrio,no i w A6 C6 do 2008r. ET powinno być OK A4 B5 mają w 17 kach 43-45 trzeba by poszperać po forum co ludzie od b5-ek na to, np. czy lodówa z G-ka kiedyś nie śmigał na 18-ch
  2. Potrzeba olej Motula pod Popowtryski 505.01 i filtry MANN: filtr powietrza: C 31 116 filtr oleju: HU 726/2 x to teoretycznie też ale chciałbym poznac ceny: filtr paliwa: WK 853/11 filtr kabinowy: CUK 5480 graty pod Ford Galaxy 2002 1,9 TDI PD 115KM (AUY)[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 08:38_________________________________________________Dlaczego nie kupować forda Ori filtr paliwa do w.w Galaxy w Fordzie 173zł, w Seacie i VW (oznaczenie typu silnika we wszystkich te same) 153zł. dziwne bo identycznie wyglądający filtr pod Audi AVFa to koszt był ok. 120zł i ktoś powie że audi ma drogie części...
  3. Dziadek masz namiary na tych z 3-miasta co zamawiałeś olej?
  4. ... chyba trzeba zmienić auto
  5. mróz + choróbsko próbuje mnie rozłożyć = lepiej posiedzieć w domu
  6. adadur odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    Świetne auto ... mam wielki sentyment do B2 bo kilka ujeżdżałem
  7. adadur odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    Który to rocznik? jak ja miął bym się bawić w odrestarowanie to było by to NSU 80 po fotkach tego nie widać ale autko jest świetne i w okresie produkcji musiało być niemałą rewolucją na rynku.
  8. a właśnie mi dziadek też coś wisi ... ale pewnie zapomniał
  9. Prowadzę projekt a do piątku był termin na dokumentację obłożoną karami
  10. Mnie trochę zimowa aura dokucza i jak choróbsko mnie nie opuści to w środę się nie zjawię bo i mróz wcale nie ma zamiaru odpuścić.
  11. W Audi generalnie stosowane sa przedowy o takim oznaczeniu: FLRY(- sa jeszcze (-A) różnica polega że maja inne izolacje lub FLRYW-A i FLRYW - B to wg norm ale w niektórych przypadkach można użyć innych Problem może być później taki że pin przewidziany pod przewód 0,35 nie zaciśnie się dobrze na izolacji tak jak by to mialo miejsce w przewodzie dedykowanym. W oświetleniu -pakiecie oświetlenia generalnie używa się 0,35 mm2
  12. czemu wtorki? Grazny ma wtedy Maxa - nie może być środa lub czwartek jak kiedyś? Czyli? dla mnie obojętnie - niech reszta się wypowie ... dla mnie również, więc czekam czy ktoś ma preferencje ...
  13. czemu wtorki? Grazny ma wtedy Maxa - nie może być środa lub czwartek jak kiedyś? Czyli?
  14. to co robimy spoty we wtorki? poczynając od 31 stycznia?
  15. Mam fabryczny pakiet Licht i stwierdzam, że u mnie nie ma zaznaczonych pozycji. Nie za bardzo rozumiem o jaką wnękę pod klimatronic chodzi ? Ktoś ma foto tego podświetlenia? Co do podłokietnika, czy ktoś mógłby podać nr potrzebnych części do zamontowania podświetlenia? Podświetlenie wnęki pod klimatronikiem wywodziło się z poliftowego B5 i dotyczy tylko pierwszych roczników B6 potem z tego zrezygnowano ... oczywiście dotyczy to tylko wersji 1DIN. Podświetlenie podłokietnika doszło chyba od modelu 04 jako standard. I chyba tak naprawdę nie wchodzi w pakiet oświetlenie wnętrza. Było jeszcze podświetlenie tylnej popiołki. Generalnie pakiet ewoluował w czasie produkcji B6 i B7.
  16. No ale dajcie info jak sprawdza się DPFa w tym aucie?
  17. jakiś miesiąc temu w E-gu była do sprzedania S8 właśnie poliftowa też z mega wypasem (tyle że nie wiem czymiała takie fotele z gadżetami ale raczej nie) ale miała gaz sekwencyjny i kosztowała 40 tyś.
  18. ja zapodałem adaptery Phonocar ... inni rezają je indywidualnie
  19. Przejrzyj na forum jak ludzie rezali przednie drzwi w B5 - da ci pewien pogląd, Generalnie trochę kasy trzeba przeznaczyć by dobrze zamontować 16-ki.
  20. Bardzo dobrze mierzysz ... ja z uwagi na odsłuch jestem zdecydowanym faworytem Blaupunkta (taki jakiś sentyment - zawsze ten sprzęt okazywał się świetny) oraz Alipine. Powiem ci że jak pomyśl przede wszystkim o Alpine odnośnie kolejnych klocków - wzmak i sub, choć jbl czy blaupunkt też da radę. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 19:57_________________________________________________ o której? My jutro se jeszcze pogadamy... ale jakby co dajcie znać SMSem że będziecie tu i tu od godz.... może się wyrwę[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 19:59_________________________________________________ kolor mi nie pasi Powiem wam że niesamowite są te auta ... ale kolor jakiś nie ten tego
  21. kable jak kable nie problem coś się dobierze pod głośniki, musisz określić się z wzmakiem 1,2,4,5 kanałowy (lub 4 kanałowy + monoblok) a przede wszystkim jakiej będzie mocy a tym samym jakimi będzie zabezpieczony bezpiecznikami by dobrać odpowiednią grubość przewodów zasilających, tu też będzie wiadomo jakie kable sygnałowe RCA kupić, jak coś to w swoim wątku wrzuć dane radyjka by wiedzieć co obsłuży i w jakiej konfiguracji.
  22. Oj Grzesiu Grzesiu trzeba było dać cynk pomógł bym ci ogarnąć temat... co do głośników zakombinuj by te 16-kiznalazły się z przodu i przemyśl masakryczne wygłuszanie bo bez sensu to wymyślili że wszystko "opiera" się na tapicerce. Co do suba ... jak zrobi się ciepło zamierzam w końcu wykonać zabudowę pod suba pod boczkiem bagażnika - B5 ma je wklęsłe wiec raczej trzeba by wyjść z zabudową na równo z boczkiem (widziałem takie projekty). Szkoda że nie dałeś znać parę dni temu był mega wzmak Helixa za 500 pln Nie trzymaj się kurczowo JBL jak robisz dyskretną zabudowę ... w niczym to nie pomoże. ps. Autoradex ... szczerze nie wiem jak oni mogą jeszcze istnieć na rynku z ich cenami
  23. trzeba byłozagadac jak zaczęłeś zabawę z CA ... co nie co bym ci podpowiedział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.