Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Dziś VCDSem bawiłem się w B8 - powiem wam że ogrom ustawień wręcz przeraża ... tylko puki co rozeznane jest to marnie i ciężko się poruszać.[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 20:42_________________________________________________W środę 7.12 w CBS od 16 do 19 ma spotkanie informacyjne Alstom - też tam muszę być. Poza tym miejscówka będzie z deka zajęta. Co robimy? Przekładamy termin ... np. na 14-go? Czy jakieś inne propozycje?
  2. mówisz o [Adv. Meas. Values] ... jak tak to tam wyskakiwała lista ... a wg informacji tu zawartych należy włączyć grupę 099 i 108 - niestety nie było ich w tej liście.
  3. No ale czy to powód by nieaktywna była grupa pomiarowa 08 ?
  4. Znajomy nabył autko w którym jest fabryczny telefon w podłokietniku, z tym że ma samą bazę bez telefonu - co to za ustrojstwo? i jaki tam telefon siedział? Po kodach wyp. - nie wiem koleś rozszyfrowywał je niby, coś o tel. było ale nie wiadomo czy dotyczy też BT Przez MMI - telefon nie wykrywa przez BT sterownika Poprzez VCDS - zmieniliśmy [77 - Telephone] => [Adaptation - 10] => Channel 133 => wpisałem 0 (0= BT OFF, 1= BT ON) nic to nie pomogło. Mała zagadka? Sterownik w głównym oknie ani po wejściu w [coding] nie wyświetla wartości kodowania: Address 77: Telephone Labels: 4E0-910-336.lbl Part No: 4E0 910 336 M Shop #: WSC 00000 000 00000 Kto podpowie jaka tam instalacja telefoniczna siedzi i jak sprawdzić czy jest BT w aucie? No i co z tym kodowaniem?
  5. Panowie dziś miałem pacjenta CAGA, nowe auto więc trzeba było pogrzebać, ale skupiając się na DPF: Po wejściu w silnik [09] okazuje się że grupa [Meas. Block - 08] jest nie aktywna ?!?!?!! Ktos może to wyjaśnić? Nic nie dało się podejrzeć, m.in. chcieliśmy luknąć na masę sadzy w DPF. Mało tego ... próbując załączyć dopalanie poprzez [basic Settings - 04] w liście nie było czegoś takiego jak: "Regeneration while Standing" czyli na postoju lub też "Regeneration while Driving" czyli w czasie jazdy, choć teraz patrzę i nie jestem piewien czy czasem ni było "Adaptation Enabling" Niemniej była jakaś funkcja dotycząca filtra DPF po wejściu wystartowała i tylko kazała naciśnąć i puścić hamulec ... dalej nic nie szło. Też tak patrzę że może to wina że w aucie zapaliła się rezerwa....?
  6. pompki piezoelektryczne to jest przegięcie padają jak muchy... do tego silniki mają problem z utrzymaniem mocy fabrycznej, gdzie wiadomo że TDI słynęły z "gratisów" fabrycznych koni i podatności na czipa a tu taki zonk. W B8 przynajmniej silnik 2.0TDI 170KM jest poprawny ale to już CR...
  7. chcesz kogoś wkopać na minę poleć mu 2.0TDI PD a szczególnie wersje 170KM (dodatkowo wygrany los dla tego co mu ten silnik trzyma serię)
  8. A no kupił :> tyle że nie tego oczekiwał Bartek... A tak na marginesie coraz częściej stwierdzam że kupowanie B8 mija się z celem (no poza 3.0TDI i 3.2 FSI bo 2.0TFSI maja jakieś problemy z pochłanianiem oleju) lepiej pomyśleć o A6 C6.
  9. Widziałeś ile teraz WRCLaguna rzeźbi i na każdym kroku potrzebny jest VAG. Kup auto ... do czasu zanim kupisz kabelek zawsze jestem pod ręką.
  10. Nie pamiętam Zgłoś się do siemiana
  11. Mnie też obecna technologia 3D nie przekonuje (poza tym ile tych filmów uda się obejrzeć ...)
  12. nie wiem skąd ma Tomek ale dzik kiedyś sam bynajmnej ściągał z DE lub FR
  13. Na wiosnę też się zabiorę za audio - instalacja już jest ale nie mam kiedy zabrać się za zabudowę suba. Jeśli masz instalację 10 głośnikową to przód jest zasilany bezpośrednio z radia a tył masz aktywny poprzez wzmacniasz na subie. Wg mnie są możliwe opcje: a) 1 wzmak monoblok lub 2 kanałowy - sygnał z przednich prowadzimy do wzmaka i wyjście ze wzmacniacza mostkujemy pod suba 1 wzmak 4 kanałowy - sygnał przodu mostkujemy i podpinamy pod wzmaka, jedno wyjście zasila przód drugie zasila suba (pytanie co zrobić z subem fabrycznym, nie wiem jeszcze po odsłuchu można porównać czy warto go odciąć) c) 1 wzmak 4 kanałowy + wzmak 2-kanałowy lub monoblok (ewentualnie 5 kanałowy) - sygnały przodu i tyłu podpinamy pod 4-kanałowy wzmak a pod 2 kanałowy lub mono blol mostkujemy sygnał przodu i wyprowadzamy na suba Chyba że ktoś ma inne propozycje?
  14. RNS-E ma wyprowadznie na przednie i tylne głośniki ... nie wiem jak osobno z subem, ale można spróbować rozszyfrować opis kostek lub eksperymentować z kabelkami przy kostce w oryginalnym wzmacniaczu.
  15. no to zamawiaj 2 sztuki tych spinek
  16. świeca żarowa do AJM dla układu dogrzewania/grzania to: N 10302102 (M12x1.25x21) świeca żarowa do silnika dla AJM to: N 10140105 (M10x1x25)
  17. spróbuj przekodować moduł ... jak nie pomoże pozostanie tylko wymiana tak czy inaczej błąd można jeszcze zczytać pewnie...
  18. Mam podobnie co podziałało na kierunek? U mnie to dotyczy ksenon Plus.
  19. Łukasz spróbuj jednej z procedur: Zdalne sterowanie falami poczerwieni. - Włożyć jeden z kluczyków do zamka drzwi kierowcy. - Przekręcić kluczyk w celu zamknięcia zamka drzwi i przytrzymać w tej pozycji co najmniej 5 sek. - Przekręcić kluczyk 3 razy w kierunku otwarcia zamka drzwi i uaktywnienia systemu. - Wyjąć kluczyk i skierować w kierunku lusterka wstecznego. - Nacisnąć przycisk zamykający zamek i przytrzymać, następnie nacisnąć przycisk otwierający 3 razy. - Puścić przycisk zamykający. Dioda znajdująca się w kluczyku powinna zacząć mrugać. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny. - Przez następne 20 sek. Istnieje możliwość zaprogramowania drugiego kluczyka. Zdalne sterowanie falami radiowymi modele do 1999. - Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek. - Wyjąć kluczyk ze stacyjki - Nacisnąć przycisk zamykający. - Nacisnąć przycisk otwierający 3 razy. - Puścić przycisk zamykający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny. Zdalne sterowanie falami radiowymi modele od 1999. - Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek. - Wyjąć kluczyk ze stacyjki - Nacisnąć przycisk otwierający. - Nacisnąć przycisk zamykający 3 razy. - Puścić przycisk otwierający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.