Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Widzę nastał sezon na serwis klimy - ja mam bardzo prosty i sprawdzony sposób - oczywiście demontujemy schowek i dostajemy się przez gumowy korek do parownika. 1. Przygotowujemy mocno rozcieńczony roztwór - płyn/detergentu bakterio- i grzybo-bujczego (najczęściej robię kapselek- dwa na litr wody). Środek dobieramy sobie by nie był o zbyt mocnym zapachu. 2. Za pomocą ogrodniczego urządzenia ciśnieniowego (taki do spryskiwania roślin - ja mam 1 czy 1,2 litra) roztworem psikamy na parownik przez otwór za schowkiem. a) uważamy by się nie przelewało - zabezpieczyć szmatką uważamy by ciśnienie strugi padające na parownik nie było za wysokie by nie pozaginać blaszek c) jeśli mamy pieniący się czynnik można odpalić na chwilę nawiewy (zaczynać od min. obr.) by piana poszła w kanały - zatkać korek, przełączać nawiewy. 3. Spłukujemy parownik 1-1,5 litrem czystej wody, uważając ponownie by nie przelewać wody na tapicerkę. 4. Odpalamy klimę ma maksymalne obr. by wysuszyć układ - conajmniej 10 minut - dowolnie czy z HI czy z LO jedno pozwoli odparować od ciepła drugie osusza (optuję za LO) 5. Po pełnym wysuszeniu aplikujemy połowę czynnika Wurth do klimatyzacji bezpośrednio na parownik - w kanały nie ma potrzeby. Zapach Wurth'a ulatnia się po kilku godzinach, zapach detergentu w zależności jaki użyliśmy mija na drugi dzień lub po 3-4 dniach. Po tym kompletnie żadne zgniłe zapachy z klimy sie nie wydobywają, nic a nic nawet tuż po uruchomieniu auta.
  2. Powiem tak S-line zewnętrzny w tym aucie to czy jest czy go nie ma nie ma znaczenia jest to tak minimalna różnica że szok ... kilka razy w czarnym aucie musiałem się wgapiać w zderzak by to zobaczyć ... na jasnych autach lepiej to widać, z tyłu to już różnica tak "śmieszna" że szkoda gadać ... po co w ogóle to było rozróżniać. Listwy na boku ... jak kto lubi w tym autku nie koniecznie dodają uroku, podobnie lotka na klapę tak delikatnie zmieniona ... Ogólnie zew. S-line w tym aucie nie robi szału bo go "nie widać".
  3. Ja jebie ale mecz ... Borussia ograła Bayer 1:0 pobramie Lewego
  4. Jeszcze większe robi spustoszenie w kieszeni pewnie ps. to silnik z merola?
  5. Jak tam Święta ... przeżyliście:drunk:
  6. Czym zewnętrznie różni się A6 S-line od zwykłej? Może ktoś ma foty?
  7. A skąd mamy wiedzieć co siedzi w twym autku. Oblukaj wycieraczki i sobie odpowiesz lub wrzuć fotę.
  8. Mi to jakoś doba się skróciła i nie mam zbytnio czasu. Za to za dwa latka może będziemy mieli jakiś podziemny parking: http://www.portel.pl/artykul.php3?i=56233
  9. Tak kupilem zestaw 4B0 998 002 i sa to te prawidlowe piora. Wytapane z SGS2 "Wytapane z SGS2" - co to oznacza?
  10. Wyczaiłem że są różne serie dywaników welurowych gumowanych Petex: 1) Coment - materiał 800 g/m2 (najlepszej jakości mat.) - wydaje się że maja obszycie na brzegach 2) Luksus - materiał 600 h/m2 - wydaje się że maja obszycie na brzegach 3) Saturn - materiał 450 h/m2 - wydaje się że maja obszycie na brzegach 4) Style - materiał 450 h/m2 - wydaje się że maja lamówkę na brzegach 5) oraz takie z wzmocnieniem pod piętą dla kierowcy i wysokiej klasy materiału: Rex - wydaje się że maja obszycie na brzegach teraz znaleźć sprzedawcę... ---------- Post added at 10:30 ---------- Previous post was at 10:26 ---------- mate podawaj nazwę użytkownika bo za miesiąc nikt tego nie namierzy: Sprzedający MAL-COM - Sklep "AUTODYWANIKI MALCOM" dość ładnei wyglądają ale co z tego bo jak tu dopasować kolor.
  11. zdaje się że to są: 4B1955425C - opływowe pióro wycieraczki (strona kierowcy i pasażera) - koszt. 106zł 4B0998002 - zestaw piór do wycier. "aero" (strona kierowcy i pasażera) - koszt 186zł turzol kupiłeś już? i co?
  12. Kto mi powie czym się różnią te części (wg ETKA): 4B1955425C - opływowe pióro wycieraczki (strona kierowcy i pasażera) - koszt. 106zł 4B0998002 - zestaw piór do wycier. "aero" (strona kierowcy i pasażera) - koszt 186zł czy rozumieć to tak że pierwszy nr to 1 wycieraczka a drugi to kpl.2 szt.
  13. Dotyczy tylko welurowych gumowanych od spodu - co polecacie? Jakie koszty i nr mają ori - kolor soul? muszę co najmniej od kierowcy wymienić ... pomyślałem o Patex? Sprzedający super-marchette http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-00-07-dywaniki-welurowe-germany-i2209514956.html Sprzedający tomekjim1 http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b6-2000-2007-petex-i2178440624.html Sprzedający gum-mat1 http://allegro.pl/audi-a4-b6-2001-2008-dywaniki-welurowe-petex-oryg-i2199065845.html
  14. No instalator tego ustrojstwa to się nie postarał ...
  15. k**ewsko cieżka jest ta roleta i jak nie ma możliwości całkowitego położenia obu części oparcia to cięzko to wyjąć jak i włożyć ... nie wiem w B5 jakoś przyjemniej się z tym było.
  16. W zeszłym roku byłem fajna sprawa - tak naprawdę lepiej było by pojechać jak się trochę cieplej zrobi.
  17. Osuszacz powinno się co jakiś czas wymienić ... ale wszystko zależy czy klima była sprawna i serwisowana. Nie kupuj tylko używek bo to juz śmieć ... ori jest drogi cholernie więc zamiennik ... chyba są Valeo.
  18. Jeszcze nie jakoś niedojrzałem tej opcji po przesiadce ...
  19. Marudzicie - moim zdaniem fajna oferta i cieszyć się że takie promocje robią. Ja w u nich płaciłem 1530zł za calutki rozrząd i wszystkie paski, napinacze, pompa wody wszystko ori tylko dostarczyłem im sprzęgiełko alternatora + wpis w książkę serwisową.
  20. Coś mi się zdaje że to znany temat w Omegach Vectrach ... w ASO maja na to zestawy naprawcze... nie no anglika? bez sensu ---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:34 ---------- Dziś ściągałem drzwi w viki bo strzelał ogranicznik i trzeba było pospawać blachę do której jest ogranicznik przykręcony w drzwiach bo ją wyrwało - standard w vectrach jak się zaniedba początki strzelania - a w mojej ewidentnie ktoś zaniedbał... ...no i na odkręconych drzwiach musiałem odpalić autko i przestawić, niestety błąd poduchy wywaliło teram mnie razi jak jadę - ma może kto dojście do kabelka do opli?
  21. wczoraj nawciągałem się zapachu świeżych gumek
  22. Jak wpada w tryb serwisowy to pokaż nam błąd jaki się pojawia bo chyba dotychczas tego nie pokazałeś. Co do logów sądzę że to małe niedopatrzenie z twojej strony - wyczyść folder logowania loguj grupy pojedynczo.
  23. AJM to PD-ek jakby co ... Sprawdź ten czujnik ciśnienia doładowującego jest bliżej grodzi na rurze dolotu - ewentualnie obejrzyj wtyczkęi przewody (ja miałem przewany jeden z przewodzów do wtyczki) - może to byc objawi trwałego trybu serwisowego - zdaje mi się że błąd czujnik sygnalizowany jest kontrolka na zegarach, więc nie posądzał bym go o problemy. Napisz jak obecnie auto jeżdzi - jest normalnie czy łapie tryb serwisowy? Dziwnie buja obrotami w aucie. Logi jakie ostatnio zamieściłeś to coś chaotycznie - w BS powinno zwiększyc obroty jakoś tego nie widzę. Przypatrz się przepływce i wtyczce.
  24. jeśli to żarnik to cóż ... halogen byś wymieniał co 1,5 roku a ksenon jednak co kilka ładnych lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.