Treść opublikowana przez adadur
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Dla naszych ten turniej ma jasno sprecyzowany cel ... awans do Londynu lub do grupy która zagra w kwietniu o awans.[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________A zapomniałem chyba jest tak, że jeśli bezpośredni awans zdobędzie któraś z drużyn które zajęły miejsca 2-7 w ostatnich MŚ to Polacy jako 8 drużyna MŚ uzyska nominację do gry w turnieju kwalifikacyjnym.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak to są te same - Grzesiek ten model w kolorach nie zbyt dobrze wygląda - tu podchodzi tylko wygląd ori lub specjalny lakier - koszt 550-600 za litr (oczywiście wystarcza mniej) + podkład, czarny połysk jak podkład pod ten specjalny lakier i klar, zawsze można zykłym lakierem to walnąc ale na feldze będzie ziarno na lakierze a w ori tego nie ma. Uważaj tylko na bliźniaczy model felgi - wygląda indentyko ale ten trójkątne otwory nie są fazowane w całym otworze ale jedynie od zewnątrz i ta fazka na ramionach stopniowo zanika - jęslitego typusą ori to pochodza z A3 jak się nie mylę i mają m.in. inne ET [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 23:59_________________________________________________acha jest jeszcze ten wzór w 17-kach ale kształt felgi jest inny tzn. u mnie ramiona nie sa płaskie i idą lekko połuku a 17 jest bardziej płaska
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
ustrzelili mnie szeryfi SM na początku sierpnia w zagłębiu fotoradarów w październiku dostałem podobne pisno ... odpisałem im ... oni mi ... odpisałem ponownie w listopadzie żeby sprawę skierowali do sądu ... U mnie powodu sa inne i wcale sie nie migal od mandatu ... dodatkowo napawa mnie radością fakt że zapłacę do państwa a nie będę wspierał gminę żyjąca z mandatów. Jak narazie odzewu brak ... koszty sądowe to zazwyczaj: wyrok nakazowy + 50-80zł kosztów Tak dla ciekawości powiem że ów gmina założyła wpływy w wysokości niemal 5,5 mln zł a składa się z kilku wiosek a w moim mieście w budżecie było z tego samego tytułu wpisane blisko !!! 160 tys zł Puki nie zmienią prawa ten chory system ze SM będzie dalej kwitł ... burmistrzowie zacierają ręce wypłacają sobie premie remontują "swoje" budynki lub budują nowiutkie i inne a wszystko to za naszą kasę... gdyby chociaż wybudowali barierki przy przejściu koło szkoły i specjalnie je oznakowali by postawili kilka latarni by oświetlić drogę w terenie zabudowanym ... po co kupią "śmietnik" i multinowa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek celuj w tytanowe... http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-18-cali-i2018669857.html ten sam gość http://aluhit.org/product.php?id_product=375 http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Wheels/OEM_Alloys/ES248714/ Białe felgi są ładne ale na ciemnym aucie
-
[B7 BLB] RNS-E błąd w module BT
Mam dokładnie to samo ... błąd pojawił się chyba w 3 sterownikach ale z 2 uchalo sie go wykasować a w telefonie - 77 siedzi i nie chce sie usunąć. Zapisała sie data a wtedy wgrywałem menu pod SDS ... mniemam że na 99% jest to związane z kodowaniem NAVI lub telefonu pod SDS - kóry jakoś nie chce mi ruszyć ... podejrzewam że gdzeiś w instalacji mam błąd w podłączeniu...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
do zobaczenia ok. 18-ej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może pomyślał byś o: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236480.0 bedzie wszystko p&p ?? czy trzeba by bylo cos w nich grzebac? dzwoń do znawców ale na pewno 1.8T ma potencjał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może pomyślał byś o: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236480.0
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Dzwonić i wyrywać antenkę za 40zł lub 50 jak da wtyczkę http://allegro.pl/audi-a4-b7-04-08r-8e0-belka-zderzaka-tyl-komplet-i1992146833.html#tabsAnchor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To nie jest S-line w ostatnim czasie przybyło mi pewnych "udoskonaleń" teraz temat regeneracja felg a w zasadzie malowanie bo podrapane na rantach i nowe opony ... chyba że znajdę fajne całe kółka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Z tego co mi wiadomo to dawniej była norma G002000 ... only mineral fluid.....co można przeczytać na zbiorniczku/nakrętce.... tej normy obecnie już nie ma (została zmieniona) i jest G004000M2. Płyny G002000 i G004000M2 mieszają się ze sobą dlatego można spokojnie dolewać. Namawiam do kupowania oryginalnego płynu w ASO (koszt ok 50zł za 1litr). Proszę nie wprowadzać zamieszania a poczytać trochę na forum. Odnośnie jaki płyn do wspomagania zastosować (czym różni się FEBI 6161 i 6162 a to jest istotne) można poczytać tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/746-synchronizacja-pilota-od-alarmu-i-centralnego/ Wg zawartych tam informacji wynika, że autor "porady" użył niewłaściwego oleju zamiast FEBI 6162 powinien być FEBI 6161 i proszę już tą kwestią nie zaśmiecać tematu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to co robimy 10-go pod Buszka?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no zimy ... to w zasadzie nie ma a cię rachunki zarzynają ... są do kupienia funkiel nówki mieszkania za 3860zł/m2 E-gu z garażami w opcji jak coś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk a ty jak do S-ki sie przymierzasz ??? mamy na forum ciekawą bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232210.0 tyle czy cena dobra
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czasem tylko trzeba eksperymentować z płytkami lub nagrywarką
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dawać propozycję terminów...
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
I jak coś się udało dowiedzieć o tych kolorkach skórki? Tak są dwa kolory no no nie powiem zeszło z tą odp. No to może jeszcze nr by się znalazły dla potomności...
-
[B6 AWX] Producent EGR
w starszych TDI PD może tak ale później to w zależności co spłynęło do fabryki, myślę że zarówno PIERBURG i WAHLERA to ori
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
również ... wszystkiego dobrego w 2012-ym
-
[ALL B6] Odnowa felg 18' BBS.Jaki kolor,metoda odnowy i gdzie? zdjęcia
Sprawdz przed malowaniem czy felgi nie sa krzywe. Co do kolorku zainteresuj się takim 8AU i LZ7J daje efekt tytanowy.
-
[ALL] Malowanie felg - jak dobrać odpowiedni kolor lakieru (zgodny z ori)?
No to od 2 tygodni ostro wałkuje temat malowanie felg które w oryginale mają kolo 1H7 Nie wiem skąd Bartek wziął BO 08 aluminium extra silver i czemu on odpowiada, czy numerowi jakiegoś producenta lakierów czy to nr Audi??? Wg ETKA ori lakier 1H7 to LWG 056 1H7 A1 silver koszt 500 ml powala bo ponad 500zł Wg wyszukanych informacji zamiennikiem dla lakieru o efekcie a'la chromu ale z satynowym połyskiem to lakier Sikkens Specjal Efect Plus Argentum - ponoć ten lakier daje taki "metaliczny" efekt ale jego koszt to ponad 500zł ale za puszkę 0,9 litra lub 1 litr. W jednym miejscu wspomnieli o lakierze firmy Standox o nazwie Alushine jako zamienniku dla 1H7. Gdzieś w necie znalazłem że podawali oznaczenie lakieru ori LLS 0M6 1H7 (300ml.) ale nigdzie śladu po tym nie znalazłem. Ogólnie jestem dość zagubiony o co w tym chodzi ale rozeznaje temat... Co do lakieru Sikkensa Argentum to wymaga od nieco odmiennej technologi nakładania ... generalnie przed natryskowym nałożeniem felga jest polakierowana na czarno jako podkład - ale musi być tak wykonany by nie było na feldze żadnych bobli zacieków i innych wad bo po nałożeniu Argentum wszystko się uwydatni. Dodam że w mieszali firmowanej przez DuPointa znalazłem lakier bazujący na oznaczeniu 1H7 i podpisany że jest na koło - składał się chyba z 4 składników gdzie bazowy był taki ładny srebrny + jakieś ułamki procenta pigmentów dodatkowych. ale chyba trzeba zrobić próbkę bo będzie to lakier ziarnisty a na felgach 1H7 nie widać ziarnistości lekieru stąd skojarzenia tego lakieru z efektami chromowymi czy satynowymi. Jak by ktoś chciał ładny kolorek tytanowy to niech szuka 8AU -> LZ7J.
-
[ALL B6/B7] Znikające pliki mp3 (z karty SD) w RNS-E
Obsłuży karty 4Gb, karta musi być SD a nie SDHC, np. takie u mnie chodzą: klik SD 4Gb Platinum Nie wiele jest kart 4GB nie HC ale są ... dla mnie 2x2GB w zupełności wystarcza
-
[ALL B6/B7] Znikające pliki mp3 (z karty SD) w RNS-E
sformatuj kartę zanim zaczniesz na nią zgrywać ... mi Vista z tym sobie nie radziła to użyłem aparatu, który ma już ponad 5 latek oczywiście mówiły o "zwykłych" kartach SD a nie SD-HC
-
Jaki dysk HDD 2,5" wybrać?
O !!!! za***iście poszli z tymi cenami Chyba faktycznie poczekam... chodziło mi raczej czy podejdzie mi Sata II (mniemma że to następca SATA) A co sądzisz o WD Scorpio Black?[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 18:19_________________________________________________ Samsung mi padł ... w zasadzie jakieś 2 lata temu :gwizdanie: więc cięgnie kulawy i paść całkiem nie chce ... czasem się zresetuje po niebieskim obrazku...
-
Jaki dysk HDD 2,5" wybrać?
chodzi mi o wymianę dysku wewnętrznego