Treść opublikowana przez adadur
-
uparta plama z oleju silnkowego - HELP ME
CUB@ nie pocieszę cię - ja uwaliłem kiedyś koszulkę (nową ) i plama nie zeszła. Z różnych powodów uznaję w zasadzie czapki z daszkiem tylko w czarnym kolorze - chciał nie chciał zawsze łapskami chwyta się daszek.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziś co niektórzy nie dojechali
-
[ALL B6] Mała zabudowa w sedanie
W całym bagażniku położyłeś nowy materiał?
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
Słowa uznania dla autora zabudowy audio w przecież nie łatwym do tego B5. Podoba mi się odwaga w pójście w panele MDF na przedzie, z drugiej strony tylko czy nie dało się ich zrobić mniej wysuniętych do wnętrza auta. Pierwotna Zabudowa skrzyni w bagażniku też lepiej mi pasowała - no ale każdy robi pod siebie mi nie w głowie poświęcenie funkcjonalności bagażnika na rzecz audio. Niemniej najważniejsze to efekt brzmieniowy... Do Dzejms'a miałbym tylko jedno pytanie/kwestię. Widzę, że używałeś różnych mat od STP po saudala - co możesz o nich powiedzieć (o jakości, skuteczności) i jaki przekrój cenowy reprezentują? Co byś polecał na wytłumianie drzwi?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to u nas z forum ... zapodaj szukaję[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________jak tam wasze pączusie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co mi tam ... ja podjadę na 18-ą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
NO ja się wybieram ale jak mamy być we dwóch to lipa ... JAKIEŚ PROPOZYCJE? czy odpuszczamy w tym tygodniu? ... a co u Grzesia bo dawno się nie odzywał? Patryk i inni HIDowcy - możęcie sobie sprawdzić informacje jaką znalazłem na forum: "Co do Policji to (dryftujac troche od tematu) to wynalazlem ze spryskiwacze i samopoziomowanie jest wedlug norm WE jest wymagane dopiero od 2000lumenow, czyli jezeli macie jakies slabe HID-y ktore tej wartosci nie przekraczaja to powinniscie homologacje uzyskac"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no nie moge co za okazyja :polew: pewnie "igła" Wiesz ... jakby ato było ni bite i mu ten nowszy silniczek 2,5 (180 kucy) zapodał ... no to jeszcze by pośmigał.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
NO to ... łykać bo okazja: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=141753627&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.makeId=1900&makeModelVariant2.modelId=10&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1990-01-01&maxFirstRegistrationDate=1996-12-31&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&siteId=GERMANY&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Łukasz nie kupuj auta bez klimy! Bierz pod uwagę tylko 100 lub A6 chyba że ci 80 styknie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
OK wezmę sprzęt i trzeba sie przyjrzeć autku bliżej bo to ewentualny następca delfinka ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i co świeci to bardziej biało niż oryginał? błedów komp nie wywala? Niestety bardziej niebieskawo ... szukałem 2 miechy zamienników LED na H6W a białych nima....
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mam te same co Grzesiek to jest H6W (trzonek BAX9S - niesymetryczne "cycki" )
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
On sie jeszcze wstydzi Nie ma jak to siła perswazji
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To czas założyć tłuściutką różowiutką świnkę i zbierać na ten cel ... A tak wogóle Krzysiek to ja wiem że dla Ciebie to zjebany weekend ale pomyśl o reszcie rodzinki ... troszkę odpocznie w fajnym miejscu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak tam kto chętny na majówkę w Kaletce?
-
[ALL B6] Kodowanie wycieraczek
Hmmm ciekawe ... ale tą opcię bym zostawił a zwiększył czas po jakim załączają się spryski lamp
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Łukasz jak byś oglądał Golfa 3 oblukaj blacharke a szczególnie progi bo to zmora w tych autach.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak wiem wiem ... czekam na odp.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Znowu problemy?? hehe Ja tam bym nic nie wyrokował - poczekaj aż temp. znormalnieją - wypuść się w trasę i wówczas można będzie coś powiedzieć.[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 13:06_________________________________________________ Lipa.Elblascy znawcy szkoda kasy Pod kątem geometrii/zbieżnościw E-gu jest jakaś lipa ... albo przepłacasz w ASO albo ryzykujesz u niedouczonych w obsłudze za połowę ceny.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Farciarzu dzwoniłem do niego ale nie ma kolorów - ja wybrałem Cybexa co ma Grzesiu ale kolory mają być w połowie marca... Podobna sytuacja w Gdańsku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może do Seata (150zł) albo to co polecał Bartek w Pasłęku (60zł) choć pewnie w E-gu jest jeszcze paru gości co to robi ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
OK zrobione ... może marzec nas przywita wiosną :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ten tydzien ma byc za***iście zimny ... może przekładamy spocik na za tydzień?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiek jak z przewodem? bo cenny płyn ucieka...