Treść opublikowana przez adadur
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurna w sobotę wyjeżdzam ale może ktoś zainteresowany http://www.speedcenter.elblag.pl/36-I-AMATORSKIE-ZAWODY-KARTINGOWE.html no i musimy sie wkońcu wybrać chyba co...?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może i tak tylko grubo szpachlu poszło - dlatego technologiczna wymiana polega na wycięciu błotnika i wstawieniu nowego, potem lakierowanie i gotowe. Defakto zajmuje to mniej czasu a na fabrycznie nowym błotniku czasem ciężko dojść że był malowany, chyba że się bierze używke to wówczas jest grubiej ... ale dalej bez szpachla.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek jak byś kiedyś wyciągał lampę luknij na odbłyśniki które regenerowałeś i daj znać jak wyglądają.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
trochszke bawiłem sie ostatnio bt i teraz mam fajnie cichutki dzwięk sparowania nie wiem dokładnie który kanał za to odpowiada ale sprubójcie ustawic kanaly tak ja mam 128,0,N/A,N/A,N/A,N/A, 129,6,N/A,N/A,N/A,N/A, 130,3,N/A,N/A,N/A,N/A, 131,0,N/A,N/A,N/A,N/A, 132,,ERROR:,Channel 132,Not,Available, 133,1,N/A,N/A,N/A,N/A, 134,0,N/A,N/A,N/A,N/A, 135,1234,N/A,N/A,N/A,N/A, 136,89,N/A,N/A,N/A,N/A, 137,5,N/A,N/A,N/A,N/A, dajcie znać czy coś to zmieniło -> Kanal 130 (Verzögerungszeit) Verzögerungszeit der Audiokomponenten zur Kompensation akustischer Laufzeiten (Vermeidung von Echos). Wertebereich: 0 - 12 ms zdaje sie że toten kanał no dziś sprawdzałem te kanały - miałem dokładnie takie wartości jak podałeś a gong jest dalej dość mocno słyszalny. Przestawiałem nie wiem czy wszystkie ale większość i różnicy nie zauważyłem. kanał 130 to chyba jakieś opóźnienie dźwięku by poprawić akustykę
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Fatalna passa podtrzymana .... :facepalm:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie miałem czasu ledwo zdążyłem po nie do szitala. [...] no tak Ford to nie audi tak szybko nie jedzie a VAGa to ty podłączyłeś chociaż? podłączane jakieś zwarcie się robi .00991 - Interior Lights 28-00 - Short to B+ 01134 - Alarm Horn (H12) 49-00 - No Communications To wywaliło jak Grzesiek vag-ował ,wszystkie kable całe .Myśle że sterownik poszedł bo nawet bagażnika nie otwoże normalnie tylko kluczykiem .Ale jak kluczyk przekręcę to pompka się odzywa ( zamyka auto ,a na przyciski pilota nie reaguje ) i teraz głupieje nie wiem co robić jak coś to benzynę mam Patryk masz zwarcie w oświetleniu wnętrza - może to byc przyczyna problemów - moim zdaniem wywal bezpieczniki oświetlenia lub po koli żarówki o patrz co się dieje. Lub miernik w łapki.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie miałem czasu ledwo zdążyłem po nie do szitala. [...] no tak Ford to nie audi tak szybko nie jedzie a VAGa to ty podłączyłeś chociaż?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk kupione na przywitanie dziewczyn?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek - powiedz po prostu który dzień tobie odpowiada? skoro już o zmianach co myślicie aby spoty jednak robić na tym dużym parkingu - na terenie dawnego Elzamu - za Statoilem za rzeczką, na przeciwko hurtowni elektrycznej laFrance kto tam bierze wypad do Kaletki pod uwagę?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co ja ... ? gdzie...? Mnie choróbsko złapało - i wpadnę jak już to na chwilę, no VCDSa moge wziąć. Cordoba jakie ma turbo?
-
Piłka ręczna - mężczyzn
WSTYD WSTYD WSTYD !!! :facepalm: dziś przegięli na maksa chorwaci objechali nas na maksa jak dzieciaków może to i dobrze bo zejdą na ziemię i na olimpiadzie coś zagrają lepiej.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no co jest PATRYK, dawaj tu więcej szczegółów żeby domysłów nie trzeba było snuć Pewnie chleje gdzieś no jak ... z teściem ... teraz ma argumenty że trzeba na kombi zmienić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no chłopaku trzym się :th: Powodzenia
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Jarek podań w łapę, przestrzelone rzuty czy łatwe do obrony tego nikt się nie spodziewał - oczywiście nie uniknie się tego w meczu ale u nas było tego wszystkiego stanowczo za dużo a przypominam każda "strata" to 2-e bramki do tyłu - my nie bez braki a przeciwnik rzuca nam kolejną... Z danią wystarczyłyby 2 - 3 błędy mniej i byśmy wygrali... pewnie ciągle byśmy byli w grze a tak co najwyżejo 5 miejsce zagramy.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Może sie okazać że to będzie za mało by grać o medale...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Piłka ręczna to sport w którym każdy błąd może oznaczać stratę dwóch bramek = jednej ty nie rzucasz a za to rzuca przeciwnik Błedy błędy z pierwszej połowy, do tego rzuty - skuteczność marna z trzeba było tylko 2 precyzyjne rzuty więcej oddać pn. jednego karnego i z gry ... Dania miała więcej szczęścia my mamy teraz nie ciekawą sytuację bo jak szwedzi dobrze pograją to jesteśmy 3 w grupie...
-
[B5 ACK] Klocek nie "bierze" w dolnej części tarczy
jedynie co można to albo wymienić te druty albo je "podreperować" - bardzo lubią się na końcach odginać i może tu sprawdzić... Druga rzecz to na klockach też mamy takie dwa wąsy - mają one dopychac klocek w stronę środka tarczy - można wyjąc klocki i delikatnie je mocniej podgiąć by mocniej dopychały.
-
[1.9 TDI PD] Cieknący EGR - rozwiązanie doraźne.
ja mam dostęp do tokarki więc z głupiej sruby nawet dorobię ale odpowietrznik jak najbardziej dobry pomysł (sam o nim myślałem) a co z gwintem ... zjechałeś go czy gwintowałeś w EGR?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a widzisz poznaniak już nas olał pewnie :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co będę się woził ... ja jutro na chacie mam imprezę (rodzinną) ... 3 literki się chłodzą
-
Montaż LED zamiast postojówek
Robert wiesz... bajery numery i te sprawy...
-
[1.9 TDI PD] Cieknący EGR - rozwiązanie doraźne.
jakie złączki dałeś? Dorabiane? ja po zmianie auta też widzę że już EGR pocieka ... chyba znowu zapodam patencik
-
[B5 ACK] Klocek nie "bierze" w dolnej części tarczy
nie wiem w takich przypadkach tylko przychodzi mi skrzywienie jarzma do głowy. no chyba zę ktoś przy wymianie odwalił furzerkę i nie ponakładał smarów tak gdzie powinny być... czyli dużo dużo walić miedzienego
-
Montaż LED zamiast postojówek
wiem żę HIDy są sprawdzone i jest OK byle by jednej barwy światła były
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek jutro polacy grają arcy-ważne spotkanie ... jest okazja znowi się najebać no i tylko nasi musza wygrać :> :drunk: Patryk Patryk mów jak tam ... przybyło jednego obywatela więcej?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 21:57_________________________________________________ Adaś patrzał ty czasem na mapę? Gdzie Łomrza a gdzie E-g ... jak tam będziesz spróbuj tamtejszego piwka ... kiedyś było rewelka teraz się skomercjalizowało bo podkupił ich jakiś koncern ale i ta całkiem całkiem może być. ps. na warmii jest wiele ciekawych miejscówek z typowo regionalnymi artykułami ... trzeba tylko poszperać, np. w Gietrzwałdzie jest rewelka knajpka warmińska typowo polskie regionalne żarcie...