Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. kurna w sobotę wyjeżdzam ale może ktoś zainteresowany http://www.speedcenter.elblag.pl/36-I-AMATORSKIE-ZAWODY-KARTINGOWE.html no i musimy sie wkońcu wybrać chyba co...?
  2. Może i tak tylko grubo szpachlu poszło - dlatego technologiczna wymiana polega na wycięciu błotnika i wstawieniu nowego, potem lakierowanie i gotowe. Defakto zajmuje to mniej czasu a na fabrycznie nowym błotniku czasem ciężko dojść że był malowany, chyba że się bierze używke to wówczas jest grubiej ... ale dalej bez szpachla.
  3. Grzesiek jak byś kiedyś wyciągał lampę luknij na odbłyśniki które regenerowałeś i daj znać jak wyglądają.
  4. trochszke bawiłem sie ostatnio bt i teraz mam fajnie cichutki dzwięk sparowania nie wiem dokładnie który kanał za to odpowiada ale sprubójcie ustawic kanaly tak ja mam 128,0,N/A,N/A,N/A,N/A, 129,6,N/A,N/A,N/A,N/A, 130,3,N/A,N/A,N/A,N/A, 131,0,N/A,N/A,N/A,N/A, 132,,ERROR:,Channel 132,Not,Available, 133,1,N/A,N/A,N/A,N/A, 134,0,N/A,N/A,N/A,N/A, 135,1234,N/A,N/A,N/A,N/A, 136,89,N/A,N/A,N/A,N/A, 137,5,N/A,N/A,N/A,N/A, dajcie znać czy coś to zmieniło -> Kanal 130 (Verzögerungszeit) Verzögerungszeit der Audiokomponenten zur Kompensation akustischer Laufzeiten (Vermeidung von Echos). Wertebereich: 0 - 12 ms zdaje sie że toten kanał no dziś sprawdzałem te kanały - miałem dokładnie takie wartości jak podałeś a gong jest dalej dość mocno słyszalny. Przestawiałem nie wiem czy wszystkie ale większość i różnicy nie zauważyłem. kanał 130 to chyba jakieś opóźnienie dźwięku by poprawić akustykę
  5. Fatalna passa podtrzymana .... :facepalm:
  6. nie miałem czasu ledwo zdążyłem po nie do szitala. [...] no tak Ford to nie audi tak szybko nie jedzie a VAGa to ty podłączyłeś chociaż? podłączane jakieś zwarcie się robi .00991 - Interior Lights 28-00 - Short to B+ 01134 - Alarm Horn (H12) 49-00 - No Communications To wywaliło jak Grzesiek vag-ował ,wszystkie kable całe .Myśle że sterownik poszedł bo nawet bagażnika nie otwoże normalnie tylko kluczykiem .Ale jak kluczyk przekręcę to pompka się odzywa ( zamyka auto ,a na przyciski pilota nie reaguje ) i teraz głupieje nie wiem co robić jak coś to benzynę mam Patryk masz zwarcie w oświetleniu wnętrza - może to byc przyczyna problemów - moim zdaniem wywal bezpieczniki oświetlenia lub po koli żarówki o patrz co się dieje. Lub miernik w łapki.
  7. nie miałem czasu ledwo zdążyłem po nie do szitala. [...] no tak Ford to nie audi tak szybko nie jedzie a VAGa to ty podłączyłeś chociaż?
  8. Patryk kupione na przywitanie dziewczyn?
  9. Grzesiek - powiedz po prostu który dzień tobie odpowiada? skoro już o zmianach co myślicie aby spoty jednak robić na tym dużym parkingu - na terenie dawnego Elzamu - za Statoilem za rzeczką, na przeciwko hurtowni elektrycznej laFrance kto tam bierze wypad do Kaletki pod uwagę?
  10. co ja ... ? gdzie...? Mnie choróbsko złapało - i wpadnę jak już to na chwilę, no VCDSa moge wziąć. Cordoba jakie ma turbo?
  11. WSTYD WSTYD WSTYD !!! :facepalm: dziś przegięli na maksa chorwaci objechali nas na maksa jak dzieciaków może to i dobrze bo zejdą na ziemię i na olimpiadzie coś zagrają lepiej.
  12. no co jest PATRYK, dawaj tu więcej szczegółów żeby domysłów nie trzeba było snuć Pewnie chleje gdzieś no jak ... z teściem ... teraz ma argumenty że trzeba na kombi zmienić
  13. no chłopaku trzym się :th: Powodzenia
  14. Jarek podań w łapę, przestrzelone rzuty czy łatwe do obrony tego nikt się nie spodziewał - oczywiście nie uniknie się tego w meczu ale u nas było tego wszystkiego stanowczo za dużo a przypominam każda "strata" to 2-e bramki do tyłu - my nie bez braki a przeciwnik rzuca nam kolejną... Z danią wystarczyłyby 2 - 3 błędy mniej i byśmy wygrali... pewnie ciągle byśmy byli w grze a tak co najwyżejo 5 miejsce zagramy.
  15. Może sie okazać że to będzie za mało by grać o medale...
  16. Piłka ręczna to sport w którym każdy błąd może oznaczać stratę dwóch bramek = jednej ty nie rzucasz a za to rzuca przeciwnik Błedy błędy z pierwszej połowy, do tego rzuty - skuteczność marna z trzeba było tylko 2 precyzyjne rzuty więcej oddać pn. jednego karnego i z gry ... Dania miała więcej szczęścia my mamy teraz nie ciekawą sytuację bo jak szwedzi dobrze pograją to jesteśmy 3 w grupie...
  17. jedynie co można to albo wymienić te druty albo je "podreperować" - bardzo lubią się na końcach odginać i może tu sprawdzić... Druga rzecz to na klockach też mamy takie dwa wąsy - mają one dopychac klocek w stronę środka tarczy - można wyjąc klocki i delikatnie je mocniej podgiąć by mocniej dopychały.
  18. ja mam dostęp do tokarki więc z głupiej sruby nawet dorobię ale odpowietrznik jak najbardziej dobry pomysł (sam o nim myślałem) a co z gwintem ... zjechałeś go czy gwintowałeś w EGR?
  19. a widzisz poznaniak już nas olał pewnie :>
  20. co będę się woził ... ja jutro na chacie mam imprezę (rodzinną) ... 3 literki się chłodzą
  21. Robert wiesz... bajery numery i te sprawy...
  22. jakie złączki dałeś? Dorabiane? ja po zmianie auta też widzę że już EGR pocieka ... chyba znowu zapodam patencik
  23. nie wiem w takich przypadkach tylko przychodzi mi skrzywienie jarzma do głowy. no chyba zę ktoś przy wymianie odwalił furzerkę i nie ponakładał smarów tak gdzie powinny być... czyli dużo dużo walić miedzienego
  24. wiem żę HIDy są sprawdzone i jest OK byle by jednej barwy światła były
  25. Grzesiek jutro polacy grają arcy-ważne spotkanie ... jest okazja znowi się najebać no i tylko nasi musza wygrać :> :drunk: Patryk Patryk mów jak tam ... przybyło jednego obywatela więcej?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 21:57_________________________________________________ Adaś patrzał ty czasem na mapę? Gdzie Łomrza a gdzie E-g ... jak tam będziesz spróbuj tamtejszego piwka ... kiedyś było rewelka teraz się skomercjalizowało bo podkupił ich jakiś koncern ale i ta całkiem całkiem może być. ps. na warmii jest wiele ciekawych miejscówek z typowo regionalnymi artykułami ... trzeba tylko poszperać, np. w Gietrzwałdzie jest rewelka knajpka warmińska typowo polskie regionalne żarcie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.