Treść opublikowana przez Vanzz3
-
Poleć swojego mechanika:)
Panowie i Panie. check swieci, auto nie ma mocy. Przeładowanie turbiny komputer pokazał. Gdzie w pobliżu Gliwic dobry mechanik, który rzeczowo podejdzie do sprawy i nie wymieni pół samochodu?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Cenowo jak to wychodzi? 2.0 TDI BLB
-
Migające drzwi :/
Sprawdź krańcówki w drzwiach. One między innymi mogą powodować taki problem.
-
Wibracje przy 110km/h i 150km/h
Jeśli chodzi o zawieszenie to wszystko w porządku. Nie tylko był na trzepakach, ale również sprawdzane wszelkie możliwe zakamarki. Nie ma żadnych luzów. A wibracje nadal są...
-
Wibracje przy 110km/h i 150km/h
U mnie ośka. Koła dzisiaj były wyważane właśnie. Wszystko proste.. nie są to jakieś bardzo duże te wibracje, ale wystarczające, żeby się nimi irytować przy jeździe.
-
Wibracje przy 110km/h i 150km/h
Witajcie! Borykam sie z problemem w B7 z wibracjami. Występują tylko przy 110 i 150km/h. Byłem sprawdzić zawieszenie- brak jakichkolwiek luzów. Łapy silnika również. Nie było się do czego przyczepić. Dzisiaj wywazalem opony, trochę lepiej, ale nadal odczuwalne.. kierownica trzepie, budą też. Opony zimowe czy letnie bez różnicy. Pomysły mi się już skończyły co może być przyczyną.
-
Listwy Dekory LED
164zł za komplecik (4m)
-
Listwy Dekory LED
Ja znalazłem tutaj takie przewody: cityglow.pl
-
zwarcie - na wysokim mrozie same załączaja się żarówki
Ja również odnotowałem taki przypadek, natomiast mi pomogło zlokalizowanie wiązki elektrycznej i przejrzenie. Był lekko przetarty kabelek i światła mi świrowały. Podejrzewam, że dostała się tam jakaś wilgoć i robiła bałagan
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Często widuje kolegę w a4 b6 pod Lewiatanem na Giszowcu, kto to?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolega djim z Orzesza jaki drogi jest ten zabieg? +- Napisz do niego PW, samo urządzenie 200-300zł, robota 50-100zł Ja zakładałem kolego u Skalika. Kosztowało mnie 250,- na gotowo. Już 2 lata śmigam i bez żadnych poblemów. Poniżej przesyłam link do strony internetowej. http://www.skalik.com.pl/
-
Szczegółowe zdjęcia bez boczków bagażnika
Witajcie! Poszukuje szczegółowych zdjęć po zdemontowaniu boczków z bagażnika (strona prawa). Najlepiej wybebeszony bagażnik. Potrzebuje zobaczyć jak tam wygląda słupek i czy mam możliwość manewru. Jakby ktoś był w trakcie jakiejś przeróbki, albo jest w posiadaniu takowych zdjęć proszę o podesłanie. Dziękuję! Zapomniałem dodać, chodzi o wersje Avant.
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
Nic z tego, nitonakrętka była stalowa, dobrze sie ułożyła. Po prostu siłownik ją wyrwał. Kombinowałem z podkładkami ale nic nie pomogło... brak mi pomysłu co zrobić żeby było to dobrze..
-
zerwane mocowanie siłownika tylnej klapy avant a4 b6- spawanie?
Mam problem z mocowaniem siłownika w klapie bagażnika... zerwało tą nakrętkę w profilu zamkniętym... Próbowałem patentu z nitonakrętką, ale przy pierwszej próbie znowu wyrwało.. Drugie podejście jeszcze raz z nitonakrętką dodatkowo z podkładką (bo wcześniej powiększył się otwór) tym razem dodatkowo złapałem ją magiem do blachy.. Wyrwało... Brakuje mi już pomysłów co zrobić, żeby to było na tyle mocne, żeby siłownik nie wyrwał tego znowu.. Zamieszczam poniżej link z przykładowym zdjęciem (zaznaczam, że otwór mam większy niż ten który jest na zdjęciu). http://static.pokazy...28-14-08-06.jpg
-
Buczenie na wolnych obrotach 2.0 TDI BLB Multitronic b7
Kolego, u mnie nie ma DPF. Rozmawiałem z Hornetem i słyszał tą przypadłość na moim przypadku. Wspomniał o EGR i jego wyczyszczeniu.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Grafitowe b7 avant na szybie z tylu przy lewym slupku (b7 crew)- wlepa. na SK dzisiaj na koszutce kolo 14. Spieszylo sie mocno koledze spod swiatelek i miedzy autkami
-
Buczenie na wolnych obrotach 2.0 TDI BLB Multitronic b7
U mnie jest doslownie tak samo... Najgorzej jak sie stanie. Rowniez blb multitronic
-
Poleć swojego mechanika:)
No wlasnie... Ja o skrzynie dbam u bartka w poznaniu. Ale co do silnika to kiepsko... Jedynie to chyba gdzies glebiej w slask szukac nalezy
-
Poleć swojego mechanika:)
Nie ma zadnego dobrego mechanika w okolicach Knurowa?;>
-
Poleć swojego mechanika:)
Jest ktos z okolic Knurowa? Jezeli sie taka duszyczka trafi, to do jakiego zakladu jezdzicie? Jak wiekszosc.. Szukam konkretnego fachowca. Zrazilem sie do moich i po prostu chce by ktos inny sie zajmowal moim Audi. Dzieki!
-
Wyczuwalne wibracje
No wlasnie nie slychac szumu na podniesionym aucie i krecac kolem Przyjrzalem sie uwaznie. To wycie sluchac tylko w momencie jak dodam gazu, na puszczonym gazie cisza, obojetnie czy na D, manualu, czy S (multitronic). Tylko w przedziale 75-80km/h
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Okej, dziekuje za i formacje. Sprobuje zaslepic i moze cos to pomoze. Pozdrawiam
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Widzialem wczesniej post kolegi, ktory wspominal o pierdzacym subwoferze.. U mnie wystepuje to samo, gdy podglosze. Pytanie, czego moze to byc wina?
-
Wyczuwalne wibracje
Macie tez tak, ze przy 75-80km/h slychac takie "wycie"? Tylko w tym przedziale... Drazek kierownicy to chyba by powodowal luz na kierownicy, a u mnie ani sladu nie ma
-
Wyczuwalne wibracje
Witajcie! Borykam sie z w moim Audi z odczuwalnymi wibracjami przy dodawaniu gazu w przedziale 90-100 km/h. Czuc dokladnie w momencie wyprzedzania. Myslalem ze to kwestia zimowych opon, aczkolwiek po zmianie na letnie i wywarzeniu problem nadal jest. Kierownica nie bije. Szczegolnie czuc to w nogach. Jakis pomysl od czego moglbym zaczac diagnoze? 2.0 tdi BLB