Treść opublikowana przez Vanzz3
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba był bardzo ostry ten kebab
-
Navigation Plus RNS D
Pytanko do użytkowników rnsd. Ile wam wykazuje liczbe satelit?
-
[BPW] Metaliczne stukanie
Ja również. Może to dość głupie, a nie obija ci się po prostu rura wydechowa o podłogę?
-
[BLB] osłabł 2.0 TDI
Wymienilem filtr powietrza. Byl juz tez mocno zuzyty, myslalem ze to bedzie jego wina. Niestety. Wlreca sie na obroty normalnie, ale czuc po prostu brak jego przyspieszenia. W kazdym badz razie turbiny juz nie wylacza po tym zabiegu Dzisiaj wrocilem od mechanika. Zostaly powgrywane na nowo wszelkie ustawienia. Sztanga nie byla w ogole ruszana. Silnik nadal slaby jest. Macie jakies pomysly??
-
[BLB] osłabł 2.0 TDI
Caly zabieg byl robiony w warsztacie (mechanik pracujacy na codzien w serwisie audi) Turbina byla czyszczona chemia, bez wyciagania jej. Delikatnie chaczyla klapka i to bylo przyczyna wylaczaniem turbiny. Teraz mi juz jej przy depnieciu gazu nie wylacza. To sie robi uciazliwe.. Ciezko pogonic za 1.9 tdi..
-
[BLB] osłabł 2.0 TDI
Witam! W czwartek czyszczona była kierownica w turbinie (potrafiło ją wyłączyć od czasu do czasu) oraz wymieniane świece żarowe. Dzisiaj zauważyłem, że autko nie ma już takiego przyspieszenia. Odczuwalne jest to najbardziej przy próbie wyprzedzenia. Przed wymianą świec i czyszczeniem turbiny został podpięty pod komputer- nie było nic nadzwyczajnego w parametrach, wszystko było w jak najlepszym porządku. Silnik fajnie wkręca się na obroty, ale już brakuje tej prędkości. Silnik BLB 2.0 TDI 140km. Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam.
-
Szukam szpeca od skrzyn multitronic.
Co do p. Szopy... Kontaktowałem się w sprawie wymiany oleju. Uprzejma Pani powiedziała mi z początku, abym podał meila wtedy podeśle mi ofertę. Nie wysłali. zadzwoniłem poraz kolejny do nich odnośnie przygotowania oferty- powiedziano mi, że nie zajmują sie tym... Po jakimś czasie otrzymałem wiadomość SMS'em iż cena usługi taka i taka. Co do kolegi Barta... polecam przeogromnie, fachowiec jakich mało można spotkać! Obsługą klienta można porównać do salonu mechanicznego Audi! Ja do kolegi miałem ~350km w jedną stronę. Nie żałuję.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Chcialbym bardzo podziekowac Bartowi za poswiecony czas nad moja skrzynia. Przeprowadzona byla wymiana oleju w multitronicu. Mialem do kolegi ~350km w jedno strone, nie zaluje ani jednego metra przebytej trasy. Pelen profesjonalizm i fachowe podejscie do sprawy! Jestem bardzo zadowolony. Wlasnie wracam od Barta i czekam na obiad w pobliskiej przyjezdnej restauracji dziekuje jeszcze raz i polecam!!!
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Okolo godziny 13 na dtś audi a4 b8 z klubowymi ramkami w sedanie czarny z lekka skaza na tylnim blotniku z lewej strony
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
A moze ktos potrzebuje jakies regulacji okien i drzwi? Info na pw
-
Poleć swojego mechanika:)
Prosze o info jakiegos konkretnego i w rozsadnych pieniadzach mechanika, ktory ogarnia automaty- wymiana oleju w multitroniku. Okolice gliwic + 50km
-
Do kogo Jechać na komputer
Mam namiar na goscia. Mi robil cala instalacje (podlaczenie i podpiecie pod kompa zeby ustawic kanaly) z concert || na rns-d Jak cos to pw
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Rowniez borykalem sie z tym problemem... Sprawe zalatwily podkladki filcowe kupione w Leroy Merlin. Nakleilem i jest cisza w koncu
-
Poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyni VW.
Przylacze sie do pytania. Szukam solidnych a zarazem w rozsadnych pieniazkach wstsztatu gdzie wymienia mi okej w multitroniku. Okolice Gliwic +50km
-
Odpryski na zderzaki
Witam! Jak wiadomo na naszych drogach czesto mozna spotkac przebudowy drogi itp. Jest jakis sposob, aby naprawic odpryski na przed im zderzaku? (Kolor srebrny). Jeden jest w wielkosci monety 1zł. Jak wiadomo. Myjka cisnieniowa tez powieksza ten obszar. Nadmienie, ze te lakiery w tubce (dostepne w norauto) nie zbyt sie zdaja z tego wzgledu, ze trudno trafic w odcien. Macie jakies pomysly? Koszmarnie wygladaja te odpryski, czy pozostalo już malowanie zderzaka?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Podobno ATE przeniosla produkcje do chin. Czytajac rozne zrodla informacji doszedlem do wniosku, ze dobrym zestawem bedzie tarcze zimmermanna i klocki textar.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzieki za informacje. Jaka średnica występuje 280, 288?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie, szybkie pytanko. Pytałem to tu i tam... Klocki wraz z tarczami- Textar?- Odpuść sobie, chłam. Klocki wraz z tarczami- ATE?- Bardzo dobre. Macie jakieś doświadczenia co do Textar? Cenowo dość atrakcyjnie to wygląda u mojej pobliskiej hurtowni z częściami. No i konkretnie jaka jest tarcza w Avant A4 B7 2005r. 2.0 TDi (140km). Pozdrawiam, Łukasz!
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Kupilem komplet od audi, wszystko siedzialo w jednym aucie: rnsd, zmieniarka, climatronic, kosz na 2 din. Takie pytanko.. Bylby ktos mily i uzyczyl by mi jakis sachemat lapatologiczny podlaczenia calego kompletu? Co gdzie i do czego jaki kabelek idzie. szukalem lecz zdjecia sa nie aktywne juz. Chodzi mi o przerobke z 1 din na 2 din. Podlaczenie rns-d + zmieniarka + gps + antena. Bylbym wdzieczny. Pozdrawiam, Lukasz!
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Jestem zielony w tym temacie, ale jeżeli nie mam żadnej nawigacji to nie potrzebuje żadnych anten? Radio RNS D czyta płyty CD czy samą nawigacje? Jak to jest konkretnie?
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Witam! Czytałem różne fora w celu dowiedzenia się co jest potrzebne konkretnie do wymiany radia 1 DIN na 2 DIN. Jedni piszą, że okablowanie też. Drudzy, że same radio i podszlifować klimatronika. Jak to jest naprawdę? Jestem posiadaczem Audi a4 b7 2005r. Auto nie ma żadnej nawigacji, ani tej na liczniku. Potrzebuje informacji od kogoś, który się zna w tym temacie, albo który już wykonywał taka operacje. Z góry dziękuje! Pozdrawiam, Łukasz
-
Diagnostyka skrzyni Multitronic od A do Z
Jakie są mniej więcej koszta adaptacji skrzyni multitronic? Audi A4 B7 2005r 2.0tdi PS: I czy kogoś z województwa śląskiego polecacie do wykonania takiego zabiegu?
-
Srebrzynka B7
Niestety.. Bylem zmuszony kupic żarówki jakie byly w norauto.. Zatrzymali mnie wczoraj i dali ultimatum... Albo jade w tym momencie na stacje i kupuje żarówkę, albo mandat.. Niestety nie mialem zadnej zapasowej. Kupilem philipsy ksenon night vision ultra czy jakos tak. Super świeca. Moze to nie taki efekt ktory oczekiwałem, ale jestem zadowolony. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Srebrzynka B7
Troszke mnie tutaj nie bylo. Mianowicie problem z wycieraczkami rozwiązany bez zadnych kosztów.. Tak jakby wycieraczki sie same przedstawiły, odkrecilem wycieraczki i je przelozylem. Jak narazie juz zrobione mam 4000km i bez zadnych problemow mimo, ze to multitronic mam jeszcze takie jedno pytanko.. Przepalila mi sie żarówka od świateł mijania.. To dobry moment, aby zainwestować w jakies dobre żarówki, polecacie cos? Osram, philips? Zalezy mi aby byla jasna poświata biala(zimna). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Srebrzynka B7
Tylko właśnie zastanawia mnie fakt taki iż wycieraczki mają siłę się poruszyć z powrotem do poziomu, a potem do pionu i stają. Zaznaczam, że tempo wycieraczek wróciło do normy.