Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vanzz3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vanzz3

  1. Chyba był bardzo ostry ten kebab
  2. Pytanko do użytkowników rnsd. Ile wam wykazuje liczbe satelit?
  3. Vanzz3 odpowiedział(a) na MIPSIO temat w 2.0TDI
    Ja również. Może to dość głupie, a nie obija ci się po prostu rura wydechowa o podłogę?
  4. Vanzz3 odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w 2.0TDI
    Wymienilem filtr powietrza. Byl juz tez mocno zuzyty, myslalem ze to bedzie jego wina. Niestety. Wlreca sie na obroty normalnie, ale czuc po prostu brak jego przyspieszenia. W kazdym badz razie turbiny juz nie wylacza po tym zabiegu Dzisiaj wrocilem od mechanika. Zostaly powgrywane na nowo wszelkie ustawienia. Sztanga nie byla w ogole ruszana. Silnik nadal slaby jest. Macie jakies pomysly??
  5. Vanzz3 odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w 2.0TDI
    Caly zabieg byl robiony w warsztacie (mechanik pracujacy na codzien w serwisie audi) Turbina byla czyszczona chemia, bez wyciagania jej. Delikatnie chaczyla klapka i to bylo przyczyna wylaczaniem turbiny. Teraz mi juz jej przy depnieciu gazu nie wylacza. To sie robi uciazliwe.. Ciezko pogonic za 1.9 tdi..
  6. Vanzz3 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam! W czwartek czyszczona była kierownica w turbinie (potrafiło ją wyłączyć od czasu do czasu) oraz wymieniane świece żarowe. Dzisiaj zauważyłem, że autko nie ma już takiego przyspieszenia. Odczuwalne jest to najbardziej przy próbie wyprzedzenia. Przed wymianą świec i czyszczeniem turbiny został podpięty pod komputer- nie było nic nadzwyczajnego w parametrach, wszystko było w jak najlepszym porządku. Silnik fajnie wkręca się na obroty, ale już brakuje tej prędkości. Silnik BLB 2.0 TDI 140km. Macie jakieś pomysły? Pozdrawiam.
  7. Co do p. Szopy... Kontaktowałem się w sprawie wymiany oleju. Uprzejma Pani powiedziała mi z początku, abym podał meila wtedy podeśle mi ofertę. Nie wysłali. zadzwoniłem poraz kolejny do nich odnośnie przygotowania oferty- powiedziano mi, że nie zajmują sie tym... Po jakimś czasie otrzymałem wiadomość SMS'em iż cena usługi taka i taka. Co do kolegi Barta... polecam przeogromnie, fachowiec jakich mało można spotkać! Obsługą klienta można porównać do salonu mechanicznego Audi! Ja do kolegi miałem ~350km w jedną stronę. Nie żałuję.
  8. Chcialbym bardzo podziekowac Bartowi za poswiecony czas nad moja skrzynia. Przeprowadzona byla wymiana oleju w multitronicu. Mialem do kolegi ~350km w jedno strone, nie zaluje ani jednego metra przebytej trasy. Pelen profesjonalizm i fachowe podejscie do sprawy! Jestem bardzo zadowolony. Wlasnie wracam od Barta i czekam na obiad w pobliskiej przyjezdnej restauracji dziekuje jeszcze raz i polecam!!!
  9. Okolo godziny 13 na dtś audi a4 b8 z klubowymi ramkami w sedanie czarny z lekka skaza na tylnim blotniku z lewej strony
  10. A moze ktos potrzebuje jakies regulacji okien i drzwi? Info na pw
  11. Prosze o info jakiegos konkretnego i w rozsadnych pieniadzach mechanika, ktory ogarnia automaty- wymiana oleju w multitroniku. Okolice gliwic + 50km
  12. Mam namiar na goscia. Mi robil cala instalacje (podlaczenie i podpiecie pod kompa zeby ustawic kanaly) z concert || na rns-d Jak cos to pw
  13. Rowniez borykalem sie z tym problemem... Sprawe zalatwily podkladki filcowe kupione w Leroy Merlin. Nakleilem i jest cisza w koncu
  14. Przylacze sie do pytania. Szukam solidnych a zarazem w rozsadnych pieniazkach wstsztatu gdzie wymienia mi okej w multitroniku. Okolice Gliwic +50km
  15. Witam! Jak wiadomo na naszych drogach czesto mozna spotkac przebudowy drogi itp. Jest jakis sposob, aby naprawic odpryski na przed im zderzaku? (Kolor srebrny). Jeden jest w wielkosci monety 1zł. Jak wiadomo. Myjka cisnieniowa tez powieksza ten obszar. Nadmienie, ze te lakiery w tubce (dostepne w norauto) nie zbyt sie zdaja z tego wzgledu, ze trudno trafic w odcien. Macie jakies pomysly? Koszmarnie wygladaja te odpryski, czy pozostalo już malowanie zderzaka?
  16. Podobno ATE przeniosla produkcje do chin. Czytajac rozne zrodla informacji doszedlem do wniosku, ze dobrym zestawem bedzie tarcze zimmermanna i klocki textar.
  17. Dzieki za informacje. Jaka średnica występuje 280, 288?
  18. Panowie, szybkie pytanko. Pytałem to tu i tam... Klocki wraz z tarczami- Textar?- Odpuść sobie, chłam. Klocki wraz z tarczami- ATE?- Bardzo dobre. Macie jakieś doświadczenia co do Textar? Cenowo dość atrakcyjnie to wygląda u mojej pobliskiej hurtowni z częściami. No i konkretnie jaka jest tarcza w Avant A4 B7 2005r. 2.0 TDi (140km). Pozdrawiam, Łukasz!
  19. Kupilem komplet od audi, wszystko siedzialo w jednym aucie: rnsd, zmieniarka, climatronic, kosz na 2 din. Takie pytanko.. Bylby ktos mily i uzyczyl by mi jakis sachemat lapatologiczny podlaczenia calego kompletu? Co gdzie i do czego jaki kabelek idzie. szukalem lecz zdjecia sa nie aktywne juz. Chodzi mi o przerobke z 1 din na 2 din. Podlaczenie rns-d + zmieniarka + gps + antena. Bylbym wdzieczny. Pozdrawiam, Lukasz!
  20. Jestem zielony w tym temacie, ale jeżeli nie mam żadnej nawigacji to nie potrzebuje żadnych anten? Radio RNS D czyta płyty CD czy samą nawigacje? Jak to jest konkretnie?
  21. Witam! Czytałem różne fora w celu dowiedzenia się co jest potrzebne konkretnie do wymiany radia 1 DIN na 2 DIN. Jedni piszą, że okablowanie też. Drudzy, że same radio i podszlifować klimatronika. Jak to jest naprawdę? Jestem posiadaczem Audi a4 b7 2005r. Auto nie ma żadnej nawigacji, ani tej na liczniku. Potrzebuje informacji od kogoś, który się zna w tym temacie, albo który już wykonywał taka operacje. Z góry dziękuje! Pozdrawiam, Łukasz
  22. Jakie są mniej więcej koszta adaptacji skrzyni multitronic? Audi A4 B7 2005r 2.0tdi PS: I czy kogoś z województwa śląskiego polecacie do wykonania takiego zabiegu?
  23. Vanzz3 odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Niestety.. Bylem zmuszony kupic żarówki jakie byly w norauto.. Zatrzymali mnie wczoraj i dali ultimatum... Albo jade w tym momencie na stacje i kupuje żarówkę, albo mandat.. Niestety nie mialem zadnej zapasowej. Kupilem philipsy ksenon night vision ultra czy jakos tak. Super świeca. Moze to nie taki efekt ktory oczekiwałem, ale jestem zadowolony. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Vanzz3 odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Troszke mnie tutaj nie bylo. Mianowicie problem z wycieraczkami rozwiązany bez zadnych kosztów.. Tak jakby wycieraczki sie same przedstawiły, odkrecilem wycieraczki i je przelozylem. Jak narazie juz zrobione mam 4000km i bez zadnych problemow mimo, ze to multitronic mam jeszcze takie jedno pytanko.. Przepalila mi sie żarówka od świateł mijania.. To dobry moment, aby zainwestować w jakies dobre żarówki, polecacie cos? Osram, philips? Zalezy mi aby byla jasna poświata biala(zimna). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Vanzz3 odpowiedział(a) na Vanzz3 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Tylko właśnie zastanawia mnie fakt taki iż wycieraczki mają siłę się poruszyć z powrotem do poziomu, a potem do pionu i stają. Zaznaczam, że tempo wycieraczek wróciło do normy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.