Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Dziś dotarł srodrczek na wyczyszczenie komory spalania
  2. Napisałem że auto całe malowane będzie
  3. Te jasne fotele na sprzedaż ?
  4. Orginalny,wpsomaga wiskozę . Wątpię czy sprzedam eskę ? Mam już dwie B5,temat niżej . Pójdzie na sprzedaz,gdyby nie to że jest ośka to nie sprzedał bym bo tam włożyłem kupę kasę, generalnie kupujący dostanie auto w gratisie.
  5. B5 a4 się sprzeda to będzie kolejny hajs na mody xD hehe. Nie no,garaż muszę postawić bo dopiero się wprowadziłem ?. Co proponujesz jeszcze zobaczyć w eSce,jak.jej posiadacz myślę że wiesz. Problem z egt miałeś ?
  6. Zawieszenie jest 1BD Auto jest bogato wyposazone,temopomat recaro,bose,4x elszyby,listwy carbon . Niestety recaro sprzedane jak i listwy i będę musiał zakupić. Wracajac do Zawieszenia to łącznik stabilizatora pęknięty. W następnym tygodniu będę zmieniał oleje w skrzyni,dyfrze, silniku. Zastosuje płukanki komory spalania jak i silnika. Pakiet startowy będzie opublikowany ? co więcej auto jest w trybie awaryjnym przez egt ,co dalej sie zobaczy ? Ps. Wydech to jakaś totalna rzeźba.
  7. Zgadza się,oferta była atrakcyjna a to pewnie dlatego że w samochód trzeba wsadzić z 10 tys na początek ? ja lubię odchwaszczanie, ale ciekawostką jest taka że wszystkich tych esek,które ja oglądałem ten silnik pracował najlepiej ?
  8. Kolejne B5 zawitało na moim podwórku,samochód ten przeżył bardzo dużo. Sprowadzony że Szwajcari,bardzo skrzywdzony . Karoseria pozostawała wiele do życzenia,poogladalem logi porobiłem no i zdecydowałem się na odchwaszczenie i zrobienie tego autka nowej zabawki. Temat a4,na pewno będzie jeszcze kontynuowany aczkolwiek auto będzie wystawione na sprzedaż . 250 370 nm już myślę że starczy na ośkę,teraz myślę nad tym by te S4 choć podobnie jechało ? Oczywiście by nie było tak źle to silnik pracuje jak pszczolka,Moto doktorami może zalany ? ? Zrobimy płukanie i będzie wiadomo. Auto postanowiłem reanimować,karoseria cała malowana będzie . W zasadzie już prawie koniec ? Foty
  9. Nie wiem.czy tutaj wrzucać foto story czy zakładać nowy temat .
  10. Auto jest praktycznie bardzo zaniedbane,serduszko zdrowe . Zdecydowałem się kupić i odchwascic,miało być parę elementów do malowania ale maluje całe ?
  11. Ja na tą chwilę posiadam dwie b5-tki. Jedna z pod znaku S,niedługo pokażę jaki chwast i ile kosztuje pakiet startowy ?. B5 forever Swoją drogą, jak wrzucasz fotki ? Mnie taptalk nie chce wyszukać tego forum
  12. Gratulacje wytrwałości,jestem tak samo pełen podziwu . 4x ten sam silniczek ?. Mam nadzieję że to auto zostanie z tobą na zawsze .
  13. Mi brakowało bo w fwd mocnym ciężko mnie się jeździ,zakupiłem Q ale w tej samej budzie lecz pod innym znakiem niż a4 .?
  14. Auto sprawuje się bardzo dobrze . W samochodzie przerobiona została elektryka a dokładnie dorzucona sonda szerokopasmowa i madrzejszy komputer sterujący AWT. Auto legitymuje się mocą 250 km i 370 nm i tak pozostanie już do sprzedaży. Tymczasem na moim podwórku zawitalo kolejne B5 pod znaku S ?
  15. Autko ładne,do szczęścia brakuje tylko quattro...
  16. Bardzo ciche są . O jakości powiem za jakiś czas
  17. Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  18. Tragedia. Samo Turbo słychać . Chodzi jak seria . Sam gwizd gdyby nie hybryda to pewnie ciszej jak seria hehe. Mnie odpowiada aczkolwiek brakuje tego dźwięku już. Zero rezonansu i telefonów od znajomych gdzie jadę z innej wioski ...
  19. Edit Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
  20. Witam . Auto bije nadal kilometry. Trochę musiałem zrobić . Rolki paski itd ale najważniejsze to zmieniłem wydech . Magnaflow idzie na sprzedaż . Drugi wydech już założony . Ściema szyb za tydzień w piątek . Progi,listwy niedługo montaż . Zmieniłem też listwę na klapie ferelna Magnaflow na sprzedaż Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
  21. Pakiet lato in progress Układanka czas zacząć 1 z 5 zrobione Dekle muszę pomalowac Kolor Titan L8AU Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
  22. Jest jakiś lepszy kontakt do Ciebie ? Facebook ? Napisz na pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.