Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. tak i jechałem z ringu 3 aż do świateł gdzie skręcałeś w prawo
  2. widziałem Cię dzisiaj i Twoją bryczke w realu(nie mylić z supermarketem ) prezentuje się ładnie i bardzo ładnie wygląda. felgi też są spoko. tak trzymać
  3. fajne to Twoje "sreberko". wyposażenie w porządku ale felunie ładniejsze by się przydały
  4. arkolek odpowiedział(a) na marek222 temat w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=675&postdays=0&postorder=asc&start=45
  5. arkolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zwróć szczególną uwage na górny pasek jeżeli zdecydujesz się na wymianę bo ja zamawiałem zielony jak w oryginale a dostałem szary za późno się kapnołem i nie mogłem zareklamować bo już wyjechałem do pracy
  6. Gratuluje rodzicom potomka i współczuje nieprzespanych nocy. :biggrin: Ale jest warto i później procentuje jak mały rośnie. :biggrin: służę pomocą i radą(mój Kazio ma 2,5 mies. więc już wiem co nieco o smykach)
  7. arkolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    miałem w przedniej szybie 3odpryski, w Radomiu dowiadywałem się ile za naprawe i powiedzieli mi 100-120 zł za dziurkę, było to ze 4miesiące temu. czyli 3 dziurki kosztowałe by mnie ok 300-360zł. nowa kosztowała mnie 420zł z wymianą, więc chyba lepiej nową kupić, nie wiem może już jest taniej
  8. nic się nie urwie. podczepiaj śmiało przeczepkę
  9. obniżona robi wrażenie
  10. to jest chore. mają ludzie pomysły! przecież to dla naszego bezpieczeństwa! :confused:
  11. arkolek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    wysłane
  12. czyli tak jak podejrzewałem, jaka cena takie radio. szkoda bo prezentuje się dobrze
  13. spoko furka i aluski, wyslij mi które chcesz to ci pomniejsze [email protected]
  14. widziałeś gdzieś na "żywo"? opisz trochę czy to radyjko jest czegoś warte
  15. to może i ja wejdę w te licytacje!? :twisted: [ Dodano: 30-04-2007, 18:45 ] żartowałem
  16. jak na tą furke to za mało agresywne. mógł wymyśleć coś innego
  17. może być w porządku. za rok pewnie i tak wyjdzie jakaś nowość i będziesz chciał zmienić. moze warto?!
  18. spoko sprzęcik tylko ciekawe jak długo to pochodzi za taką cenę
  19. miałem te same objawy w mojej A4, a kilka miesięcy wcześniej zaczęło się tak (mój post)http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=129336#129336 100% zawór odcinający paliwo N109. opiłki zużywającego się palca zaworu powodowały przyblokowywanie się go i była mała dawka paliwa. ja kupiłem nowy i jest super ale podejrzewam, że przeczyszczenie go też będzie dobrym rozwiązaniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.