Treść opublikowana przez arkolek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
tak i jechałem z ringu 3 aż do świateł gdzie skręcałeś w prawo
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
widziałem Cię dzisiaj i Twoją bryczke w realu(nie mylić z supermarketem ) prezentuje się ładnie i bardzo ładnie wygląda. felgi też są spoko. tak trzymać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[1.8 ADR] Moje skromne 1.8 ;)
fajne to Twoje "sreberko". wyposażenie w porządku ale felunie ładniejsze by się przydały
-
[B5 AFN] Spadek mocy
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=675&postdays=0&postorder=asc&start=45
-
Naprawa przedniej szyby [B5 95r]
zwróć szczególną uwage na górny pasek jeżeli zdecydujesz się na wymianę bo ja zamawiałem zielony jak w oryginale a dostałem szary za późno się kapnołem i nie mogłem zareklamować bo już wyjechałem do pracy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
Gratuluje rodzicom potomka i współczuje nieprzespanych nocy. :biggrin: Ale jest warto i później procentuje jak mały rośnie. :biggrin: służę pomocą i radą(mój Kazio ma 2,5 mies. więc już wiem co nieco o smykach)
-
Naprawa przedniej szyby [B5 95r]
miałem w przedniej szybie 3odpryski, w Radomiu dowiadywałem się ile za naprawe i powiedzieli mi 100-120 zł za dziurkę, było to ze 4miesiące temu. czyli 3 dziurki kosztowałe by mnie ok 300-360zł. nowa kosztowała mnie 420zł z wymianą, więc chyba lepiej nową kupić, nie wiem może już jest taniej
-
doczepiany aluminiowy hak do avanta
nic się nie urwie. podczepiaj śmiało przeczepkę
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
obniżona robi wrażenie
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
to jest chore. mają ludzie pomysły! przecież to dla naszego bezpieczeństwa! :confused:
- A4 Assistance
-
Jakie radio wybrac?? z Mp3 , jakies bajery itp.
czyli tak jak podejrzewałem, jaka cena takie radio. szkoda bo prezentuje się dobrze
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
spoko furka i aluski, wyslij mi które chcesz to ci pomniejsze [email protected]
-
Jakie radio wybrac?? z Mp3 , jakies bajery itp.
widziałeś gdzieś na "żywo"? opisz trochę czy to radyjko jest czegoś warte
-
Jakie radio wybrac?? z Mp3 , jakies bajery itp.
to może i ja wejdę w te licytacje!? :twisted: [ Dodano: 30-04-2007, 18:45 ] żartowałem
-
fajne halogenki..
jak na tą furke to za mało agresywne. mógł wymyśleć coś innego
-
Jakie radio wybrac?? z Mp3 , jakies bajery itp.
może być w porządku. za rok pewnie i tak wyjdzie jakaś nowość i będziesz chciał zmienić. moze warto?!
-
Jakie radio wybrac?? z Mp3 , jakies bajery itp.
spoko sprzęcik tylko ciekawe jak długo to pochodzi za taką cenę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 1.9 TDI AFN] brak mocy+dziwne zachowanie przy odpalaniu
miałem te same objawy w mojej A4, a kilka miesięcy wcześniej zaczęło się tak (mój post)http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=129336#129336 100% zawór odcinający paliwo N109. opiłki zużywającego się palca zaworu powodowały przyblokowywanie się go i była mała dawka paliwa. ja kupiłem nowy i jest super ale podejrzewam, że przeczyszczenie go też będzie dobrym rozwiązaniem.